VDTP / GcMAF دقیقاً چگونه کار می کند؟


مقاله سال 2008 درباره درمان موفقیت آمیز سرطان با استفاده از VDTP / GcMAF توجه جهانیان را به خود جلب کرده است. ظاهراً این اولین مطالعه بالینی در نوع خود بود – جایی که همه بیماران با موفقیت از سیستم ایمنی بدن خود تحت درمان قرار گرفتند. این یک شاهکار امیدوار کننده بود که VDTP / GcMAF را به امید جدیدی برای بیماران سرطانی در سراسر جهان تبدیل کرد.

با این حال ، به جای کشف پتانسیل این ایمونوتراپی طبیعی برای سرطان ، بخش کوچکی از جهان در عوض خود را مختل کردند. علیرغم برچسب گذاری این مطالعه به عنوان “فقدان علم” و “نتیجه گیری های بی اساس” – آنها درمان های سنتی سرطان را از طریق این درمان طبیعی سرطان ، بدون حتی تلاش برای درک اثربخشی آن ، ترویج کردند.

این به دلیل اصلی چگونگی تبدیل شده است مطالعه انقلابی زیر سالنامه های تاریخ پزشکی دفن شد و VDTP / GcMAF موضوع نادانی بشر شد.

ما مقالات متعددی در مورد آن منتشر کرده ایم اثربخشی VDTP / GcMAF برای سرطان و حتی بیماریهای دیگر مانند اوتیسم ، ام اس و غیره.

بیایید ببینیم GCMAF در واقع چیست و چگونه در مبارزه با سرطان عمل می کند.

ما باید عملکرد طبیعی سیستم ایمنی را درک کنیم

در شرایط فیزیولوژیکی ، سیستم ایمنی طوری برنامه ریزی شده است که بدون هیچ دخالت خارجی خود را از شر سلول های سرطانی خلاص کند. وظیفه اصلی این مکانیسم دفاعی طبیعی تشخیص و مبارزه با سلولهای غیر طبیعی مانند سلولهای بدخیم تومور است ، در حالی که از سلولهای سالم و بافتها از این تخریب کننده ها جلوگیری می شود.

این عملکرد به معنای واقعی کلمه می تواند به اصطلاح “نظارت بر ایمنی” ترجمه شود. وقتی یک سلول سرطانی می شود ، دیگر سالم عمل نمی کند: سریعتر از حالت عادی پخش و تقسیم می شود ، به همین دلیل است که توسط سیستم ایمنی بدن ما به سرعت کشف شده است.

اما پس چرا سیستم ایمنی بدن ما در برابر اکثر سرطان ها شکست می خورد؟

سرطان یک “نشانگر” دشوار برای “کشف” و “تخریب” سیستم ایمنی بدن است. همانطور که گلبولهای سفید خون ما (ماکروفاژها نیز نامیده می شوند) سلولهای سرطانی را در روال عادی خود پیدا کرده و می کشند ، هر از گاهی چندین سلول سرطانی از کنترل خود خارج شده و شروع به تکثیر در تومور می کنند.

این سلول های سرطانی توسط یک محافظ شیمیایی ناگالاز (α-N-acetylgalactosaminidase) نامرئی محصور شده اند-چیزی که بدن را از تولید طبیعی VDTP / GcMAF نیز باز می دارد. به یاد داشته باشید ، VDTP / GcMAF کلید فعال سازی ماکروفاژهایی است که سلول های سرطانی و سایر عوامل بیماری زا را در بدن از بین می برند.

بنابراین ایمونوتراپی VDTP / GcMAF چگونه کار می کند؟

ایمونوتراپی VDTP / GcMAF با جبران MAF طبیعی مسدود شده توسط آنزیم Nagalase در سلول های سرطانی عمل می کند. این شامل دادن دوزهای منظم VDTP / GcMAF به بیمار می شود.

هنگامی که بدن دوز مورد نیاز MAF طبیعی را دریافت می کند ، سلول های سفید خون (ماکروفاژها) جنگجو را تحریک می کند و سپس شروع به کشتن سلول های سرطانی می کند.

همراه با درمان های سنتی سرطان مانند شیمی درمانی ، پرتودرمانی یا جراحی – می تواند معجزه کند.

می توانید در مورد آن بیشتر بخوانید اینجابر

اطلاعات غلط در برابر VDTP / GcMAF را متوقف کنید.

اخبار را به اشتراک بگذارید و منتشر کنید!

ما تحقیقاتی را که شما در مورد آن تصمیم می گیرید انجام می دهیم ،
عشق و نور
تیم درمان اوراکل

لطفا به تعداد فزاینده ما بپیوندید من.: Oracle Healing
به ما بپیوند توییتر | یوتیوب

دادخواست جهانی

لطفاً طومار جهانی ما علیه واکسیناسیون اجباری را امضا کنید. هدف از این طومار ارائه 5 میلیون امضا به هر رئیس جمهور ، نخست وزیر ، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسن ها یک مشکل جهانی هستند و باید در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرند.
اگر ما به عنوان یکی باشیم ، این شانس را داریم که فرزندان آینده را نجات دهیم.

تبلیغات را بدون تبلیغات حفظ کنید

Oracle Healing با پشتیبانی خوانندگان امکان پذیر است. اگر پست ها و منابع را مفید می دانید ، برای حمایت از ما (به هر میزان) مشارکت کنید تا بتوانیم به اطلاع رسانی و کمک به مردم در سراسر جهان ادامه دهیم. ما معتقدیم که صدایی دادن به کسانی که سلامتی خود را تغییر داده اند یا سلامتی یک دوست عزیز ، با درمان جایگزین ، یک ماموریت مهم است. از اینکه برای کار ما ارزش قائل هستید و به تداوم آن کمک می کنید متشکریم.

اهدا کنید. اگر تصمیم دارید برای زمان و تلاش ما اهدا کنید ، لطفاً از کادر “اهدا” در بالا در گوشه سمت راست بالا استفاده کنید (روی میز کار)، یا جعبه اهدا در زیر (روی موبایل)دیدگاهتان را بنویسید