8 راه هوشمند برای حفظ سلامت خود – محصولات بهداشتی مورد اعتماد


نوشته لوئیس رابینسون / بررسی شده توسط ری اسپاتز

آیا در مورد بهترین روش های سالم ماندن فکر می کنید؟ آیا بسیاری از نکاتی که دریافت می کنید بیش از حد پیچیده به نظر می رسند؟ مطمئن شوید که تنها نیستید. ریختن نکات توصیه های بهداشتی و تلاش برای کشف رویکردهای م canثر می تواند گیج کننده باشد. در عوض ، تفکر خود را به سمت چیزهای خوب زندگی سوق دهید و روی اصول اولیه تمرکز کنید. در اینجا چند راه ساده و هوشمند برای حفظ سلامت خود آورده شده است.

1. به طور منظم ورزش کنید

انجام ورزش کافی و ورزش سالم در طول روز یکی از قوی ترین راه هایی است که می توانید سلامت خود را بهبود بخشیده و حفظ کنید. ورزش برای بهبود سلامتی و افزایش طول عمر مفید است.

لازم نیست روال ورزشی شما شبیه تمرینات دیگران باشد. در حقیقت ، هرچه رژیم را متناسب با خواسته ها و نیازهای خود تنظیم کنید ، احتمال اینکه به آن پایبند باشید بیشتر است. ورزش قلبی عروقی ، قدرت ، چابکی و انعطاف پذیری را در برنامه خود قرار دهید. حتماً از پزشک خود اجازه بگیرید و مربی بگیرید که به شما کمک می کند تا با خیال راحت و م exerciseثر ورزش کنید.

آیا برای افزایش نشاط خود به حمایت بیشتری نیاز دارید؟ با استفاده از اصطلاحاتی مانند “بهبود نظرات” برای اطلاعات مفید و مفید جستجو کنید.

2. سالم غذا بخورید

غذاهای غنی از مواد مغذی در بخشهای معقول پایه محکمی برای سلامتی است. از پروتئین سالم و سبزیجات زیاد استفاده کنید. از چربی های سالم از منابع مانند ماهی آزاد ، روغن زیتون و آووکادو نیز استفاده کنید. مصرف قند خود را کاهش دهید و به یاد داشته باشید که به خوبی هیدراته بمانید.

3. قرار ملاقات را حفظ کنید

پس از تعیین قرار ملاقات ها و معاینات برای مراقبت های پزشکی ، بصری و تخصصی ، آنها را نگه دارید. این به پزشکان شما اطلاعات اولیه ارزشمندی در مورد سلامتی شما می دهد و همچنین به شما در درک مشکلات در مراحل اولیه کمک می کند. حفظ رابطه مثبت و بلند مدت با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یک انتخاب هوشمندانه برای زمان حال و آینده است.

4- متعادل بمانید

داشتن یک سبک زندگی متعادل ، کلید یک زندگی رضایت بخش و سالم است. در نظر بگیرید که روزهای خود را به یک سوم تقسیم کنید ؛ یک سوم بخوابید ، یک سوم کارهایی انجام دهد – از جمله تکالیف خانه – و یک سوم غذا بخورید و آنچه دوست دارید انجام دهید – از جمله ورزشهای لذت بخش. اگر بتوانید چیزی نزدیک به این تعادل را در طول هفته کاری حفظ کنید ، متوجه اضافه بار کمتر و انرژی پایدار می شوید.

5. عمیق بخوابید

ایجاد یک رویای ترمیمی قابل مذاکره نیست. اگر خواب یک مشکل مداوم است ، از کمک پزشکی دریغ نکنید. خواب یکی از مهمترین اجزای سازنده سلامتی است.

زمان بسیار مهمی برای ترمیم و جذب همه سیستم های بدن است. برای رفاه شما بسیار مهم است. با این حساب ، مراسم خواب خود را لذت بخش و آرامش بخش کنید. پتوهای نرم ، رایحه های آرامش بخش و نورهای کم نور به ایجاد یک خواب آرامش بخش کمک می کند.

6. مراقب باشید

برای کاهش استرس و کمک به شما در آگاهی از عمیق ترین خود ، نوعی تمرینات معنوی را در اولویت قرار دهید. جستجوی کلیسا یا مرکز پشتیبانی معنوی یا یافتن گروهی برای پیوستن ممکن است مفید باشد. یافتن زمان انفرادی برای نزدیک شدن به جنبه معنوی شما نیز مفید است. راههایی برای آرامش در لحظه حال پیدا کنید.

7. در ارتباط باشید

وقت خود را با افراد و اعضای خانواده بگذرانید که از شما حمایت و قدردانی می کنند. همچنین ، زمانی را در خدمت دیگران بگذرانید ، چه آنها را خوب بشناسید و چه نشناسید. آیا چالش هایی در این زمینه دارید؟ دوستان آنلاین پیدا کنید. شاید لازم باشد از منطقه راحتی خود خارج شوید ، اما این تلاش ارزشش را دارد. ارتباط با دیگران با سلامتی و طول عمر مرتبط است.

8. بازیگوش بمانید

به تفریح ​​بپردازید و بخش بزرگی از زندگی خود را بازی کنید. مجبور نیستید دائماً با کارهای جدی سر و کار داشته باشید. در واقع ، اگر برای بازی وقت بگذارید ، با حس انرژی تازه به مسئولیت های خود برمی گردید. کارهایی را برای انجام دادن پیدا کنید شما لذت ببرید. امکانات بی پایان است ؛ برای هر نوع شخصی چیزی وجود دارد

حفظ سلامتی آسان تر از آن است که فکر می کنید. این نکات را امتحان کنید تا بهترین احساس و عملکرد را داشته باشید.

مشترک ما شوید باشگاه بهداشت محرمانه خبرنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد نکاتی برای زندگی طبیعی، سلامت طبیعی، مراقبت از دهان ، مراقبت از پوست ، مراقبت از بدن و مراقبت از پاOn اگر به دنبال منابع بهداشتی بیشتری هستید ، آن را بررسی کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبر

نوشته شده توسط:

لوئیس رابینسون نویسنده مستقل و متخصص سلامت و تناسب اندام است. وقتی او نمی نویسد ، معمولاً می توان او را در حال خواندن یک کتاب خوب یا رفتن به باشگاه یافت.

مشاهده شده توسط:

موسس ری اسپاتس علاقه زیادی به چیزهایی دارد که طبیعی هستند و زندگی را از نظر سلامتی و رفاه در طبیعت بررسی کرده است. ری یکی از پیشگامان عرضه محصولاتی به بازار است که بسیار م andثر بوده و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر است. به همین دلیل ، ری شکل گرفت محصولات بهداشتی محرمانه، شرکتی که می توانید برای محصولات تمیز ، م effectiveثر و سالم به آن اعتماد کنید. ری یک باغبان ارگانیک است ، ماهیگیری را دوست دارد ، پیاده روی می کند و به مردم آموزش می دهد و به آنها می آموزد که مشاغل جدیدی را شروع کنند. می توانید کتاب او ، چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید را به صورت رایگان در آدرس زیر بارگیری کنید www.rayspotts.comبر

دیدگاهتان را بنویسید