Health Northwell 1400 کارمند را که دستور واکسن COVID-19 را نقض کردند ، اخراج می کند


سخنگوی شبکه مراقبت های بهداشتی بعدازظهر دوشنبه تأیید کرد که بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی ایالت نیویورک 1،400 کارگر را که واکسینه نشده بودند ، اخراج کرد.

کارکنان بیمارستان ها و خانه های سالمندان موظف بودند حداقل یک دوز واکسن COVID-19 را تا 27 سپتامبر دریافت کنند ، طبق حکمی که برای اولین بار در اواسط آگوست اعلام شد. هفته گذشته ، نورثول گفت که شروع به اخطار به کارکنان کرده و قصد دارد با کارگران پردرآمد که کارها را رد کرده اند ، اخراج را آغاز کند. در حال حاضر ، میزان رعایت واکسیناسیون بیمارستان برای حدود 75000 کارمند باقی مانده تا 100 درصد است.

جیسون مولینت ، از نورثول می گوید: “نورثول از دست دادن هر کارمندی در چنین شرایطی پشیمان است ، اما ما به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی و اعضای بزرگترین ارائه دهنده خدمات بهداشتی در ایالت ، مسئولیت منحصر به فرد خود را در حفاظت از سلامت بیماران و یکدیگر درک می کنیم.” سخنگوی بهداشت “ما مدیون ایم که 100 درصد واکسینه شده در برابر COVID-19 واکسینه شده ایم.”

اخراج ها نشان دهنده کمتر از 2 درصد از کارگران شاغل در 23 بیمارستان شبکه و بیش از 800 کلینیک سرپایی است.

در سایر نقاط ، تخمین زده می شود که 5000 کارمند یا 12 درصد از سیستم بیمارستان های عمومی شهر نیویورک واکسینه نشده اند ، زیرا فرمان دولت از هفته گذشته به اجرا درآمد. استفانی گوزمن ، سخنگوی Health + Hospitals ، گفت که این آژانس تا 93 درصد از روز دوشنبه مطابقت دارد و 3000 بقیه باقیمانده در مرخصی بدون حقوق قرار می گیرند.

به گفته مقامات ایالت نیویورک ، با اجرایی شدن دستور مراقبت های بهداشتی از هفته گذشته ، بیمارستان ها و خانه های سالمندان میزان واکسیناسیون COVID-19 خود را در بین کارکنان بهبود بخشیدند و 92 درصد از کارگران از هفته گذشته حداقل یک دوز دریافت کردند.

دوشنبه همچنین اولین مجموعه کلاس ها را پس از مهلت واکسیناسیون معلمان مدارس عمومی در شهر نیویورک آغاز کرد. این حکم از یک چالش حقوقی دیرهنگام جان سالم به در برد ، که سونیا سوتومایور قاضی دیوان عالی کشور عصر جمعه آن را کنار گذاشت. تخمین زده می شود که 18000 نفر از کارکنان آموزش و پرورش در تعطیلات آخر هفته برای گرفتن عکس خود شتافتند.

معترضان در حالی که گزینه های خود را به پایان رسانده بودند ، در خیابان های شهر حرکت کردند تا بار دیگر دستورات را محکوم کنند.

در میان آنها جان ماتلند ، 36 ساله ، تکنسین تصویربرداری در بیمارستان دانشگاه استاتن آیلند نورثول بود که در تابستان اعتراضات دیگری را علیه دستورات واکسن رهبری کرد. متلند روز جمعه به دلیل امتناع از واکسیناسیون اخراج شد.

“[It’s] منجر به گروهی از متخصصان بهداشت بیکار ، [who are] خشمگین. آنها می خواهند سازماندهی کنند. آنها به دنبال نافرمانی مدنی هستند تا آزادی های ما را پس بگیرند. ” “شما یک سری نگران آزادی دارید که بیکار هستند و چیزی برای از دست دادن ندارند.”

این داستان به گونه ای به روز شد که شامل نظری از بیمارستان نیویورک + بیمارستان شود.

دیدگاهتان را بنویسید