OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی


توسط استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، تنها چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در یک جاده خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون زینگ خود را قطع کرد و استوارت اولسون و همکاران را راه اندازی کرد. او و کارکنانش در دفتری که درست روبروی دبیرستان شرقی طراحی کرده بود ، به زودی مشغول یک سری کمیسیون های مسکونی و تجاری شدند.

استوارت اولسون ، با یادآوری آن روزهای اولیه می گوید: “ناگهان ، در تجارت هستید ، چه بدانید و چه ندانید!”

امروزه ، آن شرکت رشد کرده و به چیزی تبدیل شده است که امروزه OLC | نامیده می شود شرکت Ohlson Lavoie شرکت OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، یک شرکت چهار دفتر معماری ، داخلی و آبزیان است که در دنور مستقر است و دارای دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آبزیان تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر چشم انداز دنور کمک کرده ، بر نحوه ورزش ما تأثیر گذاشته است و زندگی کارکنان ، همکاران تجاری ، مشتریان و کسانی که در ساختمانهای آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند را تغییر داده است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام صاحب یک شرکت در شرکت به نام Ohlson Lavoie Corporation شد. هروی ، فارغ التحصیل مدرسه معماری اخیر در حال حاضر در عنصر خود بود. هروی در مورد اینکه چرا معمار شده است می گوید: “من دیدم کلیسای جدید من در 15 سالگی ساخته می شود و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن لذت ببرم.”

تمرکز بر تفریح

در اوایل کار ، استوارت و هروی گروه کوچکی از کارکنان را مدیریت کردند که تمرکز آنها بر طراحی ساختمان ها با توجه به نیاز مشتری بود. این کمیسیون ها از طریق ایجاد روابط موجود ، مانند روابطی که در مسابقات تنیس ایستاده استوارت ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه ایجاد شده بود ، ایجاد شد. به طرز شگفت انگیزی ، علیرغم بحران نفتی در دهه 70 و اوایل دهه 80 که ضربه سختی به دنور زد ، این شرکت کوچک در حال طراحی پروژه های بزرگ و بلند مرتبه بود. این برج ها شامل برج های Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی در خارج از پارک Cheesman ، و نیم طبقه بلند برای خانواده نویسندگان در تقاطع بلوار I-25 و کلرادو است که پنج تای آنها هنوز سرپا هستند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار پروژه بزرگ بود. یکی از آن جلسات تنیس دیرهنگام منجر به طراحی اولین باشگاه بهداشتی مستقل و چند منظوره توسط OLC شد که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی کلرادو-اینورنس شناخته می شود.

از طریق موفقیت و روابط ایجاد شده با آن پروژه ، OLC مستقیماً وارد صنعت تناسب اندام و تفریح ​​شد. با هدایت هروی در این زمینه ، این شرکت از آن زمان متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​شده است. وی و دیگران مقاله هایی در زمینه طراحی تخصصی برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، the انجمن آمادگی جسمانی پزشکی و پارکها و بخشهای تفریحی. کارکنان OLC در کنوانسیون ها و سمینارهای صنعتی به عنوان متخصص طراحی شرکت می کنند و مرتباً صحبت می کنند.

تغییر بزرگی از تمرکز صنعت ایجاد شد – سفر. تا قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچ نوع طراحی خارج از ایالت کلرادو نداشت. خوشبختانه ، در این مدت ، کار خارج از کشور به OLC کمک کرد تا کندی های دوره ای اقتصادی که دنور را در دهه های 70 و 80 تحت تاثیر قرار داده بود ، کنار بگذارد (شعار AIA برای 1975 “زنده ماندن در هفتاد و پنج سال بود!”). به نظر می رسید که همیشه در برخی از مناطق یک منطقه توسعه داغ وجود دارد … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 OLC سفر و کار در ژاپن را آغاز کرد ، که در برخی مواقع بدون توجه به طراحی تخصصی OLC ایالات متحده به منبع اصلی کار تبدیل شد ، بنابراین به معنای منبع ثابت کسب و کار ، بلکه سفر و بسیاری از آن بود.

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در آن 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران بوده است. اگرچه انتظار می رفت که هر معماری اصول اولیه طراحی دست را در اوایل دهه 80 بداند ، اما تکنیک ها و روش ها برای معماران به شدت تغییر کرده و ظاهراً یک شبه تغییر کرد.

“من به یاد دارم که اولین ماشین حساب دستی خود را در سال 1974 گرفتیم. اولین دستگاه کپی داخلی ما به زودی ارائه شد. سپس یک دستگاه فکس ، یک تلفن چند خطی ، یک سیستم پیام صوتی ، دستگاه Kroy و Letraset آمد. »هروی درباره برخی تغییرات اولیه فناوری می گوید. با این حال ، از اواسط تا اواخر دهه 80 ، مشخص شد که سیستم های اساسی حرفه ای که ما باید از آن استفاده کنیم نیاز به چارچوب ذهنی متفاوتی دارد و ما باید قدم برداریم. ما اولویت های متوالی فناوری را پذیرفتیم و با طراحی پیش فرض ، Master Spec ، Con-doc ، زمینه جدیدی را گشودیم و در نهایت اجتناب ناپذیر-CAD را پذیرفتیم. “

بلافاصله پس از آن تغییر ناگهانی چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری رخ داد. امروزه از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای برقراری ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب لپ تاپ تمام ابزارهای طراحی ماست. جداول پیش نویس ، لبه های مستقیم و رول های چاپی قدیمی فقط یک خاطره نوستالژیک است.

پروژه های قابل توجه

از پروژه های متمرکز در محل و کارکنان کوچک خود در دهه 80 ، OLC سرانجام خدمات خود را افزایش داد و با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره به مشتریان محلی خدمات رسانی کرد. با درک اینکه نیازهای منحصر به فرد و خاص مشتریان ما نیازمند خدمات تخصصی است ، ما همچنین یک بخش طراحی آبزیان و یک بخش طراحی داخلی را در طول راه اضافه کردیم.

در چند سال گذشته OLC انواع امکانات بهداشتی ، سلامتی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آبزیان را طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • ساختمانهای متعدد برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ گیراردو ، میسوری
  • اضافات و بازسازی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه باشگاه تنیس و ترشی جدید برای باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی جدید دریاچه نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق در هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکوک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • چندین پروژه مهمان نوازی برای یک توسعه دهنده برجسته پارک موضوعی در فلوریدا

تا به امروز شرکت ما بر اساس نیازهای مشتری ما متمرکز شده است و به طور خاص بر پروژه هایی تمرکز می کند که جوامع ما را سالم نگه می دارند-از مراکز سلامتی کامل خدمات گرفته تا استخر شنای همسایگی شما. مدیران و کارکنان ما از این امتیاز برخوردار بوده اند که در این 60 سال بر روی بسیاری از پروژه های جالب و تغییر دهنده زندگی کار کنند. به همین دلیل از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طرح های ما را طراحی کرده اند و افرادی که در این راه با آنها آشنا شده ایم تشکر می کنیم.

با تأمل بر گذشته خود ، مطمئناً می توان گفت ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفته ایم.” اما تمرکز ما را بر آنچه در جهان تغییر مداوم اهمیت دارد ، بیشتر می کند: روابط ، سرپرستی ، طراحی خوب و ذهن باز.

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله ، Ohlson Lavoie Corporation یا OLC هستند ، همانطور که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه خدمت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید