Donna Tartt نامه های قانونی را به دلیل پادکست Bennington ارسال می کند


به گزارش صفحه شش ، دانا تارت ، نویسنده تحسین شده ، نامه های حقوقی تندی را به پادکست مربوط به دوران تحصیل خود در کالج بنینگتون ارسال می کند.

به گفته منابع ، وکیل تارت نامه های کوتاهی را در ماه های اکتبر و سپتامبر برای تهیه کنندگان “روزی روزگاری … در کالج بنینگتون” ارسال کرده است-که شامل زمان حضور تارت در مدرسه ، از جمله رابطه جنسیتی با موزه مردش است. دانش آموز پل مک گلوین

پادکست-با الهام از قطعه Esquire لیلی آنولیک در سال 2019 ، “تاریخ شفاهی محرمانه بنینگتون: محروم ترین کالج 1980”-در اواخر ماه گذشته راه اندازی شد و مجموعه ادبیات ادبی معروف مدرسه هنرهای لیبرال ورمونت از مقدرات مشهور را بازگو می کند. همکلاسی های جنرال ایکس ، از جمله تارت برنده جایزه پولیتزر ، برت ایستون الیس ، نویسنده کتاب «کمتر از صفر» و جاناتان لثم مک آرتور «نابغه».

پادکست همچنین شامل داستانهای ادعایی در مورد برخی از اعضای فوق ستاره دانشکده ، از جمله کامیل پاگلیا است.

اما به نظر می رسد تارتت ، 57 ساله ، نویسنده “تاریخ مخفی” و “گلدفینک” مصمم است روزهای مدرسه را پشت سر بگذارد.

نمایندگان ادبی او ، RCW در لندن ، ظاهراً از اپل خواسته اند که پادکست را حذف کند ، به این دلیل که حقوق آنها را نقض می کند.

منابع به صفحه شش می گویند نامه های وکیل تارت مستند قانونی نیست ، بلکه فقط به سازندگان پادکست هشدار می دهد که از هیچ “اظهارات غلط ، گمراه کننده یا نادرست” در مورد تارت استفاده نکنند.

در نامه دیگری هشدار داده شده است که از هیچ یک از آثار منتشر شده تارت بدون اجازه یا از سوابق مدرسه خصوصی وی استفاده نکنید. وکیل تارت و آژانس وی به درخواست های متعدد برای اظهارنظر در روز چهارشنبه پاسخ ندادند.

ما می شنویم که مک گلوین نیز قانونگذاری کرده است.

جاناتان لتم همچنین در پادکست کالج بنینگتون پوشش داده شده است.
جاناتان لتم همچنین در پادکست کالج بنینگتون پوشش داده شده است.
گتی ایماژ برای پالم اسپرینگز در

هنگامی که ما برای اظهارنظر دست به دست شدیم ، آنولیک ، مجری پادکست ، در بیانیه ای به ما گفت: “تنها چیزی که می دانم این است که دونا وقتی از او خواسته شد که در پادکست شرکت کند ، مودبانه عمل کرد. سپس تهیه کننده من از وکیلش و وکلای ناشرش شروع به شنیدن کرد. “

وی افزود: “پادکست من – حداقل تا حدی – درباره نحوه نوشتن نسخه آمریکایی” سر Brideshead Revisited “، یعنی” تاریخ مخفی “توسط Donna Tartt است ، زیرا او نسخه آمریکایی” Bridesheadhead Revisited “را زندگی می کرد. در حالی که در بنینگتون بود ، او در دنیایی زندگی می کرد که بسیار پولدار بود ، بسیار لوکس بود ، و از نظر جنسی بسیار مبهم بود. پادکست کاملاً او را تحسین می کند ، اما از طرف او نیز کاملاً آشکار است. “

با این حال ، جنگ کلمات بین واژه سازان فقط ممکن است داغ شود.

قسمت چهارشنبه پادکست ، “Mississippi Chippy” ، زندگی شخصی تارت متولد می سی سی پی را در دوران دانشجویی در لوکس بنینگتون شرح داد ، که بر اساس گزارشات الهام گرفته از اولین کتاب او ، کتاب افسانه ای دهه 90 ، “تاریخ مخفی” بود.

طبق گزارش پادکست ، تارت در اوایل دهه 80 یک رابطه غیرمعمول نزدیک با دانشجوی دیگر مک گلوین ایجاد کرد. تاد اونیل ، یکی از همکلاسی های سابق خود ، به یاد می آورد: “کمی سورئال بود زیرا … ناگهانا دونا شبیه نسخه کوچکی از پل شد. من به وضوح می توانم به یاد داشته باشم که با پل و دانا نشسته بودم و… دونا آنجا لباس بسیار شبیه به پل داشت. یک بلیزر آبی ، یک کراوات چوبی و یک پیراهن سفید و یک شلوار پسرانه ، نه دخترانه. و موهایی در این باب کوچک بدجنس و غیرجنسی. انگار ما سه پسر آنجا نشسته بودیم. “

برت ایستون الیس در پادکست لیلی آنولیک درباره کالج بنینگتون در دهه 80 قرار می گیرد.
برت ایستون الیس در پادکست لیلی آنولیک درباره کالج بنینگتون در دهه 80 قرار می گیرد.
گتی ایماژ برای RFF

این قسمت پادکست ادعا می کند که مک گلوین حتی تارت را با نام های مستعار “Laddie” و “M’boy” صدا می زد و تارت یاد می آورد ، “عجیب ترین چیز تا به حال” زمانی بود که آنها در یک ملاقات با یک زوج مرد همجنسگرا اشتباه گرفتند. به گالری ملی واشنگتن دی سی.

به قول آنولیک ، این زوج سابق “فانتزی ، متقابل ، یا به نظر می رسد … که آنها دو پسر در یک رابطه عاشقانه و جنسی هستند” ، و “یک زوج مستقیم که شاید کمی تظاهر به عنوان یک همجنسگرا داشته باشد. زن و شوهر.”

یکی دیگر از همکلاسی های سابق خود در پادکست ، که فقط “Student X” نامیده می شود ، ادعا می کند که او در آن زمان توسط دوست دختر سابق مک گلوین اعزام شده است تا رابطه جدید وی با تارت را متوقف کند.

طبق پادکست ، دانش آموز ناشناس در زمان انجام تحقیقات آماتور خود در دفتر خاطرات خود نوشت: “[Paul] او عاشق “موجودی شگفت انگیز” است ، دختری که شبیه یک پسر کوچک است و از نظر جنسیت او به نظر می رسد می خواهد مانند یک مرد همجنسگرا با او رفتار شود. ”

همان منبع می گوید که وقتی او سرانجام با تارت آشنا شد ، “این چیز بسیار کوچک بسیار شیرین … من باید بگویم که کمی با دم بین پاهایم برگشتم.”

این همکلاسی ناشناس همچنین به یاد می آورد که او و گروهش تارت متولد جنوب را “پشت چیسی می سی سی پی” می نامند و “مردم این چیزهای عجیب را در مورد او می گفتند … که او این نیروگاه قدرتمند است و او بسیار باهوش است. سپس این مورد دیگر ، من نمی دانم چرا این فیلتر شد … چرا هر کس این را می دانست ، اما فقط او به نوعی دوست داشت مانند یک پسر جوان رابطه داشته باشد … من نمی دانم این به چه معناست. ”

قسمت پادکست همچنین جزئیاتی از تاریخ معروفی را ارائه می دهد که ایستون با Tartt ، که قبلاً در قطعه Esquire پوشش داده شده بود ، و همچنین رابطه Tartt با McGloin.

دیدگاهتان را بنویسید