8 مزایای سلامتی کارخانه سبیل گربه »شیوه زندگی سالم


اشتراک گذاری یک نگرانی است!

فواید سلامتی گیاه سبیل گربه بی شمار است. برگ گیاه سبیل گربه حاوی مقادیر زیادی ساپونین است که مسکن قوی هستند.

همچنین قرن ها به عنوان یک گیاه دارویی برای درمان ورم معده ، التهاب و ورم مفاصل استفاده می شده است. حتی شناخته شده است که به تسریع بهبود زخم ها و سنگ کلیه کمک می کند.

گیاه سبیل برای گربه ها چیست؟

Orthosiphon aristatus یک گونه گیاهی چند ساله در جنس Labiatae بومی جنوب غربی چین ، هند ، پاکستان ، سریلانکا و مناطق اقیانوس هند است.

این گیاه معطر که معمولاً به عنوان گیاه سبیل گربه شناخته می شود ، از مناطق مرطوب و خشک جهان سرچشمه می گیرد و می تواند تا پانزده متر ارتفاع داشته باشد. برگها سبز تیره و بیضی شکل تا مسطح با رنگ کرم تا زرد رنگ هستند و گلهای گیاهان سفید است.

گیاه سبیل گربه برای نقرس چیست؟

به گفته کارشناسان پزشکی ، گیاه سبیل گربه دارای چندین آنتی ژن (سرکوب کننده سیستم ایمنی) و چندین اتصال دهنده اسید اوریک است.

این خاصیت این گیاه به کاهش حملات نقرس کمک می کند و از بروز عوارض کلیوی مانند تشکیل سنگ کلیه ، هایپراوریسمی و اسیدوز متابولیک های کلرورمیک جلوگیری می کند.

آنزیم های ادراری و گوارشی با وجود پلی ساکاریدهای موجود در ساقه برگ کاهش می یابد ، آنها به اسید اوریک متصل می شوند و در نتیجه دفع اسید را کاهش می دهند ، از تجمع کریستال های اسید اوریک در استخوان ها و بافت ها جلوگیری می کند و خطر تشنج نقرس را کاهش می دهد.

همچنین درد ناشی از التهاب مفاصل را تسکین می دهد و درد ناشی از آرتریت روماتوئید و آرتروز را کاهش می دهد.

فواید سبیل گیاهان برای سگ ها برای سلامتی

برخی از مطالعات نشان داده اند که عصاره گیاه سبیل گربه به کاهش التهاب کمک می کند. به همین دلیل است که متخصصان این کار را به بیماران دیابتی توصیه می کنند.

گیاه سبیل فواید زیادی برای سلامتی دارد ، اما این تنها بخشی از آن است.

1. خاصیت ضد التهابی

یکی از مزایای سلامتی گیاه سبیل این است که به دلیل خواص ضد التهابی شناخته شده است.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، این گیاهان سبیل ماده ای ضدالتهاب به نام اسید اوریک در بدن ترشح می کنند.

بر اساس مطالعه انجام شده بر روی این برگهای گیاهان ، این گیاه دارای چندین خاصیت ضد التهابی است که می تواند در کاهش سطح فشار خون مفید باشد.

خواص ضد التهابی آن مشابه آسپرین است که دارای خواص کاهش فشار خون بالا است.

همچنین مشخص شده است که باعث افزایش گردش خون گلبول های قرمز (RBC) ، کاهش لخته شدن پلاکت ها در عروق و افزایش جریان خون به عضلات اندام ها و قلب می شود.

این امر آن را به جزء ارزشمندی از بسیاری از پروتکل ها برای درمان نقرس و سایر بیماری های آرتروز تبدیل می کند.

2. خاصیت آنتی اکسیدانی

گذشته از خواص ضد التهابی آن ، دیگر خواص آنتی اکسیدانی گیاه سبیل گربه برای سلامتی است. این گیاه دارای توانایی های آنتی اکسیدانی قوی برای محافظت از بدن در برابر مواد مضر یا سایر مواردی است که می تواند باعث بیماری شود.

این شامل حذف سموم تجمع یافته در کبد یا کلیه ها و حذف اسید اوریک اضافی است که محصول نهایی متابولیسم پورین است. از آنجا که پورین ها عامل اصلی نقرس هستند ، این گیاه همچنین از مفاصل و بافت هایی که اندام ها را به هم متصل می کند محافظت می کند.

