Yankees ، Red Sox راه حلی برای فصل حماسی بعدی دارد


آخرین بازی نیک پیوتا در واشنگتن یک بازی تند و زننده بود و باعث شد خوان سوتو در جایی که ایستاده بود یخ زده باشد. Red Sox یک لحظه قبل از این که فیلدن کالبریت بازوی خود را بلند کند شروع به بیرون آمدن از دوگوت خود در پارک ملی ها کرد تا هم پیروزی 7-5 Red Sox را به عنوان رسمی اعلام کند و هم یک شروع عالی برای پلی آف MLB 2021.

یانکی ها ساکس پارک فن وی سه شنبه شب.

برنده شوید و در آن بمانید

چهل و سه سال بعد ، ما دوباره این کار را انجام می دهیم. شاید شرایط کمی متفاوت باشد-هر دو تیم ، این بار رسماً تیم های پلی آف هستند در حالی که در سال 78 ، بازنده قرار بود پول دوم را به خانه ببرد. اما احساس یکسان خواهد بود. احساسات یکسان خواهد بود.

برنده شوید و در آن بمانید. بازنده باشید و زمستان خیلی زودتر از آن چیزی که هرکسی می خواهد می آید.

کامل. عالیه.

الکس کورا ، سرمربی Red Sox ، پس از اینکه تیمش موفق شد در بازی با کارت های وحشی ، پس از اینکه ساکس با یانکی ها برای تعطیل شدن توپ زد ، گفت: “ما همچنان مشغول خرد کردن بودیم.” بلو جیز فقیر ، برنده 91 بازی در یک سال ، زمانی که 92 سال طول کشید تا به مسابقات برسد.

آرون بون تقریباً یک ساعت قبل ، پس از اینکه یانکی ها از دستکش وحشتناک خود جان سالم به در بردند ، گفت: “به هیچ وجه آسان نبوده است” ، پس از زنده ماندن در پیروزی 1-0 مقابل تامپا بی ، برنده اکتبر خود شدند. تیم Rays که برای بازی در این آخر هفته صفر داشت و همچنان موفق شد شرایط را برای یانکی ها فراهم کند.

MLB
یانکیز و رد ساکس سه شنبه در بازی کارت وحشی AL با هم دیدار خواهند کرد.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ ، AP

اولین واکنش این است که می گویند هیچ کس بخشی از قهرمانی در لیگ قهرمانان آمریکا را نمی خواهد ، و طرز فکر رد کردن از دست دادن ری ها آخرین چیزی است که هر کسی می خواهد در ماه اکتبر با آن روبرو شود. اما حقیقت این است که Rays بلیط طلایی است. برنده خصومت های روز سه شنبه با خوشحالی پرواز چهارشنبه صبح را به خیابان تمپا می رساند. پیت

اما اول از همه چیز

قاضی هارون یانکیز ، که تک آهنگ او در نود زمینی تایلر وید را به ثمر رساند ، گفت: “این یک بازی سرگرم کننده خواهد بود.” “آنها بازی” A “خود را می آورند و ما بازی” A “خود را می آوریم. ما بی صبرانه منتظر آن هستیم. ”

بهترین قسمت در مورد نحوه شکل گیری سه شنبه این است که در پایان ، مشخص شد که هیچ تیمی از مسابقه حمایت نکرده است. در سال 78 ، یانکی ها از 14 بازی عقب برگشته بودند تا ساکس را تا اواسط ماه سپتامبر بگیرند و پشت سر بگذارند ، اما ساکس مجبور شد در هشت بازی گذشته خود در سال گذشته پیروز شود تا بتواند دوباره به مرحله پلی آف بازگردد. به

هر بازی – هر زمین – استرس فوق العاده ای داشت. و هر دو تیم باید به برد ادامه می دادند.

اینجا هم همین اتفاق افتاد. پس از سر خوردن در بالتیمور ، ساکس نیاز به جارو کردن Nats داشت ، و این کار را انجام داد. پس از عقب افتادن 5-1 در روز یکشنبه ، آنها باید راهی برای بازگشت پیدا کنند و این کار را کردند. یانکی ها؟ امتناع ری ها از عبور و مرور در آخرین آخر هفته بی معنی (برای آنها) کار را دشوارتر کرد ، اما آنها آخر هفته را با ریپ سوزان 5-1 از طریق ساکس و جیس (ردیفی که واقعاً به 8 از 9 رسید) پیش آوردند.

و در حالی که آنها واقعاً برای فصل خود در روز یکشنبه بازی نمی کردند-حتی اگر شکست خورده بودند ، آنها دوشنبه در بازی پلی آف بازی جی را به دست آورده بودند-مطمئناً احساس می کردند که بازی می کردند. دوشنبه به معنای استفاده از Gerrit Cole یک روز زودتر از زمان مورد نظر بود. دوشنبه به معنای یک تقلب یک بازی برای پیشگفتار یک تقلب دیگر بود. آنها هیچ بخشی از دوشنبه را نمی خواستند.

جوراب قرمز
رافائل دیورز روز دوشنبه بازی دو تیمش مقابل ملی پوشان را جشن گرفت.
گتی ایماژ

در عوض ، آنها سه شنبه را دریافت می کنند. آنها Sox را دریافت می کنند ، و Sox آنها را دریافت می کند ، و بار دیگر با آنها مبارزه می کنند ، همانطور که جنگجویان بزرگ اغلب برای قهرمانی یکدیگر مبارزه می کنند ، یک خط داستانی در حال اجرا به سال 1949 برمی گردد ، یکی از یانکی ها برای داشتن این سند ، یکی که ساکس اخیراً در Fenway ذخیره کرده است.

هر دوی آنها تیم های ناقصی هستند که فصل های زیادی را در فصل جاری گذرانده اند و شبیه تیم های چهارم به نظر می رسد مانند تیم های پلی آف-با این حال هر دو موفق شدند در زمان مناسب به اوج برسند.

کورا گفت: “ما هر روز با هم دعوا می کردیم.” “هر بازی.”

بون گفت: “ما آماده هستیم تا شلیک خود را انجام دهیم.” “ما می دانیم که می توانیم هر کسی را در بهترین حالت خود شکست دهیم.”

این ضربه سه شنبه شب ، Fenway Park ، یک فصل دیگر از حماسه بیسبال بی پایان و بی انتها ، Yanks مقابل Sox ، نیویورک در مقابل بوستون خواهد بود. یک بازی برای فصل. یک بازی برای پرواز به فلوریدا. یک بازی. و ، مرد ، چه بازی است.

دیدگاهتان را بنویسید