Airbnb پس از حذف وانت های غیرقانونی از خیابان ها ، میزبان “VanLife” نیویورک را حذف می کند


شخصی که نامش فاش نشده بود و هفت ون پارک شده در خیابان های شهر نیویورک را در Airbnb اجاره می کرد ، از سکوی اقامت اخراج شد.

نیویورک پست ماه گذشته گزارش داد که کلانتری نیویورک ون ها را در آنچه آنها “سرویس اتاق عملیات” نامیده اند ، توقیف کرد. ون ها در ایست ویلیج و چلسی بودند و توسط یک مامور راهنمایی و رانندگی مشاهده شد که “متوجه چیزهای بدی در مورد وسایل نقلیه شد … که پلاک ثبت نام و NJ آنها به مدت طولانی به پایان رسیده بود ، برخی از آنها به سال 2000 می رسید.” شاید قفل قفل آویزان از سپر عقب وانت کمکی نکرده باشد؟

یکی از لیست های تبلیغ شده نشان می دهد که می توان “#VanLife in NYC” را با شبی کمتر از 100 دلار تجربه کرد و یک ون تا سه نفر خوابید – اما حمام نداشت.

یوتیوبر ، آپتین ساییدی ، در مورد اقامت خود در یکی از ون ها پست گذاشت و خاطرنشان کرد که مجری برنامه “نانسی” گفت که این یک راه عالی برای پرش به سمت گروه بانوان #VanLife است که در اینستاگرام مشاهده شده است. او گفت که دوش گرفتن در YMCA یا Blink Fitness و استفاده از حمام در استارباکس یا بارهای محلی توصیه می شود.

سعیدی توضیح داد: “من کمی پنجره خود را باز کردم تا جریان هوا را دریافت کنم ، اما وقتی پنجره خود را باز می کنید ، می توانید هر دوچرخه کوچکی را که می گذرد و هر شخصی که از آنجا می گذرد را بشنوید.” او در نهایت گفت: “این یک تجربه منحصر به فرد بود. خوشحالم که این کار را کردم ، اما دیگر هرگز آن را انجام نمی دهم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=8pwB18GcNq8

Airbnb اخیراً اعلام کرد ، “ما این رفتار را تحمل نمی کنیم و Airbnb ممنوعیت اقامت در فهرست در زمین های عمومی را ممنوع می کند. هر دو میزبان و لیست های مورد بحث از پلت فرم Airbnb ممنوع شده است.”دیدگاهتان را بنویسید