SNL Recap: کیم کارداشیان وست درک تکلیف


وقتی اتفاقات بدی رخ می دهد شنبه شب زنده از الگوی میزبان کمدین/بازیگر/موسیقیدان/ستاره ورزشی دور می شود و به شخص دیگری اجازه می دهد که فرمانروایی کند – سیاستمداران ، کارآفرینان ، میلیاردرهای بی حوصله و غیره – به امید جذب مخاطب جدید یا ایجاد برخی عناوین. ما دیدیم که فصل گذشته وقتی ایلان ماسک میزبانی می کرد ، چقدر وحشتناک بود ، و پیش از این آخر هفته ، من به چشم انداز کیم کارداشیان وست ، ستاره تلویزیونی واقعیت که هرگز در زمینه بازیگری کمدی ، مجریگری نشان نداده بود ، برنده بودم.

بنابراین خوشحالم که گزارش می دهم که واقعاً بد نبود! در مقایسه با قسمت فصل گذشته ماسک ، این موفقیت مهیب بود و یادآوری این بود که هرگز کارداشیان وست را دست کم نگیرید. اما نگاه کنید ، این کامل نبود: کارداشیان وست در خواندن کارت های راهنما در برخی از طرح های زنده چندان خوب نبود ، تعداد زیادی طرح وجود داشت که به نظر می رسید فقط محصول محصول مارک کارداشیان باشد و مانند اولین نمایش فصل گذشته ، هیچ طرح جالبی در بین جمعیت وجود نداشت.

اما این یک قسمت محکم با لحظات واقعاً خنده دار بود ، شاید هیچکس بهتر از کارداشیان وست نبود مونولوگ، که به همان اندازه دلپذیر از خود آگاه بود که می توان امیدوار بود. خطوط پانچ واقعی وجود داشت و هیچ ترفند مخاطبی وجود نداشت ، که امتیاز مثبت دیگر بود. و آنقدر جوک های OJ Simpson وجود داشت ، تقریباً مثل این بود که Norm Macdonald برای این نویسنده در اتاق نویسنده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

از نظر طرح ها ، مورد علاقه من در شب احمقانه ترین و سورئال ترین بود: کارداشیان وست و سسیلی استرانگ هر دو فوق العاده بودند طراحی لوتو، که برای خلق این طرح واقعاً به خالی بودن هر دو زن متکی بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

سوئیچ، که در آن کارداشیان وست و ایدی برایانت خود را در a جمعه عجیب کریس جنر و خلوئه کارداشیان از موقعیت خوبی برخوردار بودند ، اما ارزش این را دارد که برایانت در حال داشتن یک توپ باشد. آیا از اینکه کانر اومالی به عنوان شوهر برایانت بازی نکرد ، ناامید شدم؟ بله ، اما شوخی در انتها هنوز هم مانند بازیگران جنایی کار می کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت در نقش تد کروز نیز برجسته ترین نکته در این فیلم بود شنودهای فیس بوک سرد باز شد، سرماخوردگی کاملاً فراموش نشدنی که بر جوک های زیادی در مورد اینکه چگونه سیاستمداران نمی دانند چگونه اینترنت کار می کند یا چگونه کلمه “میم” تلفظ می شود ، تکیه می کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

من لذت بردم آهنگ شب خانم ها، یک قصیده موسیقی برای زنان بزرگسال (و مادران) که فقط برای رسیدگی به مشکلات معده به باشگاه می آیند ، وسواس زیادی در رفت و آمد به خانه دارند و از حال می روند.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های دلپذیر آن شب دیدن اولین گروه طنز لطفاً نابود نشوید ، سه نویسنده جدید SNL مارتین هرلیحی ، جان هیگینز و بن مارشال است که در ماه های اخیر شهرت زیادی در اینترنت کسب کرده اند. کوتاه دیجیتال هارد سلتزر ، که هیچ عضو بازیگری در آن حضور ندارد ، در اصل آنها را به عنوان Lonely Island جدید برنامه یا حداقل همسایه خوب جدید معرفی می کند. این یک مقدمه بسیار خوب برای احساسات کمدی گروه بود در حالی که لزوماً بهترین کار آنها نبود – اما این باعث می شود که ببینیم گروه بعدی چه نتیجه ای می دهد بسیار هیجان انگیزتر است.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار طرح دیگر شب را ببینید ، که همه آنها در سطوح مختلف خوب یا ناموفق بودند: بهترین دسته کفش تجاری، زیرا سگهایی با لباس احمقانه همیشه یک فرض شایسته هستند. دفتر خلق تبلیغات کارداشیان برای من بسیار زیاد بود ، اما به اعتبار او ، کارداشیان وست در بازی خواهرش کورتنی کار خوبی انجام داد (همچنین بازیگران مشهوری از هالسی ، کریس و خلوئه کارداشیان حضور داشتند). پسر رویایی بسیار محکم بود لیسانس تمسخر آمیز پر از شخصیت های متفاوت (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – و با این حال کایل مونی بهترین قسمت بود!) اما این یکی از طرح هایی بود که در آن کارت نشانه کارداشیان وست مشکلات واقعاً طرح را برای من غرق کردند. و یاسمین و علاءالدین این بوی بدی بود که در هیچ سطحی کار نمی کرد (اگرچه دیدن ر Bیت بوئن یانگ خوب بود).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته تعدادی شوخی متوسط ​​در فیس بوک و دو مهمان لذت بخش داشت: الکس موفات آن را کشت نقد و بررسی فیلم Terry Fink’s Fall 2021، که اساساً اگر یکی از آن منتقدین فیلم تاکسی تی وی از LSD استفاده می کرد چه اتفاقی می افتاد. و Weekend Update All-Star Heidi Gardner طبق معمول شگفت انگیز بود مهمانی زندگی مربی کلی در تفکر مثبت، بازی در نقش یک شخصیت جدید با نگرشی عالی ، کلاه گیس حتی بهتر و عشق بی وقفه به آهنگ “I Love It” ایکونا پاپ.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه Costco این تنها طرح زمان بندی شده بود: به پخش کننده جدید سارا شرمن ، بازیگر کارآموز Costco که در Glitter Revolution (کیم کارداشیان وست ، ایدی برایانت ، بوئن یانگ) نقش آفرینی می کرد ، نمایش خوبی داد. عرضه غذا

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی اجرای “من زن نیستم ، من خدا هستم” ، سپس لیندسی باکینگهام خدای گیتار را برای اجرای “عزیزم” بیرون آورد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک اولین میزبانی خود را آخر هفته آینده با مهمان موسیقی Young Thug انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید