MTA می گوید کارکنان جدید استخدام شده در 14 نوامبر یا بعد از آن باید به طور کامل برای COVID واکسینه شوند


MTA از کارکنان جدید می خواهد که از اواسط نوامبر به طور کامل علیه COVID-19 واکسینه شوند. این آژانس همچنین از کارکنان فعلی واکسینه نشده می خواهد که از دوشنبه به صورت هفتگی مورد آزمایش قرار گیرند و میزان واکسیناسیون آن حدود 70 درصد است.

جانو لیبر ، سرپرست و مدیر اجرایی MTA در بیانیه ای گفت: “MTA یک رهبر صنعت در حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران ترانزیت است.” “علم روشن است. واکسن ها بهترین راه برای محافظت از خود ، همکاران ، بستگان است. و همسایگان مبتلا به COVID-19. “

شرط واکسیناسیون برای کارآموزان پولی ، کارگران فصلی ، موقت و مشروط که در 14 نوامبر یا بعد از آن استخدام شده اند – اما نه کارمندان فعلی. سخنگوی MTA روز شنبه گفت که حدود 70 از کارکنان خود واکسینه شده اند که کمتر از 74.9 rate واکسیناسیون کامل برای همه بزرگسالان در شهر نیویورک است.

برای کارکنان واکسینه نشده ، MTA 138 مکان آزمایش در محل را اجرا می کند در حالی که هنوز کارکنان خود را تشویق به واکسیناسیون می کند. به گفته MTA ، کارگران واکسینه نشده می توانند در طول شیفت های کاری خود تحت آزمایش قرار بگیرند. اگر آنها تصمیم گرفتند که در یک سایت غیر MTA آزمایش شوند ، باید وقت خود را بگذرانند.

پل فاما ، مدیر ارشد MTA در بیانیه ای گفت: “ما نه تنها در برابر کارکنان خود ، بلکه در قبال جوامعی که به آنها خدمت می کنیم ، مسئولیتی داریم.” “به منظور محافظت از کارکنان و ادامه حمل و نقل ایمن و مطمئن ، بسیار مهم است که MTA به افزایش نرخ واکسیناسیون ادامه دهد.”

با بازگشایی مدارس حضوری و بسیاری از دفاتر – از جمله آژانس های شهری – بازگشایی ، سیستم مترو شاهد افزایش سواران است هرچند همچنان زیر سطوح قبل از همه گیری باقی مانده است. در 30 سپتامبر 3،150،190 سفر در مترو انجام شد که 47.7 درصد نسبت به روز مشابه قبل از همه گیری کاهش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید