Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کاوش کنید


Open House نیویورک (OHNY) ، رویداد سرگرم کننده سالانه ای که در آن برخی از جالب ترین ، مبهم ترین و جالب ترین ساختمانهای شهر به روی عموم باز می شوند ، آخر هفته 16 و 17 اکتبر امسال برگزار می شود. در حالی که تقریبا نیمی از مکان ها برای عموم آزاد و باز است – یا رویدادهای مجازی هستند – حدود نیمی از آنها نیاز به رزرو دارند. و شما می خواهید به این مهم دست پیدا کنید ، زیرا رزرو تورها از ساعت 11 صبح امروز در اینجا باز است و رزروها به سرعت جمع می شوند.

“Open House نیویورک در پی 11 سپتامبر تاسیس شد ، هنگامی که دسترسی به منهتن پایین به طور ناگهانی بسیار محدود شد. امروز ، در زمانی که ساکنان پنج منطقه در تلاش برای برقراری ارتباط مجدد با یکدیگر و شهر هستند ، OHNY Weekend انگیزه بسیار مورد نیاز برای کشف و اکتشاف را فراهم می کند. “Rob Rogers ، رئیس هیئت مدیره OHNY ، گفت.

نکات برجسته رویداد امسال ، که در سراسر پنج ناحیه برگزار می شود ، شامل فرصت دیدن چندین مکان دیدنی شهر در شب (از جمله یادبود 11 سپتامبر ، قلعه بلودر ، سالن قطار موینیهان و جزیره کوچک) است. فرصت کشف بسیاری از گوشه های حیاط نیروی دریایی بروکلین (از جمله ساختمان 92 ، Crye Precision HQ ، Dock 72 ، Distillery Kings County و Nanotronics) ؛ بیمارستان آبله در جزیره روزولت ؛ Newtown Creek ؛ مرکز هنری گورنورز آیلند ؛ و مرمت پروژه صدف صدف.

خزیدن در فرهنگ هارلم وجود دارد ، و همچنین تورهای گروهی در قبرستان وودلاون ، هتل TWA ، پارک مورنینگزاید ، براونزویل و قبرستان گرین وود. می توانید نقاشی های دیواری Audubon را در واشنگتن هیتز ، آثار NYCHA را در Red Hook Houses ببینید ، یا به یک تور دوچرخه در هنرهای عمومی DOT بپیوندید. تورهای اقامتی فردی از جمله خانه بیلیو-استیلول-پرین در استاتن آیلند ، خانه های ردیف گرینویچ ویلیج ، خانه در خیابان هنری و خانه واندر اینده اوندردونک در ریج وود وجود دارد.

و مجموعه های برجسته ای از جمله وجود دارد اداره بندر نیویورک و نیوجرسی صدساله، که بر تأثیر اداره بندر متمرکز است ، و دیگری به نام دانش رادیکال: کتابخانه ها به عنوان کاتالیزورهای جامعه، درباره نحوه بهبود زندگی کتابخانه ها در نیویورک

عکسی از امکانات مرتب سازی BookOps

فلش

تسهیلات مرتب سازی BookOps

NYPL

در اینجا برخی از انتخاب های OHNY برای بهترین رویدادهای آخر هفته در مکانهایی که عموم مردم معمولاً قادر به دیدن پشت صحنه آن نیستند ، آورده شده است:

  • تسهیلات مرتب سازی BookOps: کشف کنید که چگونه ده ها هزار کتاب در مجموعه های در حال گردش کتابخانه عمومی بروکلین و کتابخانه عمومی نیویورک در این ساختمان در شهر لانگ آیلند به خوانندگان مشتاق در سراسر شهر راه پیدا می کنند.
  • EWR Airport Building One: OHNY امسال به نیوجرسی می رود و داستان پشت ترمینال اصلی فرودگاه در سال 1934 را باز می کند ، یک سنگ آرت دکو به سه قسمت تقسیم شده و فقط 3700 پا از محل اولیه خود به هم متصل شده است.
  • SUMMIT One Vanderbilt: مرکز شهر را از ارتفاع 1200 پا ، بالاترین نقطه برتری در مید تاون منهتن تجربه کنید. از آسانسورهای شفاف گرفته تا جعبه های شیشه ای آسمان ، مناظر پانوراما از نیویورک ، پیاده رو تا آسمان را مشاهده کنید.
  • حیاط نیروی دریایی بروکلین: نانوترونیک: توسعه صنعتی در Nanotronics ، یک مرکز پیشرفته جدید برای هوش مصنوعی و نوآوری های رباتیک ، تولید پیشرفته در نیویورک و فراتر از آن را آغاز می کند.
  • شمال شرقی برانکس YMCA: دهه ها در راه است ، این لنگر جدید در یک جنگل شهری سه هکتاری قرار گرفته است و در داخل و خارج از خانه برای ارتقاء سلامت و تندرستی ساکنان و محله های اطراف ترکیب می شود.
  • جزیره کوچک @ شب: تجربه ترکیب طبیعت و هنر از طریق درخشندگی در اسکله 54 تازه تعمیر شده و بازسازی شده در خط ساحلی چلسی غربی.

همه اطلاعات مربوط به رویدادها و بلیط های OHNY 2021 را از اینجا دریافت کنید. همچنین یک جشن راه اندازی برای تعطیلات آخر هفته در روز پنج شنبه 14 اکتبر در تراس پشت بام کتابخانه تازه بازسازی شده بنیاد Stavros Niarchos برگزار می شود. می توانید اطلاعات بلیط آن را در اینجا دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید