SNL Recap: Owen Wilson Wows & Cast Expands در اولین فصل پخش


شنبه شب زنده این هفته آخر ، با مجری گری اوون ویلسون و مهمان موسیقی Kacey Musgraves ، در حالت تورم و رکود ، وارد چهل و هفتمین فصل خود شد. در حالی که بک بنت و لورن هولت را از دست می دادند ، این نمایش سه بازیکن برجسته جدید اضافه کرد ، به طوری که بازیگران کامل به بالاترین حد 21 نفر از بازیگران تاریخ رسیدند. در همان زمان ، لورن مایکلز در پشت صحنه مانور داده است تا بازیگران اصلی بازیگران فعلی را حفظ کند و گفته می شود افرادی مانند کیت مک کینون ، کنان تامپسون ، ایدی برایانت ، سسیلی استرانگ ، کالین جوست ، مایکل چه ، و پیت دیویدسون را برای ادامه بازی ترغیب کرده است. ، با این امید که آنها حداقل تا فصل 50 باقی بمانند. در آن زمان ، من فرض می کنم مایکلز فرمان را به شخص دیگری می سپارد یا چراغ ها را در استودیو 8H خاموش می کند.

به عبارت دیگر ، هیچ چیز تغییر نکرده است ، اما همه چیز تغییر کرده است است در حال تغییر اعضای بازیگران باتجربه به صورت دلخواه کارت رفت و آمد خواهند داشت و طبق برنامه خلبانان تلویزیونی یا فیلم هایی که برمیدارند برای SNL پرواز می کنند (برای مثال مک کینون این هفته غیبت داشت). اما هجوم استعدادهای جدید بر روی صفحه و در اتاق نویسندگان در یکی دو سال گذشته نشان می دهد که چگونه SNL تغییر می کند و کدام کمدین ها ممکن است چهره های جدید SNL شوند (فکر کنید بوون یانگ ، کلوئی فینمن ، اگو نودیم و حداقل دو نفر از جدیدترین اعضای گروه ، بیشتر در مورد آن در زیر).

و اشتباه نکنید: نمایش نیاز مبرم به حرکت به سمت آینده و دور شدن از خفقان کلاستروفوبیک مایکلز در طول نمایش دارد. این نمایش همچنین باید از فرهنگ سمی دور شود که تا حدی در یک دادخواست در تابستان امسال نشان داده شد که هوراتیو سانز ، کمدین ، ​​20 سال پیش هنگام اجرای برنامه از یک نوجوان مراقبت کرده و از آن سوء استفاده جنسی کرده است ، و SNL و NBC در کنار آن هستند. بگذار این اتفاق بیفتد و فقط چند سال پیش ، دونالد ترامپ ، آزارگر جنسی ، به گرمی برای حضور در برنامه دعوت شد.

در این مرحله عقل پذیرفته شده است که SNL فعلی هرگز به خوبی زمانی که برای اولین بار برنامه را تماشا کردید ، خوب نیست ، که شاید اتهامی برای نوجوانان دائمی برنامه باشد ، یا شاید این واقعیت است که حس شوخ طبعی افراد با افزایش سن تقویت می شود. در هر صورت ، SNL همیشه یک مکان منحصر به فرد در فرهنگ داشته است و بزرگترین صحنه را به نوازندگان آینده ارائه می دهد-حتی در میان بدبین ترین کمدین ها ، رسیدن به یک نقطه در SNL مطمئن ترین نشانه موفقیت است که می توانید در کمدی بدست آورید- در حالی که به ندرت فقط توسط یک شخصیت مصرف می شود (فصل های ادی مورفی استثنایی بزرگ در این مورد است). نمایش ، در بهترین حالت ، می تواند با زمان تغییر کند و حس کمدی جدیدی را منعکس کند – قرار نبود هیچ کس برای همیشه در آنجا بماند (به جز مایکلز). داشتن این نمایش بی سابقه است چهار اعضای فعلی بازیگران با بیش از 10 سال زیر کمربند خود. از خود بپرسید: واقعاً چقدر نمایش از سال 2012 تغییر کرده است؟

بنابراین ، با در نظر گرفتن همه اینها ، بایدن دمکرات ها را سرد باز می کند که اولین فصل این هفته افتتاح شد ، بسیار چشمگیرتر است. من بارها از این که سرد شدن سیاسی در SNL ، به ویژه در دوران ترامپ ، چقدر وحشتناک و کهنه بوده است و اینکه آنها چقدر بر ستاره های مهمان بزرگ متکی بوده اند ، شکایت کرده ام. دیدن جیمز آستین جانسون ، یکی از اعضای جدید بازیگران ، که به خاطر تاثیرات جالب توجه ترامپ با بازی در نقش جو بایدن به شهرت رسید ، شوکه کننده بود. من فکر می کنم با اطمینان می توان گفت یک بازیکن جدید نسبتاً ناشناخته هرگز اولین بازی SNL خود را به عنوان اولین چهره تماشاچیان در اولین نمایش یک فصل انجام نداده است. و او را از پارک کنار گذاشت ، با این که بایدن تصور بزرگی نسبت به تیم برچسب فصل گذشته توسط جیم کری و الکس موفات داشت.

نکته دیگری که در اینجا اضافه می کنم این است که از بین همه بازیگران ارشد که در بالا ذکر کردم ، سیسیلی استرانگ و ایدی برایانت ممکن است مورد علاقه من باشند ، و آنها بلافاصله دلیل این امر را به عنوان هرج و مرج سناتور دموکرات Kyrsten Sinema و سناتور Joe Manchin نشان دادند.

https://www.youtube.com/watch؟v=uzEPvj46rGQ

اوون ویلسون قبلاً هرگز میزبان SNL نبوده است ، اما شما هرگز آن را از وی نمی دانید مونولوگ، که چهار دقیقه و نیم جذابیت کرکی ویلسون مستقیماً به کره چشم تزریق می شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=FZrfqnSfMcU

من تا به حال به طور کلی در مورد این قسمت تا به حال چیزی نگفته ام ، زیرا این اولین نمایش فصل معمولی بود: کمی تکان خوردن از دروازه ، هیچ طرح برجسته ای که “حتماً باید دید” (و همچنین هیچ طرح قابل تماشایی نیز وجود ندارد) ، اما بسیاری از وعده ها و بسیاری از لحظات خنده دار. طرح 10 به 1 اولین نگاه تماشاگران را به یکی از اعضای جدید بازیگران دیگر ، سارا شرمن ، نشان داد و نشان داد که چگونه می توان مارک منحصر به فرد ترسناک و طنز بدن خود را با SNL ترکیب کرد ، همانطور که او با اندرو دیسموکس برای یک مدفوع بسیار لذتبخش همکاری کرد. طرح، سرویس آزمایش نامهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=v1fY2xtyXsY

جلسه هیئت مدیره مدرسه موفقیت دیگری بود ، فرصتی برای دیدن نحوه استفاده از نمایش از چنین بازیگران عظیمی. تقریباً همه اعضای بازیگر خط یا ظاهر خنده داری داشتند: سسیلی استرانگ بدون هیچ تلاشی بازی می کرد ، هایدی گاردنر از نظریه انتقادی نژاد عصبانی بود ، مایکی دی با صدای دیوانه کننده ، ترس بوون یانگ ، پیت دیویدسون لباس سگ شکارچی فضل و مخصوصاً اندرو دیسموکس زمزمه “عوضی” همانطور که یکی از مفسران YouTube به طور دقیق بیان کرده است ، “این مانند یک کنفرانس مطبوعاتی Pawnee است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=C2dj59Db1C4

به طرز عجیبی ، اجرای دوست داشتنی اونون ویلسون در آن شب به نمایش درآمد تقسیم چک، یک طرح از پیش ضبط شده برای زمان که قطعاً باید برای این قسمت ساخته می شد ، اگر فقط برای تصور اورکل ویلسون و پیچاندن استخوان های ایندیاناپولیس باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=4zO7i9P8mGE

ماشین ها 4 این یک فرض محکم بود که ای کاش در آن بیشتر گسترش داده می شد ، زیرا ویلسون شروع به کار در زیر تاریکی فیلم جدید پیکسار می کند. جیمز آستین جانسون نیز برای این اثر ، لری کیبل گای را از خود به یادگار گذاشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=3WC1YZ1o0UY

جیمز آستین جانسون نیز در خط مقدم و مرکز بازی بود NFL در Fox، که موفق شد من را به شدت تماشا کند خانه دیوانهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=en7Pc5PSexg

بقیه طرح ها را در زیر مشاهده کنید: SNL تقلید شده است دیدگاه ها COVID ترساندن با برنامه گفتگوی زنان؛ کاپیتان جف بزوس مدرکی دریافت کرد پیاده روی ستاره ای اسپین آف با پیاده روی ستاره میلیاردی؛ و کنان تامپسون آهنگهای مورد علاقه خانم کلی فوت شده توسط R. Kelly را در آن خواند آهنگ تشییع جنازهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=Yw4ez2Jp5YA

https://www.youtube.com/watch؟v=XD66suMp3J4

https://www.youtube.com/watch؟v=sJUmN40j7Hs

دو مهمان بسیار محکم در راه هستند به روز رسانی آخر هفته این هفته: Ego Nwodim همانند Heidi Gardner به روزرسانی منظم تبدیل شده است ، و دائماً با شخصیت های طنز هوشمندانه ای که احساس زندگی می کنند ، مانند این هفته زن سیاه پوست که ده سال است گم شده استبه

پیت دیویدسون، که به اندازه بقیه ما از اینکه هنوز در این برنامه حضور دارد شگفت زده شده است ، همیشه با بخش های Update خود نیز می درخشد ، به ویژه هنگامی که از ظاهرهای مت گالای خود غافل می شود.

این برنامه همچنین از مجری سابق Update قدردانی کرد نورم مکدونالد، که در سپتامبر درگذشت ، با دادن چند دقیقه آخر قسمت به چند کلیپ کلاسیک مکدونالد. این یادآوری فوق العاده ای از تمرکز مکدونالد مانند لیزر بر خطوط مشت و شخصیت کاملاً شکل گرفته و تیز و به روز رسانی او بود. همچنین در تضاد با مشارکت مداوم میزبانان فعلی کالین جوست و مایکل چه قرار داشت ، که تلاش آنها برای شوخ طبعی تند یا متضرر غالباً در خطوط پانچ به هم می خورد.

سخنرانی افتتاحیه توسط یوست با ابراز تاسف از دست دادن هرج و مرج کمدی ناشی از فضای سیاسی سال گذشته ، و پیشاپیش درخواست از مردم برای خندیدن به یک شوخی زیربنایی – که پس از یک سرگرمی بسیار خنده دار در مورد آن موضوع انجام شد – خلأ اساسی را در قلب به روز رسانی رد می کند. همانطور که هست یوست و چه در کنار هم شیمی خوبی دارند و وقتی روی این موضوع تمرکز می کنند ، Update همچنان کار می کند (به ویژه در مواردی که یکدیگر را مجبور می کنند جوک بخوانند). در بیشتر هفته ها ، من قسمت های Jost و Che برنامه را به ندرت ارزش اظهار نظر دارم.

https://www.youtube.com/watch؟v=mTeOXs9OHFQ

https://www.youtube.com/watch؟v=VFSN6rMozMw

https://www.youtube.com/watch؟v=gt2YVRje68U

https://www.youtube.com/watch؟v=EAp1piWU4pQ

https://www.youtube.com/watch؟v=onXLKcB1a0c

کیسی ماسگریوز، که بسیار خوب است ، همه چیز را برای اجرای “Justified” کنار گذاشت ، سپس تصاویری معنادار برای “Camera Roll” ظاهر شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=a0z7GH78oGo

https://www.youtube.com/watch؟v=4yxYvEYemBI

کیم کارداشیان وست آخر هفته آینده با مهمان موزیکال Halsey اولین کار خود را در SNL انجام می دهد. پس از آن ، رامی ملک و Young Thug در 16 اکتبر ، و Jason Sudeikis و Brandi Carlile در 23 اکتبر ظاهر می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید