Vapor Fresh با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعت – فیتنس پزشکی همکاری می کند


تیم Vapor Fresh و انجمن پزشکی تناسب اندام دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی کننده با اسید سیتریک را به جامعه آمادگی پزشکی ارائه می دهند.

آرلینگتون ، VA. ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سبزتر که به طور خاص برای صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعت برای کمک به آوردن اسید سیتریک همکاری کرده است. ضدعفونی کردن مواد شیمیایی به امکانات تناسب اندام پزشکی در سراسر ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، می گوید: “با ارائه امکانات تناسب اندام پزشکی جایگزینی برای ضدعفونی کننده های قوی ، ما می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیط ایمن تری را برای بیماران و اعضای خود فراهم کنند.” “ما بسیار مشتاق هستیم که با انجمن تناسب اندام پزشکی همکاری کنیم ، که شهرت و شهرت آن در صنعت به مراحل بعدی رشد Vapor Fresh کمک می کند.”

با توجه به افزایش شدت و فراوانی روشهای تمیز کردن از بیماری همه گیر COVID-19 ، قرار گرفتن بیش از حد در معرض ترکیبات چهارگانه آمونیوم-یا “quats”-به نگرانی متخصصان تبدیل شده است. با توجه به گزارش های مستند در مورد حملات آسم ناشی از quat و تحریک ریه در مواجهه با ماهیان quats ، این نگرانی خاصی در باشگاه بدنسازی و بدنسازی است.

دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® از اسید سیتریک برای ضدعفونی کردن به جای کوات استفاده می کند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در فهرست مواد شیمیایی ایمن تر EPA است و این دستمال ها دارای کمترین میزان سمیت EPA هستند که حتی نیازی به برچسب هشدار نیز ندارند. حتی با وجود این شیمی اسید سیتریک ، دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® هنوز برای ضدعفونی 99.9 of از میکروب ها در EPA ثبت شده است و در لیست ضد عفونی کننده EPA لیست N برای ویروس کرونا قرار دارند.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، مدیرعامل موقت ، انجمن تناسب اندام پزشکی گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه صنعت ما با Vapor Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات صنعت را با عضویت در تناسب اندام پزشکی به اشتراک بگذاریم. در این زمان که ضدعفونی در امکانات تناسب اندام بسیار افزایش یافته است ، مهم است که فروشندگانی مانند Vapor Fresh محصولاتی م withoutثر و بدون مواد شیمیایی سخت ارائه دهند. “

###

Vapor Fresh از سال 2008 محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سبزتری را برای صنعت ورزش و تناسب اندام تولید کرده است. آنها علاوه بر ضدعفونی کننده دستمال مرطوب بدنسازی ، همچنین اسپری های تمیز کننده گیاهی برای پدهای ورزشی و تجهیزات تناسب اندام ، شوینده های لباسشویی برای خانواده های فعال که شستشو می دهند ، تولید می کنند. تعداد زیادی پیراهن ورزشی و ورزشی و 100٪ پودر طبیعی کفش و کفش.

مخاطب:
بخش روابط رسانه های تازه بخار
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد بخار تازه اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید