Green Cross Health مستقر در NZ ، یک چهارم سهام داروسازی دیجیتال “PillDrop” را به دست آوردگرین کراس سلامتی ارائه دهنده مراقبت های اولیه بهداشتی در فهرست نیوزلند یک چهارم سهم خود را در داروخانه دیجیتال PillDrop گرفته است.

آنها چه می کنند

Green Cross Health بیش از 300 داروخانه تحت مارک های Unichem و Life ، مراکز پزشکی Doctors و Total Care Health و Access Community Health اداره می کند.

PillDrop یک داروخانه کامل خدمات است که داروهای تجویزی را طبقه بندی و ارائه می دهد. تحویل همان روز در اطراف اوکلند و یک شبه از طریق مکان های دیگر.

داروخانه آنلاین دارای یک برنامه تلفن همراه به نام داروهای من است که به عنوان دفترچه خاطرات پزشکی دیجیتال عمل می کند. از طریق برنامه ، مشتریان می توانند نسخه ها و بررسی های جدید را پر کرده و سفارش دهند ، لیست داروها را ایجاد کنند ، اطلاعات داروها را مشاهده کنند ، تاریخچه داروها را مرور کنند و پروفایل هایی برای خانواده های خود ایجاد کنند.

به منظور افزایش انطباق دارویی و کاهش دفعات بروز عوارض جانبی ، داروخانه همچنین خدمات مدیریت دارو را ارائه می دهد ، جایی که داروها را به صورت کیسه های دارای برچسب جداگانه با بسته بندی سبک برای اشک در روز ، دوز و زمان طبقه بندی می کند. این کیسه ها به ترتیب تاریخ و زمان نورد می شوند.

از زمان راه اندازی سال گذشته ، داروخانه دیجیتالی با هیئت های بهداشت منطقه در سراسر کشور توافقنامه ای را تأمین کرده است.

چرا مهم است

در بیانیه ای ، جک لی و سوزان برج ، از بنیانگذاران PillDrop ، گفتند سرمایه گذاری Green Cross Health به گسترش خدمات در سراسر نیوزلند و معرفی فناوری اضافی کمک می کند.

سرانجام ، Green Cross Health گفت که سرمایه گذاری آن بخشی از پیشرفت آن در بازار دیجیتال و مخابرات به دنبال افزایش تقاضا برای خدمات دیجیتال است. این شرکت می گوید: “سرمایه گذاری Green Cross Health تضمین می کند که این مسیر شامل داروخانه های عمومی به عنوان بخشی از مشخصات کلی سلامت مشتریان است و برای تماس با مراقبت های بهداشتی و مشاوره حضوری ضروری است.”

اسنپ ​​بازار

مانند Green Cross Health ، بازاری برای سلامت گوساله کنجد در ایالات متحده یک داروخانه دیجیتالی به مجموعه خود اضافه کرده است. اخیراً ، آن را با داروسازی آنلاین Truepill با SesameRx ، جدیدترین سرویس داروسازی خود ، همکاری کرد.

در ماه ژوئن ، یک داروخانه آنلاین پاکستانی داوا 8.5 میلیون دلار از 500 استارتاپ مستقر در ایالات متحده کمک مالی دریافت کرد. برنامه ریزی شده بود که درآمد را برای ایجاد زیرساخت برای زنجیره تأمین دارو پاکستان و سرمایه گذاری در فناوری بهینه سازی کسب و کار اختصاص دهد.

در حال ضبط

“Green Cross Health برای اطمینان از سازگاری و کار در محیط جدید مراقبت های بهداشتی دیجیتالی در PillDrop سرمایه گذاری کرده است. این بخشی از سفر ما به بازار دیجیتال و مراقبت های بهداشتی است و مکمل پیشنهادات موجود ما است. این در مورد نظارت بر نیازهای در حال تغییر و به خواسته های مشتریان ما ، “راشل نیوفیلد ، مدیرعامل Green Health Health Group گفت.

وی افزود: “با تغییر سیستم مراقبت های بهداشتی نیوزلند ، مشارکت جدید ما با PillDrop از استراتژی ما برای تمرکز بر توسعه خدمات و مشاوره بالینی که نتایج سلامت را بهبود می بخشد و رویکرد عادلانه را ترویج می کند ، پشتیبانی می کند.”

دیدگاهتان را بنویسید