7 پوشیدنی ترین روند مد پاییز 2021


افشای AFFILIATE: این پست شامل پیوندهای وابسته است. ما از خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

پاییز برای بسیاری از شیک پوستان زمان هیجان انگیزی است. فصل جدید بسیاری از روندهای جدید را برای ما به ارمغان می آورد و گرایش های مد پاییزی پوشیدنی نیز از این قاعده مستثنی نیستند!

تمرکز بر سبک های پوشیدنی مانند شلوارهای جین راحت ، خز مصنوعی و کت های پف دار با لحاف که می تواند به شما کمک کند در عین شیک بودن گرم بمانید.

بیایید نگاهی به 5 روند پوشیدن مد روز پاییز بیندازیم که به شما احساس شیک بودن در تمام طول سال می دهد!

شلوار جین راحت

روند مد 2021

در اینجا گرایش های پوشیدنی مد پاییزی وجود دارد که بسیار پوشیدنی هستند و می توانید آنها را در زندگی روزمره خود وارد کنید.

 • جین آرامش بخش
 • خز مصنوعی/چرم/شیلینگ
 • روندهای دهه 1970
 • کت های PUFFER با لحاف
 • لباس بافتنی سر تا پا
 • احیای دهه 1990
 • سبک بریگرتون

روند پفکی

روند پفکی اگر در پاییز 2021 داغ شود. تعداد زیادی کاپشن در باند فرود بود. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید ، احتمالاً قبلاً آن را داشته اید.

من یک کت پف دار دارم ، اما به معنای واقعی کلمه هرگز آن را در بیرون نپوشیده ام زیرا در زمستان من بسیار گرم است.

با این حال ، من امسال آن را برای سفر آماده می کنم ، زیرا ما برای کریسمس عازم شمال شرق هستیم.

من باید کیف های پف دار را در این روند قرار دهم ، زیرا به نظر می رسد همه جا هستند. من یک کیف دستی بزرگ MZ Wallace دارم که بسیار پف کرده است و همیشه به سمت کیف های پفی Bottega Veneta کشیده شده است.

من در واقع یک جعلی برای کیف Bottegega تهیه کرده ام زیرا آمادگی ندارم پول زیادی را برای کیف کیف Bottega خرج کنم. اگر صادق باشم ، از Chanel 19 حمایت می کنم. رویای چرم پف دار و بند ضخیم روی Chanel 19 را در سر دارم.

به طور معمول ، من همه طرفدار سرمایه گذاری روی کیف های پول هستم ، اما اخیراً از زمانی که به قرنطینه رفتیم ، در مورد هزینه کردن روی آنها بسیار محتاط بودم. من به دنبال کارهایی رفته ام که می توانم آنها را به راحتی پاک کنم و نظافت واقعی را انجام دهم بدون اینکه نگران آسیب رساندن به چرم زیبای کیف طراحی باشم.

روند دهه 70

دهه 1970 به طرز چشمگیری بازگشت ، اما نه از نظر لباس. می توانید با برداشتن تکه ای از بسیاری از اقلام مرسوم ، مد روز که بسیار داغ هستند ، کمدی از دهه 1970 را به کمد لباس خود اضافه کنید.

دهه 1970 همه چیز درباره ته زنگ ، قهوه ای شکلاتی ، چاپ هندسی ، حاشیه ، گرفتگی و قسمت های مرکزی بود.

به شخصه ، من همه آن را قبول ندارم ، اما نمی خواهم همه ترندها را در یک ظاهر بپوشم.

من از قهوه های شکلاتی بسیار هیجان زده هستم و چند تکه برداشته ام تا ببینم در مورد آنها چه احساسی دارم.

من همیشه چاپ های پوچی هندسی دهه 70 را دوست داشتم و مطمئناً آنها را در ظاهر روزمره ام ترکیب خواهم کرد.

حتی صندل های تخت که همه عاشق آن هستند واقعاً روندی دهه 70 است که دوباره تصور شده است. من چندین جفت دارم و سبک و قد اضافه را دوست دارم. 🙂

رنگهای قهوه ای به همراه چاپهای پوچی بازمی گردند.

خز مصنوعی ، صدف ، و چرم

گرایش دیگری که به نوعی بخشی از احیای دهه 70 محسوب می شود ، خواندن مجدد Faux Fur، Shearling، and Leather است. ایزابل مارانت در پاییز 2021 چرم رنگی سرمه ای رنگی و قیچی در باند نشان داد.

چرم رنگی به طرق مختلف سرگرم کننده داغ می شود. آلبرتا فرتی در فصل پاییز 2021 چرم جیر قهوه ای و چرم سبز آماده پوشیدن نشان داد.

شلنگ و خز مصنوعی به طرق مختلف از جمله در کفش های دمپایی ظاهر می شود. من به شدت کفش هایی می پوشم که شبیه دمپایی در شهر هستند.

پروئنزا شولر بافتنی سر تا پا با دمپایی را به عنوان کفش نشان داد. دوستش دارم!

سر تا پا بافتنی

بعد از مدتها خانه نشینی ، فکر می کنم همه ما به آرامش عادت کرده ایم. این فصل راحتی در ظاهر بافتنی سر تا پا ظاهر می شود.

می توانید از ست شلوار بافتنی سر تا پا یا ست دامن استفاده کنید. جیسون وو این ست بافتنی زیبا را در هفته مد پاییز 2021 نشان داد.

برای فصل پاییز و پاییز ، رنگهای روشن تر فوق العاده هستند ، اما با سردتر شدن فصل ها ، من فکر می کنم بافتنی های قهوه ای تیره ، مشکی و خاکستری از سر تا پا رایج خواهد بود.

همچنین می توانید برای پاییز از یک لباس ژاکت سرگرم کننده استفاده کنید.

شلوار جین آرام

تیک توک کمی دیوانه می شود که شلوار جین لاغر را به لگد می اندازد. فکر می کنم بعد از اینکه با لباس های راحت در خانه بودم ، هیچ کس نمی خواست شلوار جین لاغر بپوشد.

اکنون ، می توانید از شلوارهای جین راحت و شیک مانند شلوار جین مادر ، شلوار دوست پسر ، شلوار جین پا راست ، شلوار جین دوست دختر ، شلوار جلیقه و شلوار پهن استفاده کنید.

احیای اواخر دهه 90

دهه 90 برمی گردد و خیلی خوب است! من بسیار طرفدار ظاهر دهه 90 هستم حتی اگر از افزودن آن به کمد لباس خسته شده باشم.

دوره 90 Clueless and Friends در مورد پیراهن های کوتاه ، دامن های چهارخانه ، Doc Martens ضخیم و لایه بندی پیراهن های سفید زیر لباس بود.

لایه بندی کردن تاپ زیر لباس برای پاییز 2021 یک روند بزرگ است. اولا جانسون نشان داد که چقدر می تواند در باند پاییز 2021 دیوانه شود.

من همچنان چکمه های چلسی را به سبد خریدم اضافه می کنم ، اما هنوز ماشه را نکشیده ام. آنها واقعاً نام من را صدا می کنند ، اما در فلوریدا ، ما فقط به اندازه کافی چکمه نمی پوشیم تا توهین را ایجاد کنیم. من به دخترم یک جفت چکمه لگ دادم و او آنها را دوست دارد!

جلیقه های ژاکت بخشی از احیای دهه 90 است و من قطعاً این ترجیح را در کمد لباس پاییزی خود قرار می دهم.

بالا و پایین کمر بالا روند عظیم دهه 90 است که به طرز چشمگیری بازگشت. من عاشق برش های کوچک برای ریزه کاری ها هستم زیرا واقعاً نسبت ما را بالا می برد و تمام پارچه های اضافی را برش می دهد!

کسب و کار در بالا و مهمانی در پایین

مد روز کاری بزرگنمایی با تمرکز بر جلیقه های ژاکت ، دیکی و جلیقه های اداری کاملاً تأثیرگذار است. از مشاغل خود در بالا و شلوارهای ورزشی در پایین استفاده کنید.

روند بریگرتون

بریگرتون همه را وادار به سبک Regency Era می کند. یک بلوز و لباس آستین پف دار بگیرید. همچنین شنل ها در باند پرواز نیز بسیار زیاد بودند.

لوازم جانبی و زیورآلات موی مروارید زنانه راهی عالی برای آوردن ظرافت بریگرتون به روزمره است.

خرید اینترنتی عینک آفتابی

رنگهای پاییز 2021

در اینجا برخی از روندهای جالب رنگ پاییزی که در این فصل داغ خواهند بود آورده شده است.

 • شکلاتی قهوه ای
 • قرمز خاک رس
 • رنگ زرد
 • بریگرتون بلو
 • فوشیا
 • اسطوخودوس
 • برهنه
 • سرخ شدن
 • ارتش سبز
 • قرمز اولیه
 • جین
 • خاکستری روشن

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

دیدگاهتان را بنویسید