3. به سم زدایی بدن خود کمک کنید

این گیاه برگ دار همچنین به سم زدایی بدن کمک می کند. هر حیوانی باید تحت سم زدایی قرار گیرد ، به ویژه حیواناتی که در معرض سموم و آلاینده های محیط قرار دارند. در انسان ، این امر به عنوان پاکسازی اندام شناخته می شود.

این همان فرایندی است که در بدن حیوانات اتفاق می افتد. سم زدایی به حذف فلزات سنگین و سایر عناصر خطرناکی که از طریق غذا و آب در محیط آزاد می شوند ، کمک می کند.

4. عملکرد صاف سیستم عصبی

گیاه سبیل گربه حاوی اسید آمینه ای به نام سیستئین است که مسئول عملکرد صاف سیستم عصبی است.

اسیدهای آمینه به کاهش اضطراب ، افسردگی و بیماری های التهابی کمک می کند که همه آنها با مشکلات سلامتی مرتبط هستند.

در نتیجه ، آنها می توانند رفتار طبیعی داشته باشند و از ایجاد اختلالات رفتاری جلوگیری کنند.

5. بهبود گردش خون

علاوه بر داشتن خواص ضد التهابی ، دیگر خواص گیاه سبیل گربه ، بهبود گردش خون است. جریان خون در بدن ما برای عملکرد مناسب آن بسیار مهم است. گردش خون ضعیف به عنوان یک عامل م arthثر در آرتریت ، آب مروارید و مشکلات بینایی در نظر گرفته می شود.

علاوه بر این ، اگر خون به درستی گردش نکند ، ممکن است دچار هیپوترمی شویم ، وضعیتی که می تواند باعث ضعف و حتی مرگ شود. بنابراین ، استفاده از این مکمل بهداشتی به ما امکان می دهد از این بیماری های بالقوه کشنده جلوگیری کنیم.

6. عملکرد کلیه را بهبود می بخشد

مزایای سلامتی گیاه سبیل نیز شامل بهبود عملکرد کلیه است. وقتی بدن ما بتواند مواد زائد را از بین ببرد ، توانایی بیشتری در دفع آن خواهد داشت. از آنجا که مواد زائد در کلیه ها جمع می شوند ، این می تواند منجر به تکرر ادرار و نفخ شود.

بنابراین ، غنی سازی عملکرد کلیه می تواند از سنگ های مثانه و بیماری های کلیوی جلوگیری کند ، که هر دو از مشکلات شایع سلامتی در انسان هستند.

7. تقویت سیستم ایمنی بدن

این گیاه علاوه بر خواص ضد التهابی ، حاوی مواد مغذی نیز است که به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. علاوه بر این ، گیاه سبیل گربه سرشار از پروتئین ، فیبر و سایر مواد مغذی است.

با این مزایای شگفت انگیز سلامتی از گیاه سبیل گربه ، اکنون می توان گفت که مزایای زیادی در حفظ سلامت و عملکرد مناسب بدن ما وجود دارد.

8. به کاهش علائم نقرس کمک می کند

اگر با علائم نقرس آشنا هستید ، می دانید که کریستال های اسید اوریک می توانند منجر به درد مفاصل ، تورم و التهاب شوند.

و کریستال های اسید اوریک تنها زمانی ایجاد می شوند که در بدن شما مقدار زیادی وجود داشته باشد – نه در حین ورزش یا مصرف داروهای خاص.

عصاره گیاهی سبیل گربه می تواند با جلوگیری از تشکیل اسید اوریک از این اتفاق جلوگیری کند.

چگونه گیاه سبیل گربه را پرورش دهیم؟

آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست و حتی اگر می خواهید نحوه پرورش سبیل برای گربه ها را بدانید ، می تواند سرگرم کننده و هیجان انگیز باشد. گیاه سبیل گربه یک گیاه چند ساله از جنس نعنا است و گلهای سبز رنگ و شگفت انگیز آن آن را از گونه های نعناع متمایز می کند.

غنچه های گل خود پوشیده از موهای سفید کوچک هستند که یک واکنش آلرژیک به گرده های موجود در هوا هستند و اطمینان حاصل می کنند که فقط گلها حشرات را جذب می کنند نه انسان. گلهای رنگ روشن به صورت عمودی روی زمین ایستاده و شاخه های متعدد آنها را پشتیبانی می کند و دارای بافتی تیز و همچنین علائم سفید معمولی است.

رشد گیاهان گربه سبیل چندان دشوار نیست ، اما باید در اطراف لبه ها مراقبت شود تا از خوردن گل حیوانات و جوندگان کوچکتر جلوگیری شود.

در آب و هوای معتدل ، برگها رنگهای پر جنب و جوش خود را از دست می دهند و قهوه ای می شوند ، بنابراین معمولاً توصیه می شود که گیاه را از نسلی به نسل دیگر با قلمه تکثیر کنید.

عوارض جانبی سبیل گیاهی برای گربه ها

یکی از رایج ترین عوارض سبیل گربه ریزش مو است.

دو نوع گرده خاص وجود دارد که این تولید کنندگان از آن استفاده می کنند و یکی از آنها می تواند باعث ریزش موی گربه شما شود. بهترین راه برای جلوگیری از این امر مراقبت از حیوان خانگی است.

یکی دیگر از عوارض جانبی گیاه سبیل نقص کبد است. این وضعیت فقط حیوانات مسن را تحت تأثیر قرار می دهد ، اما حتی جوانترها نیز می توانند آن را ایجاد کنند. این به این دلیل است که عصاره های گیاهی می توانند باعث کاهش جریان صفرا در بدن حیوان شوند.

هنگامی که جریان صفرا وجود ندارد ، چربی می تواند تجمع کرده و روی اندام های داخلی رسوب کند ، که در نهایت منجر به نارسایی این اندام ها می شود. گربه هایی که از نارسایی کبدی رنج می برند ، می توانند به دستگاه تنفس تنفسی برسند.

آیا گیاهان سبیل گیاهی برای گربه ها مفید است؟

بسیاری از مردم بر این باورند که استفاده از مواد طبیعی و خام برای سالم نگه داشتن گربه و بوی تازه آن بهترین است ، اما آیا می دانید در گیاه سبیل گربه چه چیزی وجود دارد؟

اگر تعجب می کنید ، باید بدانید که مواد اصلی اکثر غذاهای تجاری گربه وعده غذایی است. این غذا به جز کالری خالی چیزی برای ارائه به گربه ندارد و احتمالاً بیشتر از ارزشش دردسر ساز است.

جوهر س “ال “آیا سبیل گربه برای گربه ها خوب است؟” پاسخ مثبت است. اما اگر به گربه خود یک مارک تجاری می خورید ، بلافاصله آن را متوقف کنید و مطمئن شوید که فقط از تولید کننده مکمل های رژیمی است که از مواد طبیعی ایمن استفاده می کند.

با صرف وقت اضافی برای آشنایی با Provilus و دیگر مارک های برتر غذای گربه ، شما یک قدم به اطمینان از سالم ماندن و فعال بودن گربه خود نزدیک می شوید.

فواید خوردن ریشه سبیل گیاه به نحوی است که می تواند سلامت شما را بهبود بخشد. هنگامی که انتخاب می کنید یک مکمل طبیعی مانند این را به رژیم غذایی خود اضافه کنید ، به سلامت گوارش گربه شما کمک می کند ، با عفونت ها مبارزه می کند ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و موارد دیگر.

اگر علائم کمبود را در گربه خود مشاهده کردید ، باید نگران باشید و بلافاصله مصرف ویتامین A خود را افزایش دهید.

کلمات پایانی من

Cat Whisk Factory یک غذای فوق العاده جدید انقلابی است که بر اساس ترکیبات گیاهی است که سلامت شما را تقویت می کند ، بیماری های موجود را درمان می کند ، آلرژی ها را درمان می کند ، سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند ، با سرطان مبارزه می کند و خطر ابتلا به دیابت را کاهش می دهد.

در عین حال طیف وسیعی از مواد مغذی ، آنتی اکسیدان ها و سایر مواد مغذی مفید را برای شما فراهم می کند که به طور علمی ثابت شده است که باعث بهبود سلامت و کاهش سرعت پیری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید