7 گام ساده »یک سبک زندگی سالم


اشتراک گذاری یک نگرانی است!

اگر تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توانید در خانه ماساژ دهید و مهارت های لازم را دارید ، این کار بسیار آسان است. همچنین بسیار سرگرم کننده است و فرصت های جدید و هیجان انگیزی را در زندگی شما باز خواهد کرد!

مراحل ساده هستند و بهترین قسمت این است که به هیچ وجه گران نیستند. فقط با این مراحل ساده برای ماساژ در خانه ، می توانید ماساژ را در خانه انجام دهید تا آنها را تسکین داده و حتی بیماری ها و مشکلات مختلفی را که ممکن است داشته باشید درمان کنید.

مراحل ساده ماساژ در خانه

با در نظر گرفتن این نکات ، می توانید تجربه ای دلپذیر و احساسی را برای آنها به ارمغان آورید ، که باعث می شود در کل جلسه ماساژ احساس آرامش و راحتی کنید.

در زیر مراحل ساده ماساژ در خانه آورده شده است.

1. وسایل ماساژ را آماده نگه دارید

اول از همه ، ابزارهای لازم برای شروع کار بسیار ارزان هستند.

شما به چند ابزار اساسی مانند یک حوله بزرگ ، ماساژور دستی ، روغن ، ماسک صورت یا برس صورت ، یک ظرف پر از آب گرم و مقداری لوسیون آرامش بخش نیاز دارید.

حالا می توانید همه آن موارد را کنار هم قرار دهید و بدن مشتری خود را برای ماساژ درمانی ماساژ دهید.

2. یک فضای ماساژ در خانه آماده کنید

اگر شما ماساژور هستید ، بهترین راه برای یادگیری و ارتقاء تمرین این است که بهترین فضای ماساژ را در خانه داشته باشید.

این به شما این امکان را می دهد که استاندارد بالایی را برای شریک خود تعیین کنید و تمرین خود را راحت تر و لذت بخش تر کنید. وقتی تصمیم به انجام ماساژ در خانه خود می گیرید ، باید در محیطی تمیز و راحت انجام شود.

هنگامی که این ماساژ حرفه ای را در خانه خود انجام می دهید ، می توانید خدمات برتر را برای شریک زندگی خود ارائه دهید. با تهیه یک فضای ماساژ در خانه و تمام جزئیات کوچک ، می توانید خدمات خوبی را برای شریک زندگی خود ارائه دهید.

3. نواحی صورت و سر همسرتان را ماساژ دهید

با ضربه های سبک ماساژ شروع کنید و ضربه های ماساژ را افزایش دهید زیرا شریک زندگی شما احساس راحتی بیشتری می کند.

پس از استفاده از روغن ، ماساژ صورت و سر را شروع کنید. با حرکات کوتاه و سریع ماساژ دهید – به مدت طولانی ادامه ندهید.

همچنین ، فشار زیادی به صورت وارد نکنید ؛ به یاد داشته باشید که ما معمولاً وقتی احساس تنش یا ناراحتی می کنیم صورت خود را فشار می دهیم و می مالیم.

4. پشت شریک خود را ماساژ دهید

یکی از مهمترین نکات در مورد نحوه ماساژ پشت شریک زندگی این است که مطمئن شوید ابتدا آنها را گرم کرده اید. هرچه آنها قبل از شروع کار آرام تر باشند ، راحت تر می توانند در طول جلسه ماساژ راحت باشند.

برای این کار آنها را به پهلو بکشید و فشار کشویی زیادی به کمر وارد کنید تا احساس شل شدن و راحتی کنند. سپس می توانید با انگشت شست ماساژ ناحیه پشت را شروع کرده و به آرامی فشار دهید. از دست خود برای ماساژ پهلوها و قسمت بالای بدن استفاده کنید تا فشار بیشتری وارد شود.

به یاد داشته باشید که دستان خود را سبک نگه دارید. بسیاری از افراد با فشار زیاد بر پشت شریک خود هنگام ماساژ دادن دچار اشتباه می شوند. شما باید مکان مناسبی را برای ماساژ کمر طرف مقابل بدون آسیب رساندن به او پیدا کنید.

5. پشت ساق پا را ماساژ دهید

این می تواند برای شما و شریک زندگی شما بسیار آرامش بخش باشد. اگر قبلاً این کار را امتحان نکرده اید ، باید نحوه انجام آن را بیاموزید زیرا این راهی عالی برای استراحت است و همچنین به شما دو نفر زمان می دهد.

اگر این مسئله بین شما و شریک زندگی شما وجود دارد ، می تواند به کاهش استرس کمک کند. هنگام یادگیری نحوه ماساژ پشت پاهای شریک زندگی خود ، ابتدا با دراز کشیدن یکی از شما به پهلو رو به روی شریک زندگی خود شروع کنید.

ماساژ پای همسرتان نیز به رفع تنش عضلانی کمک می کند. با توپ انگشتان خود شروع کنید و به آرامی به سمت خارج ماساژ دهید. برای تکمیل ماساژ ، می توانید به یکدیگر ضربه های سبک بزنید.

6. گردن و بازوهای خود را ماساژ دهید

به عنوان یک ماساژور ، بهترین راه برای آرام کردن شریک زندگی شما ماساژ دادن او در خانه است. انجام ماساژ در خانه باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود زیرا مجبور نیستید بروید و هزینه ماساژ درمانگر را پرداخت کنید. همچنین این کار باعث می شود احساس پوزش داشته باشید و احساس کنید در حال تلاش برای آرامش آنها هستید.

با این حال ، باید مطمئن شوید که این کار را به درستی انجام می دهید. موارد زیادی وجود دارد که باید بدانید تا شریک زندگی خود را در خانه ماساژ دهید.

ابتدا باید از روغن برای ماساژ گردن و بازوی همسرتان استفاده کنید. فقط باید از روغن طبیعی استفاده کنید. این روغن ضروری است زیرا می خواهید به ماهیچه ها و بافت های خود احساس نرم بدهید.

این مهم است زیرا شما نمی خواهید هنگام ماساژ ماهیچه ها و بافت ها به همسرتان صدمه بزنید. بهترین روش برای یادگیری نحوه ماساژ در خانه ، یافتن روغن های ماساژ مناسب برای استفاده است.

7. پاها و کف پای خود را ماساژ دهید

یادگیری نحوه ماساژ پا و پاهای همسرتان در خانه نه تنها توجه لازم را به شما جلب می کند ، بلکه در هزینه های شما نیز صرفه جویی می کند. بسته به مدت زمانی که می خواهید صرف کنید ، می توانید این کار را به تنهایی یا با کل خانواده انجام دهید.

اولین قدم این است که اگر هنوز کفش و جوراب خود را پوشیده اید ، آن را بردارید. شروع به استفاده از انگشتان شست خود برای گرم کردن ماهیچه ها کنید. قسمت خارجی ساق پا و ران را بمالید و تا انتهای پا کار کنید.

هر انگشت ، پاشنه و ناخن را برای چند دقیقه ماساژ دهید. ویل باعث شل شدن و باز شدن ماهیچه می شود و باعث آرامش و تغذیه می شود تا به درد عضلات و تحریک گردش خون کمک کند.

آخرین فکر من در مورد ماساژ در خانه

وقتی آماده ادامه ماساژ خود هستید ، می توانید تصمیم بگیرید ماساژ سنگ داغ بخرید. این دستگاهها سنگ مرمر ، گرانیت یا سنگهای دیگر را گرم می کنند و سپس آنها را به آرامی روی عضلات می مالند.

اینها بسیار م effectiveثر هستند و بسیاری از افراد دوست دارند از آنها استفاده کنند زیرا ذخیره و استفاده از آنها آسان است. اگر از گرمای آن لذت می برید ، این مراحل ساده ماساژ در خانه به شما کمک می کند.

اگر روشی را پیدا کردید که برای شما مناسب تر است ، گزینه های مختلف زیادی وجود دارد. اما اگر تازه کار هستید یا نمی دانید از کجا شروع کنید ، اینها اصول اولیه ای است که می توانید با آنها شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید