4 فواید کمتر شناخته شده برای سلامتی و درمانی آیورودا


آیورودا ، پزشکی باستانی هندی و سیستم درمانی جامع که بیش از 3000 سال قدمت دارد ، در دهه های اخیر در کشورهای غربی محبوبیت یافته است. آیورودا یک روش درمانی جامع است که بدن ، ذهن و روح را درگیر می کند. کلمه “Ayur” به معنای زندگی در زبان سانسکریت است ، در حالی که کلمه “Veda” به معنی دانش یا علم است.

آیورودا با تأکید بر شیوه زندگی طبیعی و مراقبت های پیشگیرانه ، مزایای بسیاری مانند تسکین استرس ، بهبود هضم از طریق سلامت بهتر روده و کاهش التهاب را ارائه می دهد. این مقاله چهار جنبه کمتر شناخته شده آیورودا را با مزایای درمانی و درمانی مربوطه مورد بررسی قرار می دهد.

در اینجا مزایای درمانی و درمانی آیورودا کمتر شناخته شده است.

طب آیورودا از دیرباز برای درمان انواع شرایط روحی و روانی ، از جمله افسردگی مورد استفاده قرار می گرفته است. اگر با اختلال اضطرابی مانند اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) دست و پنجه نرم می کنید ، فرمول مخصوص آیورودا به نام Shirishawati Gritam ممکن است یک گزینه عالی برای بیماری شما باشد. شما همچنین می توانید امتحان کنید فوق العاده مفید Maeng Da Kratom و حشیش درمان برای از بین بردن اضطراب یا افسردگی شما.

درد مزمن به یک مشکل رایج در دنیای مدرن تبدیل شده است و نمی توان تشخیص داد که کدام روش درمانی تسکین دهنده است. اگر با مشکلات کمر یا تنش عضلانی روبرو بوده اید ، طب سنتی هندی می تواند یک انتخاب عالی برای درمان بیماری شما باشد. درمان آیورودا می تواند به کاهش التهاب و شل شدن ماهیچه ها کمک کند تا استرس بر مفاصل و ستون فقرات را از بین ببرد ، در حالی که بهبود کلی زخم را افزایش می دهد.

با وجود همه نگرانی ها در مورد روزه داری متناوب این روزها ، به راحتی می توان فراموش کرد که روشهای دیگری نیز وجود دارد که ممکن است هنگام دستیابی به هدف کاهش وزن خود امتحان کنید. داروهای آیورودا گزینه های بسیار خوبی برای این کار ارائه می دهند ، و یکی از اینها فرمولاسی به نام لاگو تایلا است که می تواند به کاهش اشتهای بیش از حد کمک کند.

طب آیورودا چندین داروی طبیعی ارائه می دهد که می تواند به کاهش فشار خون و سطح کلسترول کمک کند ، بنابراین خطر بیماری های قلبی را کاهش می دهد. داروی معروف Trifala Grta است که حاوی ترکیباتی مانند Amalaki (Emblica Officinalis) ، bibitaki (Terminalia Bellerica) و haritaki (Terminalia Chebula) است. همه این گیاهان قوی به کاهش پروفایل چربی کمک می کند. بنابراین ، خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد.

آیورودا مزایای سلامتی و درمانی زیادی را ارائه می دهد. با تأکید بر شیوه طبیعی زندگی ، این انتخاب عالی برای هر کسی است که می خواهد آرامش بیشتری داشته باشد یا رفاه کلی را بهبود بخشد.

جنبه های فوق طب آیورودا می تواند به شما در داشتن یک زندگی متعادل و جامع کمک کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید و پخش کنید

ما تحقیقاتی را که شما در مورد آن تصمیم می گیرید انجام می دهیم ،
عشق و نور
تیم درمان اوراکل

لطفا به تعداد فزاینده ما بپیوندید من.: Oracle Healing
به ما بپیوند توییتر | یوتیوب

دادخواست جهانی

لطفاً طومار جهانی ما علیه واکسیناسیون اجباری را امضا کنید قصد این درخواست ارائه 5 میلیون امضا به هر رئیس جمهور ، نخست وزیر ، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسن ها یک مشکل جهانی هستند و باید در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرند.
اگر ما به عنوان یکی باشیم ، این شانس را داریم که فرزندان آینده را نجات دهیم.

تبلیغات را بدون تبلیغات حفظ کنید

Oracle Healing با پشتیبانی خوانندگان امکان پذیر شده است. اگر پست ها و منابع را مفید می دانید ، برای حمایت از ما (به هر میزان) مشارکت کنید تا بتوانیم به اطلاع رسانی و کمک به مردم در سراسر جهان ادامه دهیم. ما معتقدیم که صدایی دادن به کسانی که سلامتی خود را تغییر داده اند یا سلامتی یک دوست عزیز ، با درمان جایگزین ، یک ماموریت مهم است. از اینکه برای کار ما ارزش قائل هستید و به تداوم آن کمک می کنید متشکریم.

اهدا کنید. اگر برای زمان و تلاش ما اهداء سخاوتمندانه را انتخاب می کنید ، لطفاً از کادر “اهدا” در بالا در گوشه سمت راست بالا استفاده کنید (روی میز کار)، یا جعبه اهدا در زیر (روی موبایل)دیدگاهتان را بنویسید