BYRNE بازگشت است! فیلم آرمان شهر آمریکایی دیوید برن به راک برادوی بازگشت


همه ما در حال حاضر می توانیم از اتوپیا کوچکی استفاده کنیم ، و UTOPIA AMERICAN دیوید بیرن یک خانه جدید در برادوی می سوزاند! دیوید برن ، فوق ستاره Talking Heads ، تماشای راک تحسین برانگیز AMERICAN UTOPIA خود را به تئاتر سنت جیمز آورده است. شانس خود را برای دیدن اجرای او در کنار گروه فوق العاده ای از موسیقی دانان ، زنده روی صحنه ، در این “تور هنری خیره کننده هنری” از دست ندهید.

هالیوود ریپورتر آن را “سعادت خالص” می نامد. رولینگ استون می گوید: “مهمانی ای که همه ما به آن دعوت شده ایم” و “گرداب سرسختی از امید برای دوران مضطرب ما”. با تشویق های مختلف ، این دریافت کننده جایزه ویژه تونی “یک تور هنری خیره کننده” است.

آرمان شهر آمریکا

این تولید “خیره کننده ، شاد و پرشور”-با اجرای صحنه ای “شگفت انگیز” توسط طراح رقص آنی بی پارسون و الکس تیمبرز به عنوان مشاور تولید ، “شادی برای دیدن و جشن نفس گیر زندگی است.” همه را از دست ندهید. آهنگهای عالی و همه نوازندگان تحسین شده ، همه سقف یک مکان جدید و باشکوه را به باد می دهند.

صندلی های عالی اکنون با قیمت 59 دلار در دسترس هستند. این رویدادی است که به جهان می گوید ، اگر می خواهید لذت موسیقی زنده ، اجتماع و ارتباط را دوباره کشف کنید ، تئاتر سنت جیمز برادوی باید محل باشد!

آرمان شهر آمریکا

این پست با همکاری بین اتوپیا آمریکایی و کارکنان Gothamist حمایت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید