Dog the Bounty Hunter از برایان لاندری می خواهد تسلیم شود


Dog the Bounty Hunter از دوست پسر فراری گابی پتیتو ، برایان لاندری خواست تا خود را تسلیم کند – گفت که یافته های پزشکی قانونی وایومینگ مبنی بر اینکه او را به قتل رسانده اند باعث می شود که او گناهکار به نظر برسد.

برنت بلو ، پزشکی قانونی شهرستان تتون ، که روز سه شنبه علت مرگ 22 ساله بومی لانگ آیلند را فاش کرد ، بعداً در مصاحبه ای با CNN گفت که او توسط “نیروی انسانی” خفه شده است.

داگ ، که نام اصلی او دواین چاپمن است ، به سان گفت: “بهترین تصمیم او در حال حاضر این خواهد بود که خود را تسلیم کند.”

شکارچی جایزه افراد مشهور گفت که بیل “بیانیه ای را تعیین کرده است که برای برایان لاندری بدتر به نظر می رسد” ، و افزود که “فرار مستمر لاوندری از اجرای قانون باعث می شود او مجرم به نظر برسد.

“من نمی توانم درک کنم که چگونه والدین برایان می توانند با خود زندگی کنند. آنها باید بیشتر تلاش کنند تا به برایان نشان دهند که دیگر دویدن را متوقف کند. “

در همین حال ، چپمن روز سه شنبه به WFLA گفت که تصمیم گرفته است در فلوریدا بماند تا به رغم آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا در جستجوی لاندری ، در جستجوی لاندری بماند.

گابی پتیتو
پزشکی قانونی فاش کرد که گابی پتیتو توسط “نیروی انسانی” خفه شده است.
اینستاگرام/جوزف پتیتو

او به رسانه گفت که برنامه های خود را برای بازگشت به کلرادو تغییر داده است زیرا “نمی تواند خود را مجبور به ترک کند”.

او گفت که گزارش پزشکی قانونی “برای خانواده لاندری خوب نیست” ، و افزود: “خفه شدن یک حادثه نیست.”

در اسناد علت مرگ پتیتو به عنوان “خفه شدن دستی/خفه شدن” ذکر شده است.

سگ شکارچی فضل در خانه Laundrie.
سگ شکارچی Bpunty از والدین برایان لاندری خواست تا برای فرار از دویدن ، به سیگنال فراری فرار کنند.
momandpaparazzi.com/SplashNews

بلو در اندرسون کوپر 360 می گوید: “فشار دادن به این معنی است که کسی با نیروی انسانی خفه شده است.” هیچ نیروی مکانیکی در کار نبود. “

“مردم را می توان با ابزارهای دیگر خفه کرد. ما افرادی را در اتومبیل های برفی دیده ایم که با سیم برخورد می کنند – که با یک رویداد مکانیکی خفه می شوند. اما ما معتقدیم که این کار توسط یک انسان خفه شده است. “

زمانی که جسد او در جنگل ملی بریجر-تتون در 19 سپتامبر پیدا شد ، سه یا چهار هفته بود که مرده بود و به جستجوی یک هفته ای ختم شد که تیتر یک رسانه های خبری را در پی داشت.

برایان لاندری.
Dog the Bounty Hunter اظهار داشت: “Strangulation یک تصادف نیست.”
اداره پلیس شهر موآب/خبرگزاری فرانسه

اگرچه مقامات مرگ او را قتل اعلام کردند ، اما علت مرگ تا بعد از ظهر سه شنبه مشخص نشد ، زمانی که بلو به اعضای رسانه ها در مورد نتایج کالبد شکافی اطلاع داد. اما ، وی گفت که طبق قانون وایومینگ جزئیات بیشتری را منتشر نمی کند.

اگرچه وی درباره مشارکت احتمالی لاندری گمانه زنی نکرد ، اما بلو گفت که مرگ پتیتو یکی از مرگ های بسیاری از “افرادی است که درگیر خشونت خانگی هستند” و مایه تاسف است که دیگران آنقدرها مورد توجه قرار نمی گیرند.

پتیتو آخرین بار در اواخر آگوست در حالی که در سفر برون شهری با لاندری بود زنده دیده شد. اما سفر لغو شد و لاندری در اوایل 1 سپتامبر به خانه والدین خود در فلوریدا بدون پتیتو بازگشت.

گابی پتیتو و برایان لاندری.
گابی پتیتو تا زمانی که جسدش در جنگل ملی بریجر-تتون پیدا شد ، سه یا چهار هفته مرده بود.
اینستاگرام

هنگامی که پتیتو در 11 سپتامبر مفقود شد و او مدتی بعد ناپدید شد ، وی از همکاری با پلیس خودداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید