Southwest بیش از 1000 پرواز را در تعطیلات آخر هفته لغو کردخطوط هوایی ساوت وست روز یکشنبه بیش از 1000 پرواز را لغو کرد و مسافران خشمگین را در سراسر کشور در تعطیلات سه روزه شلوغ روز کلمبوس به دلیل کنترل ترافیک هوایی و مشکلات آب و هوایی سرگردان کرد.

طبق اعلام Flight Aware ، مجموع لغوها 28 درصد پروازهای این شرکت هواپیمایی را تا ساعت 5 بعد از ظهر یکشنبه به خود اختصاص داده است که بالاترین میزان لغو در بین همه خطوط هوایی بزرگ آمریکایی است. Allegiant و Spirit ، که هر دو 5 و 4 درصد را لغو کرده بودند ، در ردیف بعدی قرار دارند.

ساوت وست اعلام کرد که در ابتدای تعطیلات آخر هفته با مشکلات جوی خارج از فلوریدا مواجه شده است ، که با مشکلات مربوط به ترافیک هوایی در مناطق اطراف همراه شده است ، و باعث واکنش زنجیره ای لغو در سراسر کشور شده است.

“Southwest Airlines” روز یکشنبه در بیانیه ای گفت: “ما در طول تعطیلات آخر هفته به تلاش مجدد برای بازگرداندن عملیات خود با تمرکز بر تغییر موقعیت هواپیماها و خدمه برای مراقبت از مشتریان خود ادامه دادیم.” “با فرکانس های کمتر بین شهرها در برنامه فعلی ما ، بازیابی در چالش های عملیاتی دشوارتر و طولانی تر است.”

ایرلاین ابتدا مسائل عملیاتی را اعلام کرد در توییتی در روز شنبهبه

هنری اچ. هارتولدت ، رئیس و تحلیلگر صنعت مسافرتی در گروه تحقیقاتی Atmosphere ، به آسوشیتدپرس گفت که مسائل Southwest می تواند به خلبانانی بپیوندد که در اعتراض خسته کننده علیه دستور ماسک اخیر شرکت هواپیمایی برای همه کارکنان شرکت کرده اند.

Harteveldt همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت هواپیمایی از ماه ژوئن پروازهای بیشتری نسبت به پروازهای خود برنامه ریزی کرده است.

ساوت وست در 4 اکتبر اعلام کرده بود که از مقررات فدرال پیروی می کند و همه کارکنانش را واکسینه می کند.

کارکنان باید قبل از 8 دسامبر واکسن بزنند وگرنه با فسخ مواجه می شوند. این شرکت هواپیمایی مستقر در جنوب تقریباً 56000 کارمند دارد.

اتحادیه خلبانان خطوط هوایی Southwest روز شنبه به آنچه “مشکلات عملیاتی” می نامد واکنش نشان داد و آن را ناشی از هرگونه سازمان رسمی یا غیر رسمی کارکنان خود دانست.

اتحادیه گفت: “SWAPA از مشکلات عملیاتی که امروز بر خطوط هوایی Southwest تأثیر می گذارد به دلیل مسائل متعدد آگاه است ، اما می توان با اطمینان گفت که خلبانان ما در هیچ گونه کار شغلی رسمی یا غیر رسمی شرکت نمی کنند.”

“خلبانان ما به غلبه بر برنامه ریزی ضعیف مدیریت SWA ، و همچنین هرگونه چالش عملیاتی خارجی ، ادامه خواهند داد و پربارترین خلبانان در جهان باقی خواهند ماند. آنها همچنان بر بالاترین اولویت خود – ایمنی تمرکز می کنند. خلبانان SWAPA حرفه ای واقعی هستند و همیشه بالاترین سطح مسئولیت را در قبال خدمه ، مسافران و خطوط هوایی ما حفظ خواهند کرد. “

با سیم های پستدیدگاهتان را بنویسید