JD Martinez، Red Sox rout با برد 2 بازی Rays to even ALDS


ST پیترزبورگ ، فلوریدا شب حتی برای سری AL Division خود در هر بازی.

کیک هرناندز پنج مورد از 20 ضربه بوستون را داشت که شامل یک هومر و سه دوبل بود و با چهار ضربه خارج از پایه در یک بازی پس فصل اولین بازیکن بوستون شد.

Xander Bogaerts ، Alex Verdugo و Rafael Devers نیز برای Red Sox به هم پیوستند ، که پس از آنکه کریس سال اجازه داد اولین مسابقه گرند اسلم را به جردن لوپلو برساند ، برای پیروزی به میدان رفت.

هومر پیشرو هرناندز در پنجمین بازی دور کالین مک هیو آن را قبل از مارتینز مقابل مت ویسلر (0-1) چهار بازی بعد به تساوی کشاند.

هوک (1-0) بوستون را در بازی نگه داشت ، پس از آنکه سیل برای اولین بار در 5 نوبت به ثمر رسید. بازیکن راست دست تازه کار برای شروع دومین ضربه از گاو باز بیرون آمد و اجازه یک دو و دو ضربه در پنج فریم را داد و 11 بازی اول خود را کنار گذاشت و سپس در پنجم یک تک نفره دوگانه را به واندر فرانکو داد.

جی مان چوی به عنوان جانشین دفاعی لوپلو وارد بازی شد و تنها ضربه دیگر هوک را داشت ، دومین بازی انفرادی در ششم. هوک پنج ضربه زد.

انریکه هرناندز
انریکه هرناندز (سمت چپ) پنج بازی از 20 ضربه قرمزپوشان را در بازی 2 خود مقابل ری ها در روز جمعه به ثمر رساند.
AP

مارتینز پس از از دست دادن پیروزی سه شنبه شب مقابل نیویورک یانکیز و بازی 1 ALDS با پیچ خوردگی مچ پای چپ ، چهار ضربه داشت. او در حالی که در فینال فصل عادی آخر هفته گذشته در واشنگتن به سمت خارج از زمین حرکت می کرد ، هنگام برخورد با پایگاه دوم دچار مصدومیت شد.

مارتینز می گوید: “احساس می کردم خوب است ضربه می زنم.” “دویدن احساس خوبی نداشت ، اما احساس کردم که خوب ضربه می زنم.”

بوگارتس ، وردوگو و هرناندز ضربات انفرادی برای ثابت نگه داشتن سرسکس فوق العاده خیره کننده داشتند ، که پنجشنبه شب بازی رفت را با نتیجه 5-0 از دست داد. سپس مارتینز پیش قدم شد.

بازی دو نفره دیورز با مایکل واچا در هشتم بازی برتری بوستون را به 11-6 رساند. کریستین واسکز در نهم یک RBI infield single داشت ، که هرناندز آن را با یک تک آهنگ دو نفره دنبال کرد. بوگارتس ، وردوگو و واسکز هر کدام سه ضربه داشتند.

ری ها 14 بازی را در یک بازی مجاز ندانسته بودند زیرا بوستون در 11 آگوست 20-6 آنها را شکست داد.

مارتینز
جی دی مارتینز جمعه بازی سه نفره خود را در برابر Rays تماشا می کند.
گتی ایماژ

وردوگو همچنین در زمین چپ به سرقت رفت و در قسمت ششم به دیوار کوتاه در ناحیه خم تکیه زد تا پنجره بازشو نلسون کروز را بگیرد.

یک شب پس از اینکه رندی آروزارنا اولین بازیکن تاریخ لیگ برتر بود که در یک بازی پس از فصل به تیم ملی رسید و خانه اش را دزدید ، تیم Rays شروع سریع دیگری را آغاز کرد که جمعیت 37،616 نفر را با حوله تکان می داد-از 27،419 برای بازی 1- دیوانگی

بازیکن تازه کار رایز ، شین باز را ترک کرد و دومین گلزن تاریخ لیگ بزرگ شد که با سه یا کمتر حضور در فصل عادی بازی حرفه ای ، بازی پلی آف را آغاز کرد. مت مور دیگری بود که این کار را با Rays in Game 1 از ALDS 2011 در تگزاس انجام داد.

با استفاده از شین مک کلاهان برنده بازی Baz و Game 1 برای شروع سری ، Tampa Bay برنده AL شرقی به عنوان تنها تیمی که در دو بازی ابتدایی یک سری پلی آف ، تیم های تازه کار را شروع کرد ، به اوکلند پیوست. دو و میدانی ALDS 2012 را در دیترویت با جارود پارکر و تامی میلون آغاز کردند.

بوستون در عین حال ، تنها 2/3 نوبت از ترکیب بازی های اولیه خود را در دو بازی کسب کرده است. سال ، که در ماه آگوست از عمل جراحی تامی جان بازگشت و 9 استارت را پشت سر گذاشت ، پس از رها کردن پنج ران و چهار ضربه در اولین حرکت ، کشیده شد. این به دنبال خروج مختصر ادواردو رودریگز در روز پنجشنبه بود.

گرند اسلم لوپلو ششمین دوره فروش خانگی بود که 26 دوره نوبت شغلی پس از فصل را مجاز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید