یانکی ها فشار پلی آف را آسان نکرده اند – حتی تا انتها


لعنت به یانکی ها

در حالی که من آنقدر سن ندارم که در افتتاحیه موزیکال برادوی 1955 با آن عنوان شرکت کرده باشم ، اما مطمئنم که طرفداران تیم های دیگر بودند که از این صفت برای توصیف چوب توپ از برانکس استفاده کردند ، درست است؟

همه این سالها بعد ، معروف ترین حق رای بیس بال در اوایل اکتبر هواداران خود را بی حرمت می کند.

بله ، یانکی های 2021 مسیر پرحاشیه ای را که آنها را به اینجا کشاند ، محترم شمردند و جمعه شب تنها در نیمه تلاش ، 4-3 در ورزشگاه یانکی ، پس از یک مسابقه خشمگین در نهم ، که به Red Sox و Blue Jays اجازه داد ، کوتاهی کردند. تا بتوانند در مسابقه کارت وحشی لیگ وحشتناک آمریکایی به میدان بروند. با این حال ، آنها یک تعطیلات دیرهنگام انجام دادند ، هنگامی که مارینرز دیر باخت مقابل فرشتگان در سیاتل ، 2-1 شکست خورد تا اطمینان حاصل شود که حتی در بدترین سناریو ، آنها روز دوشنبه با یک تای بریک بازی خواهند کرد (این بدان معناست که گریت کول تقریباً مطمئناً یکشنبه در استراحت کوتاه انجام نمی شود).

آرون بون گفت: “آن زمان از سال.” “یکی سخت همینجا ما باید سریع صفحه را ورق بزنیم و فردا آن را دنبال کنیم. “

ریزو
آنتونی ریزو در جریان شکست یانکی ها در روز جمعه به تیمش حمله کرد.
کوری سیپکین

همانطور که در بسیاری از مسابقات این فصل ، به ویژه مسابقات قبلی ، مهاجمان یانکی در نهایت نتوانستند از کوزه های خود حمایت کنند. بون از بسیاری از بازوهای تسکین دهنده بهتر خود استفاده کرد تا کسری را در 2-1 حفظ کند ، تا اینکه سد با دومینگو ژرمن (برای اولین بار از 31 ژوئیه به زمین خورد) و آلبرت آبرو برای کنار گذاشتن یک جفت بیمه در بالا شکست. ورودی نهم آلمانی دو پسر را پیاده روی کرد و Abreu یک تک نفره دو نفره را برای تازه کار واندر فرانکو ارائه کرد.

نه ، من فکر نمی کنم بون باید از چاد گرین یا آرولدیس چپمن در موقعیت عقب افتاده استفاده می کرد ، نه بعد از بازی پنجشنبه و هم با بالشتک در رده بندی. چپ دستان لوکاس لوته ، نه راست دست آبرئو ، در برابر رندی آروزارنا و فرانکو ، یا صرفاً برای شروع نهم؟ مطمئنا ، شاید. در هر صورت ، آن اشتباهات نادرست ، بازگشت نهایی را سخت تر کرد و به اعتبار یانکی ها ، آنها نزدیک شدند. آنها دو نفر را در رتبه نهم قرار دادند و بازی تساوی را در مرحله دوم قرار دادند و یکی قبل از آن اندرو کیتردج ، بازیکن تیم تمپا بی ، گری سانچز (ضربه محکم و ناگهانی برای Kyle Higashioka) و Rougned Odor (پر کردن در پایگاه سوم برای دی جی LeMahieu ، ) تا جمعیت اعلام شده 41،469 نفر را ناامید کند.

با استقرار Rays به عنوان برترین قهرمان AL و ناتوانی در کسب نفوذ در سری خانگی سری خانگی بر هیچ تیم لیگ ملی ، تنها انگیزه رقابتی آنها از احترام به وضعیت بد یانکی ها بود.

کوین کش ، سرپرست تیم تمپا بی ، قبل از بازی گفت: “من پیش بینی نمی کنم که ما واقعاً متفاوت رفتار کنیم. ما بارهای پارچ خود را مشاهده خواهیم کرد. ما مطمئناً قرار نیست بازیکنان موقعیتی خود را وارد زمین کنیم. براندون [Lowe] امروز خاموش است ، او دوباره به آنجا باز می گردد [Saturday]به اما شما می خواهید به بازی احترام بگذارید ، این مطمئناً است. ما به بازی ، وضعیت ، اندازه آنچه برای همه این تیم ها در خطر است احترام می گذاریم. “

جمله کلیدی در آنجا نه اولین ، بلکه دومی او بود. کش به بارهای پارچ خود نگاه می کرد. مهاجم شین مک کلاهان ، احتمالاً در مرحله پلی آف تیم ، در شروع قبلی خود ، 25 سپتامبر ، 25 نوبت و 84 زمین بازی را مقابل مارلینز به ثمر رساند. این بار ، او تنها سه نوبت و 43 زمین با وجود عملکرد کاملاً شایسته دوام آورد.

با این حال ، همیشه این اشعه ها و گاهی اوقات این یانکی ها ، خط کونگای چهار امدادگر خلیج تمپا برای محافظت از سرب کوچک (در بیشتر بازی) که در برابر نستور کورتس جونیور ، بازیساز و بازنده یانکی ساخته شده بود ، در نتیجه ، وحشیانه یانکی ها ، عالی بود. سرب کارت کوچک تر شد

بنابراین ، ما به یک تست شخصیت دیگر برای گروه یانکیز می رسیم که تعداد زیادی را گرفته است و طرفداران خود را در wringer به شکلی که چند تیم بسیار رقابتی که تا به حال دیده ایم انجام داده است ، قرار داده است.

جوی گالو گفت: “ما سرنوشت خود را کنترل می کنیم ،” یک جمله دقیق که مطمئناً شما را مطمئن نمی کند.

آیا فشار خون شما بالا می رود؟ نمی توانید بخوابید؟ به Yankees fandom در 2021 خوش آمدید. آنها شما را در لحظات خوب و بد همراه می کنند. آیا اگر آنها را رها کنید ، لعنت شده اید یا اگر این کار را نکنید؟ به نظر می رسد آنها ما را تا حد آخر به حدس زدن ادامه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید