Bangalore Musings – مکان های برتر برای بازدید در بنگالورو


بازدید از شهر بنگلور می تواند تجربه جالبی باشد. در حالی که در مرکز فناوری پیشرفته هند در 30 سال گذشته بود. بنگلور یک کلان شهر است که به خاطر بلوارهای پیچیده و سبک زندگی جهانی شناخته شده است. بنگلور برای اکثر متخصصان فناوری و فارغ التحصیلان برتر مدرسه B به یک شهر رویایی تبدیل شده است. جوانان از سراسر هند در جستجوی آینده ای بهتر در بنگلور گرد هم آمدند. بنگالورو بیش از 45 میلیارد دلار یا 38 درصد از کل صادرات فناوری اطلاعات هند کمک می کند. این اثبات شفاهی قدرت اقتصادی آن است.

رشد شگرف اقتصاد بنگلور در سه دهه گذشته با سرعت ادامه داشته است. مسافران از یک آب و هوای سالم در شهر ، مراکز خرید و رستوران ها برای یک شام دلپذیر شگفت زده خواهند شد. روح مشاغل آزاد ، کارآفرینی و فرصت های عظیم در همه جا محسوس است. برخی از بهترین موسسات برای یادگیری ، تحقیق و توسعه در اینجا مستقر شده اند. سازمان تحقیقات فضایی هند ، موسسه علوم هند و موسسه مدیریت هند از موسسات برتر در بنگلور هستند.

سرسبزی سرسبز ، شهرک های غیر معمول با ساختمان های بسیار بلند ، جای خود را به توسعه بی رویه داد. با این حال ، این به معنای ترافیک سنگین بود که نام شهر را به عنوان “شهر هند” از بین برد. اما بطور شگفت انگیزی بنگلور با همه پیشرفت خود جذابیت روستایی خود را به طور کامل از دست نداده است. بازدیدکنندگان می توانند کلیساها ، بلوارهای وسیع ، کافه ها و بارهای یادآور دوران استعمار را مشاهده کنند.

این مشاغل با سهولت کامل خود را با جمعیت جدید جدید سازگار کرده اند. این که آیا شما اهل مد هستید ، یک بازاریاب ، یک علاقمند به سینما یا یک بازیگر پرکار ، شهر چیزی برای همه دارد. زیاد جاذبه های دیدنی بنگلور شهری که می تواند ارائه دهد نیاز هر مسافری را برآورده می کند.

برای یک روز از مناظر و صداهای بنگلور لذت ببرید

با دیدن یک سفر مالیخولیایی از بهترین آثار تاریخی و مکانهای گردشگری آن می توانید از افکار شهر لذت ببرید. بنگلور یک کلان شهر بزرگ است. بازدیدکنندگان حداقل یک هفته به کاوش در تمام مناطق استراحت نیاز دارند. در اینجا یک لیست فوق العاده از شما باید از مکان های بنگلور دیدن کنید شهر این مقاصد ضروری هستند چیزهای دیدنی در بنگلور هنگامی که در یک تور یک روزه در شهر هستید.

1. بنگلور ویدانا سودا – مقر قدرت در کارناتاکا

نمادین ویدانا سودا یکی از آنهاست بهترین مکان ها برای بازدید در بنگلوربر این یک گوهر معماری است که سبک معماری Misore-Neo Dravidian را در خود جای داده است. بنای یادبود خیره کننده یک ساختمان چهار طبقه با ابعاد 2300 در 1150 فوت و مساحت بیش از 500000 متر مربع است. به هر حال ، این ساختمان دارای مجمع قانونگذاری و سالن های شورای کارناتاکا است. با این وجود ، این ترس و احساس امنیت را برانگیخته است که دموکراسی در کشور در حال پیشرفت است. عصرها با نورهای باشکوه روشن می شوند و محیط را زیبا جلوه می دهند. جالب اینجاست که از بهترین مکان برای بازدید در بنگلور برای زوج ها مشتاق فرصت عکاسی

2. کاخ بنگلور – لوکس عالی

کاخ بنگلور یکی از بهترین مکان های توریستی در بنگلور، و تنها پنج کیلومتر با ویدانه سودا فاصله دارد. این قصر مجلل یادآور میراث سلطنتی پادشاهی وودجار است. مساحت این کاخ باشکوه بیش از 45000 متر مربع است. این منطقه به طور شگفت انگیزی از تخریب محافظت می شود و مساحت زیادی کاخ را در بر می گیرد.

کاشی های سرامیکی آبی فلوئورسنت زیبا فضای داخلی را استثنایی جلوه می دهد. در حالی که تالار عظیم داربار با نقاشی مزین شده است ، دیوارهای آن بر روی سنگ های نیمه قیمتی حک شده است. بلیط ورودی را می توان در باجه بلیط خریداری کرد. این کاخ از ساعت 10:00 تا 17:30 باز است. توصیه می شود بررسی کنید زمان کاخ بنگلور برای جلوگیری از برنامه ریزی برای دیدار در تعطیلات و روزهای تعطیل.

3. معبد Bangalore Iskon Sri Krishna – مدرن اما الهی

پس از گشت و گذار جذاب در قصر ، بازدید از معبد ISKCON در راجیناگار می تواند تجربه ای خوش باشد. این معبد یکی از بزرگترین معابد سری کریشنا در هند و یکی از پربازدیدترین ها است مکانهای توریستی در بنگلور، ماموریت اصلی ، گسترش آگاهی کریشنا در جهان است.

معبد باشکوه دارای شش محراب است ، اما خدایان اصلی لرد کریشنا ، رادا و لرد بالاراما هستند. بنیاد آکشیا پاترا به رهبری معبد غذای متوسط ​​روزانه را با سود بیش از 1.6 میلیون نفر از افراد محروم در سال ارائه می دهد. بازدیدکنندگان می توانند با اهداء بودجه یا اجرای برنامه Seva برای افراد شایسته در برنامه های اجتماعی و اجتماعی داوطلب شوند. جالب است که سال تقویم ISKCON پر از جشن هایی است که در طول سال جشن گرفته می شود. نماز و پودینگ از ساعت 4:30 صبح شروع می شود و بهترین مکان برای تجربه است طلوع آفتاب در بنگلورهیچ جاده ای وجود ندارد ، اما توصیه می شود قبل از بازدید از معبد لیست های محلی را بررسی کنید.

4. Bangalore Lalbagh & Cubbon Park – British Heritage Gardens

سپس مسافران می توانند به دیدن دو تا از قدیمی ترین پارک های شهر لالباگ و پارک کوبون ادامه دهند. لالباگ یک پارک گیاه شناسی است که در مساحت 240 هکتار گسترش یافته است. این گنجینه ای از گونه های منحصر به فرد گیاهان و جانوران است. باغ زیبا با چمنزار ، تخت گل ، حوضچه نیلوفر آبی و چشمه ها طراحی شده است. اعتقاد بر این است که سنگ لالباگ در داخل پارک بیش از 300 میلیون سال قدمت دارد.

نمایشگاه سالانه گل که در گلخانه لالباگ برگزار می شود یک رویداد نمایشی است. این نمایش در هفته هایی که همزمان با روز جمهوری (26 ژانویه) و روز استقلال (15 آگوست) برگزار می شود ، برگزار می شود. این رویداد هزاران بازدید کننده را از تمام نقاط شهر به خود جلب می کند.

پارک کوبون یکی از آخرین فضاهای ریه است که در شهر باقی مانده است. محل زندگی مزارع فراوان با گیاهان و جانوران است. با این حال ، این پارک دارای ساختمانهای چشمگیری است ، از جمله دادگاه عالی کارناتاکا ، موزه باستان شناسی دولتی و کتابخانه یادبود. ورودی به پارک کوبون وجود ندارد ، اما لالباگ هزینه ورودی اسمی را دریافت می کند.

پارک ملی بانگالور بانرگاتا

پارک ملی بانرگاتا بهترین تعطیلات برای همه برای یک روز برای همه افراد حرفه ای و حرفه ای با پروازهای بالا در شهر بنگلور است. در اینجا چند فعالیت وجود دارد که بازدیدکنندگان از پارک می توانند از آن لذت ببرند.

  • این پارک کوهپایه ای در جنگل در حومه بنگلور ارائه می دهد. پارک ملی Banerga گنجینه ای از حیات وحش شگفت انگیز است که با آرامش جنگل در 40 کیلومتری بنگلور ترکیب شده است.
  • این یک فرصت خوب برای لذت بردن از سافاری جنگل در پارک ملی Banergaat است. بازدیدکنندگان می توانند هنگام سفر با سافاری ، حیات وحش شگفت انگیز را از نزدیک مشاهده کنند
  • غرق شدن در زیبایی باغ های گیاه شناسی Banergata با چشمه ، گیاهان و جانوران جذاب آن

این یک پارک بیولوژیکی 65000 هکتاری است که در محدوده جنگلی Anekal در منطقه روستایی بنگلور واقع شده است. این مرکز به عنوان یک مرکز تفریحی برای دوستداران طبیعت در سال 1972 آغاز شد. پس از آنکه حیوانات وحشی و در خطر انقراض به عنوان تلاشی برای حفاظت و ترمیم پذیرفته شدند ، اهمیت خود را به دست آورد. به زودی در سال 1974 به عنوان پارک ملی اعلام شد.

این چشم انداز شامل مناطق تپه ای ، درختچه ها ، جنگل های برگریز و دره ها است. جریان آب Swarnamuhi که از طریق این پارک می گذرد ، آن را به مکانی مناسب برای پرورش گیاهان و جانوران تبدیل کرده است. این پارک در تمام طول سال باز است ، اما توصیه می شود لیست های محلی را بررسی کنید تا آخرین اطلاعات مربوط به زمان پارک ، ساعات کار ، بلیط ها و سایر امکاناتی را که مشتریان ممکن است هنگام بازدید از پارک ملی از آنها استفاده کنند ، دریافت کنید.

شهربازی بنگلور ووندرلا

شهربازی واندرلا یکی از جاذبه های گردشگری نزدیک بنگلور است. Wonderla در 30 کیلومتری بنگلور ، در کنار بزرگراه بنگلور-میسور قرار دارد. این مکان جذابیت نفس گیر و شگفتی های بزرگ است. این پارک یک بلوک از سفرهای آبی ، زمین سواری و بسیاری از جاذبه های هیجان انگیز است. Wonderla است یک مکان پیک نیک خوب در نزدیکی بنگلور مورد علاقه کودکان و کودکان است.

بیش از 60 مورد هیجان انگیز برای مشغول نگه داشتن همه افراد در طول روز وجود دارد. حوض موج و دیسکو باران رویدادهایی هستند که در نمایشگاه پارک خودنمایی می کنند. علاوه بر این ، سواری های هیجان انگیزی مانند Insanity ، Maverick ، ​​Y-scream ، Boomerang ، Harakiri و Twisters ارزش یکبار امتحان را دارند. لیست فوق العاده ای از غذاهای خوشمزه کباب ، ماکارونی بریانی تا ترکیب غذاهای دلچسب ، گردشگران را در این جا جمع می کند. جالب است که هزینه ورودی تا 1000 روبل برای هر نفر هزینه دارد.

7. Bangalore MG Road & Brigade Road – خیابان های مد در شهر

آخرین مرحله از تور بنگلور باید جاده های زیبای مهاتما گاندی و بریگادا باشد. اینها برترین ها هستند مکان های گردشگری در بنگلور و خانه برخی از بهترین مجردها و مجتمع های چند مارک شهر است. مترو بنگلور جدا می شود و این بهشت ​​خریداران مرفه را با مناطق مختلف شهر متصل می کند. ترکیبات غذایی همچنین برخی از خوشمزه ترین غذاهای محلی و بین المللی را برای مزه ارائه می دهند. کلوب های شبانه ، کافه ها و رستوران های پر جنب و جوش MG Road زندگی شبانه بنگلور را زنده می کند.

لطفاً وبلاگ ما را در فرودگاه بین المللی بنگلور در اینجا بخوانید

در Shathayu Yoga Retreat در بنگلور استراحت کنید ، جوان شوید و دوباره نیرو دهید

بنگلور به دلیل نوآوری در مراقبت های بهداشتی ، بیوتکنولوژی و خدمات نرم افزاری شهرت یافته است. یکی از کاربران افزایش تقاضا برای گردشگری پزشکی است. این شهر دارای آب و هوای شور با سبزی سرسبز ، پارک ها و خیابان های پر درخت است.

گردشگران در بنگلور همچنین می توانند از بسیاری از امکانات بهداشتی واقع در این کلان شهر استفاده کنند. کلینیک های فوق تخصصی ، مراکز درمانی آیورودا و طبیعت گردی راه حل های درمانی مقرون به صرفه ای را با قیمت مناسب به مسافران ارائه می دهند. مرکز عقب نشینی Chateau Ayurveda تنها 20 کیلومتر با فرودگاه بین المللی بنگالور فاصله دارد.

این یکی از برترین مراکز بهداشتی است که دور از شلوغی و شلوغی بنگلور واقع شده است. Shathayu Retreat خدمات سلامتی جامعی را ارائه می دهد که از عادات روحی ، جسمی ، روحی ، اجتماعی و زندگی مشتریانی که در مرکز هستند مراقبت می کند. برنامه سلامتی ما با بیش از 120 سال تمرین آیورودا که از پنج نسل به بعد منتقل شده است ، طراحی شده است.

محوطه عقب نشینی آیورودا توسط تپه های سه طرفه احاطه شده است و دریاچه ای دائمی در طرف دیگر قرار دارد که محیطی ایده آل برای شارژ مجدد ، بازیابی و انرژی دهی مجدد است. ما برنامه های سلامتی خود را متناسب با نیازهای خاص مشتری تنظیم می کنیم. شاتایو متخصص در مدیریت وزن ، مدیریت درد و تسکین اعتیاد است.

گردشگران همچنین می توانند به یکی از 12 کلینیک آیورودا که متعلق به Shathayu.com است مراجعه کنند. پزشکان ما در برخورد با بسیاری از بیماری ها و شرایط زندگی مهارت دارند.

در بنگلور از بسیاری از لذت های بصری دیدنی لذت ببرید.

مطمئناً مسافران با خوشحالی بنگلور را ترک خواهند کرد !! شکی نیست که بنگلور در آینده یکی از مشهورترین شهرها محسوب خواهد شد. آنچه در دهه 1960 به عنوان شهری با بسیاری از شرکت های بخش دولتی آغاز شد ، به چراغ رونق و نوآوری های تکنولوژیکی در جنوب آسیا تبدیل شده است.

بازدیدکنندگان از شهر با خوشحالی باز می گردند ، اما همچنین در برابر نیاز به حفظ سبزه و فرهنگ شهر خود قیام می کنند. توسعه پایدار در حفاظت از شهرهای ما در برابر توسعه بی رویه از اهمیت بالایی برخوردار است. این امر هند را ثروتمند و مرفه می کند. امیدواریم این رویا به واقعیت تبدیل شود و در ردیف رده های قدرتهای بزرگ جهان قرار گیرد.دیدگاهتان را بنویسید