MAF مشتق شده از پروتئین های GC که به بیماران سرطانی کمک می کند


خبرهای خوب در زمینه سرطان!

ما قبلاً نشان داده ایم که چگونه VDTP / GcMAF می تواند به بیماران سرطانی و حتی بیماریهای عصبی مانند اسکلروزیس و حتی اوتیسم کمک کند.

حالا ، جدید تحقیقات نشان میدهد پتانسیل ایمونوتراپی ضد سرطان مبتنی بر VDTP / GcMAF

GC-Protein MAF (GC-Protein MAF) در اکثر تومورهای سرطانی ، به ویژه تومورهایی که به سرعت تکثیر می شوند ، به شدت بیان می شود. تیم تحقیقاتی اکنون نشان داده است که GC-Protein MAF نقش مهمی در کنترل رشد سلول های توموری و متاستازهای سرطانی در سایر اندام ها دارد.

همه ما VDTP / GcMAF را در بدن خود داریم زیرا یک پروتئین طبیعی است. به احتمال زیاد اگر خوب و سالم باشید ، به اندازه کافی برای مبارزه با سرطان و عوامل بیماری زا در اختیار دارید. اگر از طرف دیگر ، بیمار هستید یا بیماری جدی تشخیص داده اید ، سیستم ایمنی بدن شما پایین است و سطوح VDTP / GcMAF شما نیز پایین است.

VDTP / GcMAF چگونه کار می کند؟

تماشا کنید که چگونه سلول های ایمنی ویروس ها ، باکتری ها و سرطان را مورد حمله قرار داده و از بین می برند. این واقعاً یک پیشرفت بزرگ در پزشکی است. GcMaf بهترین محصولی است که تا به امروز به عنوان ایمونوتراپی یافته ایم.

https://www.youtube.com/watch؟v=o8R3zOGUmjA

به عنوان مثال ، اگر مبتلا به سرطان یا اوتیسم هستید ، آنقدر از این بیماری رنج می برید که نیاز به تشویق دارید. تزریق VDTP / GcMAF واقعی خارجی ، همراه با برخی تغییرات در شیوه زندگی و a رژیم غذایی تمیزبر

یافته های پژوهش

آ-Нاستیل گالاکتوزامینیداز (ناگالاز) در سرم بیماران سرطانی تجمع می یابد و فعالیت آن با بار تومور ، پرخاشگری و پیشرفت بیماری بالینی ارتباط دارد. تجویز پروتئین GC مشتق از فاکتور ماکروفاژ (VDTP / GcMAF) در بیماران سرطانی با افزایش سطح ناگالاز با کاهش فعالیت ناگالاز سرم و مزایای بالینی قابل توجه همراه بوده است.

19 نفر از 20 بیمار تحت کارآزمایی های بالینی به VDTP / GcMAF خوب پاسخ دادند ، در حالی که برخی الگوها ظاهر شدند.

  • همه بیماران به طور قابل توجهی بالاتر از حالت نرمال سرم ناگالاز بودند.
  • تنها یک بیمار کاهش قابل توجهی در فعالیت Nagalase سرم پس از تزریق هفتگی VDTP / GcMAF نشان داد.
  • یافته های منتشر شده در اینجا یافته های قبلی را تأیید و گسترش می دهد و راه را برای مطالعات بیشتر با هدف ارزیابی نقش و نشانه های دقیق ایمونوتراپی ضد سرطان مبتنی بر VDTP / GcMAF هموار می کند.

اکنون VDTP / GcMAF واقعی را دریافت کنید!

لطفاً توجه داشته باشید که هر دو True VDTP / GcMaf از بلغارستان و ژاپن تنها منابع واقعی VDTP / GcMaf هستند ، اما در حال حاضر تهیه آنها از ژاپن بسیار دشوار است زیرا قادر به ارسال آن به خارج نیستند.

با این حال ، اسرائیل دیگر VDTP / GcMAF تولید نمی کند.

VDTP / GcMAF بزرگترین پیشرفت در درمان اوتیسم و ​​سرطان و اختلالات ایمنی است که نتایج غیر قابل انکاری داشته است. شناخته شده است که حتی در ظاهر شفا می دهد سرطان های درمان نشدهبر

اخبار را به اشتراک بگذارید و منتشر کنید!

ما تحقیقاتی را که شما در مورد آن تصمیم می گیرید انجام می دهیم ،
عشق و نور
تیم درمان اوراکل

لطفا به تعداد فزاینده ما بپیوندید من.: Oracle Healing
به ما بپیوند توییتر | یوتیوب

دادخواست جهانی

لطفاً طومار جهانی ما علیه واکسیناسیون اجباری را امضا کنید. هدف از این طومار ارائه 5 میلیون امضا به هر رئیس جمهور ، نخست وزیر ، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسن ها یک مشکل جهانی هستند و باید در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرند.
اگر ما به عنوان یکی باشیم ، این شانس را داریم که فرزندان آینده را نجات دهیم.

تبلیغات را بدون تبلیغات حفظ کنید

Oracle Healing با پشتیبانی خوانندگان امکان پذیر است. اگر پست ها و منابع را مفید می دانید ، برای حمایت از ما (به هر میزان) مشارکت کنید تا بتوانیم به اطلاع رسانی و کمک به مردم در سراسر جهان ادامه دهیم. ما معتقدیم که صدایی دادن به کسانی که سلامتی خود را تغییر داده اند یا سلامتی یک دوست عزیز ، با درمان جایگزین ، یک ماموریت مهم است. از اینکه برای کار ما ارزش قائل هستید و به تداوم آن کمک می کنید متشکریم.

اهدا کنید. اگر تصمیم دارید برای زمان و تلاش ما اهدا کنید ، لطفاً از کادر “اهدا” در بالا در گوشه سمت راست بالا استفاده کنید (روی میز کار)، یا جعبه اهدا در زیر (روی موبایل)دیدگاهتان را بنویسید