‘UK and Ireland Jets Fans’ مشتاق بازی لندن در مقابل شاهین است


او 22 ساله است و “JETS، Jets، Jets، Jets!” برای او در لندن و ساکن ایرلند به همان اندازه شیرین به نظر می رسد که برای هر کسی در شرق رادرفورد یا هر جای دیگر در حوضچه به نظر می رسد.

نام او سباستین راندازو است و بنیانگذار گروه “UK and Ireland Jets Fans” در سال 2014 است که مشتاقانه منتظر ورود تیم مورد علاقه خود در روزهای منتهی به Jets-Falcons در روز یکشنبه در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور است. رانداززو شنبه از ایرلند به لندن پرواز می کند.

راندازو از طریق ایمیل نوشت: “من وقتی بچه بودم که مادربزرگم از نیویورک دیدن کرد و من را به فوتبال جت بازگرداند ، طرفدار جتز شدم.” من بعد از آن احساس وابستگی به تیم کردم و بقیه تاریخ است. “

وی تخمین می زند که 7000 فالوور ، عمدتا مرد و 18 تا 30 ساله ، در شبکه های اجتماعی مختلف وجود دارد. همه دسته های رسانه های گروهی عبارتند از:UKNYJets.

راندازو نوشت: “من می گویم شکاف بین طرفداران بریتانیا و ایرلند حدود 90 درصد بریتانیایی و 10 درصد ایرلندی است.”

او در دهه گذشته یکی از طرفداران Jets بوده است ، که باعث می شود او در مورد اینکه یکی از بسیاری از طرفداران طولانی مدت Jets در سراسر جهان بوده است ، چگونه بی شعور باشد.

راندازو نوشت: “سخت است ، اما من به هیچ وجه آن را نخواهم داشت.” “زمانهای خوب فرا خواهد رسید و این پایینترین سطحها فقط آن را بهتر می کند. این بسیار خنده دار است زیرا اغلب از ما می پرسند چرا ما با توجه به اینکه در انگلستان یا ایرلند هستیم با جت ها می چسبیم. یک نقل قول بسیار معروف از اسطوره فوتبال اریک کانتونا وجود دارد: “شما می توانید همسر ، سیاست ، دین خود را تغییر دهید ، اما هرگز ، هرگز نمی توانید تیم فوتبال مورد علاقه خود را تغییر دهید.” ”

گروه او ، هرچند که بسیاری از آنها در بازی حضور داشته باشند ، مصمم هستند تا آنجا که ممکن است سعی کنند آن را شبیه ورزشگاه MetLife کنند.

راندازو نوشت: “هدف ما این است که این بازی را شبیه بازی خانگی جتز کنیم.”

این به معنی “JETS ، Jets ، Jets ، Jets!” از سکوها بیرون می زند

سباستین راندازو
سباستین راندازو
سباستین راندازو

“بهترین شعار در فوتبال. امیدوارم یکشنبه صدای ما را با صدای بلند بخوانید! ” راندازو نوشت.

مانند بسیاری از طرفداران Jets در اینجا ، Randazzo با Zach Wilson سر و صدا دارد.

“خیلی هیجان انگیز!” او نوشت. “من اعتراف می کنم که با حرکت از آنجا قانع نشدم [Sam] دارنولد ، اما سخت نیست که توسط ویلسون هیجان زده نشوید ، و او با وجود مبارزات اولیه خود قطعاً بر من پیروز شده است. امیدوارم این بار ، ما پسر مناسب را داشته باشیم. “

“من دارنولد را دوست داشتم- او مرد متواضعی بود و مشخصاً استعداد داشت. من احساس می کنم او از حق رای دادن از GM به HC ناامید شده است و برای او آرزوی موفقیت می کنم در کارولینا (تا زمانی که این امر به ضرر جت ها تمام نشود). [Adam] از سوی دیگر ، گیس به طور مشهور زمانی که خبر منتشر شد که او در حال مصاحبه با جت ها است ، گفته است که این کار صرفاً به دلیل دقت است. … چقدر اشتباه کردم ؟! او از روز اول انتخاب اشتباهی بود و دیگر هرگز نباید او را در نزدیکی زمین حرفه ای فوتبال دید. “

رانداززو قبلاً متقاعد شده است که سرمربی جدید روبرت صالح یک فرد معمولی نیست.

“چگونه می توانید مربی را دوست نداشته باشید؟” او نوشت. “انرژی او به ارمغان می آورد عفونی است! قطعاً احساس می شود که فرهنگ جدیدی پیرامون جت ها وجود دارد ، و من معتقدم که این از صالح سرچشمه می گیرد – همچنین دیدن او در حال شلیک به اسلحه های جوان واقعاً دلگرم کننده است. امیدوارم بتواند خود را به عنوان یک HC خوب ثابت کند. “

راندازو با کینگزلی نیومن ، یکی از اعضای گروه تماس گرفت ، کسی که این احساس را جلب کرد ، و ستایش از صالح را تکرار کرد.

نیومن از طریق ایمیل به او نوشت: “گیس وحشتناک بود ، در ابتدا نباید با توجه به استعدادهای دیگری که در دسترس بود استخدام شد.” “من برای سم احساس می کنم ، اما فکر نمی کنم او به عنوان QB شروع کننده با Jets یک ضربه خوب از تازیانه دریافت کرد. یک O-Line فقیر پیشرفت او را متوقف کرد و در نهایت او را معامله کرد تا جایی برای ویلسون ایجاد کند. “

صالح ضد گاز است. “انرژی او عفونی است و داشتن مربی با کمی کاریزما و اشتیاق فوق العاده است!” نیومن نوشت.

سباستین راندازو و پیکان در خارج از کشور
سباستین راندازو و پیکان در خارج از کشور
تیرهای خارج از کشور

نیومن امیدوار است مدیر کل جو داگلاس به یافتن محافظ برای ویلسون ادامه دهد.

نیومن می نویسد: “من از او به عنوان یک بازیکن بسیار هیجان زده بودم ، روزهای حرفه ای او استثنایی بود ، اما نگرانی من این است که خط حمله ما مانع پیشرفت او در این لیگ شود و به طور بالقوه مانند دارنولد به پایان برسد.”

نیومن ، 30 ساله ، 12 سال است که طرفدار طولانی مدت Jets است.

“این چند فصل تقریباً افسرده کننده بود ، واقعیت [Adam] نیومن نوشت ، گیس بازگردانده شد و تمام فصل دوم دوام آورد. زمانی که Tank for [Trevor]”لارنس یک چیز جالب بود ، اما بسیار خوشحالم که در عوض ویلسون را انتخاب کردم و 2 پیروزی را در راه گذشته در سال گذشته کسب کردم. امیدوارم دیگر رنج نباشد! »

رانداززو علاقه خاصی به کوینن ویلیامز دارد.

او نوشت: “جانور مطلق”. او نه تنها یک بازیکن فوق العاده غالب است که فقط بهتر و بهتر می شود ، بلکه برای افرادی مانند من الهام بخش است. مانند کوئینن ، من مادرم را در نوجوانی به دلیل سرطان از دست دادم و دیدن تاب آوری و موفقیت او قطعاً الهام بخش است. “

نیک منگولد ، مرکز سابق جتز ، مورد علاقه قدیمی است. رانداززو نوشت: “بازیکن بزرگ سابق و همچنین شخص بزرگی.” او همیشه به ما در بریتانیا عشق نشان می دهد و او نیز مانند من طرفدار تاتنهام هاتسپور است … “

راندازو در پیروزی 27-14 جتز بر دلفین ها در ورزشگاه مملو از ومبلی در سال 2015 حضور یافت.

او نوشت: “این اولین بازی شخصی من با جت ها یک تجربه غیر واقعی بود.” “همچنین ، همیشه عالی است که ما را در حال شکستن Fins می بینیم.”

او تیم خود را از طریق پخش Sky Sports یا NFL Game Pass تماشا می کند.

راندازو گفت: “شب های پایانی می تواند با برخی از کارها در حدود 4 صبح درگیر باشد ، اما با افتخار می گویم که از زمانی که هوادار شده ام هیچ بازی را از دست نداده ام.”

آنها نتوانستند با وودی جانسون ملاقات کنند ، در حالی که وی در زمان رئیس جمهور قبلی آمریکا به عنوان سفیر در انگلستان خدمت می کرد.

“متاسفانه نه. ما از او پرسیدیم آیا مایل است ما را برای یک فنجان چای دعوت کند ، اما من فکر می کنم دعوت باید در پست گم شده باشد. “

نیومن همچنین در بازی Jets-Dolphins در ومبلی حضور داشت.

او نوشت: “چند خاطره و عکس فوق العاده از بازیکنان در حین گرم کردن گرفتم.” “وقتی آنها وارد لندن شدند متوجه شدم و برای امضا به فرودگاه رفتم – متأسفانه هواپیمای آنها زود رسید ، بنابراین من آنها را از دست دادم. اما ب “6 سال طولانی بود و از دیدن آنها در انگلستان بسیار هیجان زده بودم.”

دیدگاهتان را بنویسید