Dog the Bounty Hunter اصرار دارد که شکار با وجود آسیب مچ پا ادامه دارد


Dog the Bounty Hunter اصرار دارد که او هنوز در جستجوی دوست پسر فراری گابی پتیتو است ، با وجود آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا که باعث بازگشت او به خانه در کلرادو شده است.

سگ ، ستاره تلویزیونی رئالیتیو که نام اصلی او دوان چاپمن است ، روز دوشنبه مشخص شد که هنگام جستجوی برایان لاندری در فلوریدا از ناحیه مچ پای خود آسیب دیده است.

اما سخنگوی وی گفت که هنوز تیمی از بازرسان در ایالت سانشاین در حال بررسی نکاتی درباره محل لغزندگی لاندری حتی پس از بازگشت سگ و همسرش فرانسی به خانه هستند.

جنیفر ویلینگهام ، سخنگوی سگ در بیانیه ای گفت: “سگ به جستجوی برایان لاندری پایان نداده است.” سگ و فرانسی چاپمن باید در خانه خود در کلورادو به مسائل مختلف بپردازند ، از جمله آسیب مچ پای سگ که در طول جستجو رخ داده است. “

دختر سگ ، لیسا چپمن ، مدیریت “تدارکات” و تحقیق در زمینه راهنمایی هاوایی را بر عهده دارد ، در حالی که گرگ زکا همین کار را از کلرادو انجام می دهد. او راهنمایان احتمالی را به خط تلفن شکارچیان جایزه تلویزیون ، 833-TELLDOG ، اشاره کرد.

سگ شکارچی فضل در شکار برایان لاندری.
سگ شکارچی فضل در شکار برایان لاندری.
اینستاگرام

او گفت: “سگ و تیم به جستجوی خود ادامه می دهند تا برایان لاندری پیدا شود.”

لاندری ، 23 ساله ، تقریباً یک ماه است که متواری است و بازجویی های گسترده و تبلیغات بی وقفه درباره این پرونده هنوز مشخص نشده است که دقیقا فراری کجاست. لاندری تنها فرد مورد علاقه در ناپدید شدن و قتل پتیتو ، بومی لانگ آیلند است.

برایان لاندری در ماه سپتامبر توسط والدینش مفقود شده بود.
برایان لاندری در ماه سپتامبر توسط والدینش مفقود شده بود.
اینستاگرام

این زوج جوان در طول تابستان به یک سفر جاده ای چند ماهه در سراسر کشور سفر کرده بودند ، اما این سفر در اواخر ماه اوت با بازگشت لاندری به خانه والدینش در فلوریدا-بدون پتیتو-لغو شد.

والدین پتیتو در 11 سپتامبر مفقود شدن او را گزارش کردند و مقامات بدن او را در 19 سپتامبر در یک کمپ دور افتاده در وایومینگ یافتند. در آن زمان ، Laundrie نیز مفقود شده بود.

لاندری هنگامی که ظاهراً در یک منطقه حفاظتی وسیع در فلوریدا به پیاده روی رفت ، اقلامی مانند تلفن همراه خود را پشت سر گذاشت. سگ و تیمش به جستجوی لاندری پرداختند ، اما انتقاداتی را نسبت به این اقدام به دنبال داشتند و منتقدان دخالت وی را یک ترفند تبلیغاتی خواندند.

سگ داشت به خبرنگار WFLA-TV جاش بنسون گفت بنسون در توئیتر گفت که در روز دوشنبه بودجه خود را برای “جستجوی گران” جمع آوری می کرد.

پزشکی قانونی شهرستان تتون ، وایومینگ قصد دارد بعد از ظهر سه شنبه در مورد حکم کالبد شکافی پتیتو یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کند. انتظار می رود او جزئیات جدیدی در مورد علت مرگ وی ارائه دهد.

لاندری متهم به دست داشتن در قتل نشده است ، اما حکم بازداشت وی به اتهام استفاده از کارت اعتباری پتیتو در زمان ناپدید شدن وی صادر شد.

نیروی انتظامی با جستجوی علامت های باتلاقی در جاده ای خاکی در ضلع جنوبی South Carlton Reserve ، به دنبال نشانه های برایان لاندری می گردند.
نیروی انتظامی با جستجوی علامت های باتلاقی در جاده ای خاکی در قسمت جنوبی South Carlton Reserve ، به دنبال نشانه های برایان لاندری می گردند.
APدیدگاهتان را بنویسید