7 راه فناوری می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند • Wellness Captainتوسط MC
20 سپتامبر 2021

ورزش کاهش وزن

عکس از النور از شترستوک

در میان مواردی که نیاز به تمرکز و جاه طلبی زیادی دارد ، کاهش وزن یکی از سخت ترین کارها است ، به ویژه وقتی خودتان این کار را انجام می دهید. در حقیقت ، تحقیقات برای اثبات آن وجود دارد. در صورت داشتن حمایت ، احتمالاً به برنامه رژیم غذایی و برنامه ورزشی خود پایبند خواهید بود. در حالی که برخی از افراد تحت حمایت خانواده و دوستان رژیم می گیرند ، برخی دیگر برای ارتباط با جامعه به رایانه ها و تلفن های هوشمند خود مراجعه می کنند.

همانطور که مارجوری نولان (R.D. ، سخنگوی انجمن رژیم غذایی آمریکا و مربی شخصی معتبر) معتقد است ، رسانه های اجتماعی به طور فزاینده ای در بین افرادی که سعی در کاهش وزن دارند محبوبیت پیدا می کند.

این که آیا فیس بوک است یا یک برنامه تلفن هوشمند ، امروزه فناوری های مختلفی وجود دارد که نکاتی را در مورد چگونگی کاهش وزن ، و همچنین انگیزه و تشویق به شما ارائه می دهد. اگر این همان کاری است که می خواهید انجام دهید ، در اینجا چند روش برای دریافت پشتیبانی کاهش وزن از سایر منابع فناوری آورده شده است.

  1. اهداف خود را با جامعه آنلاین به اشتراک بگذارید – به اشتراک گذاشتن برنامه های تمرینی خود با آینه خود می تواند به نوعی به شما کمک کند ، اما نه به اندازه اشتراک گذاری با یک جامعه آنلاین که اهداف مشابه شما را دارد. ممکن است روزهایی وجود داشته باشد که احساس می کنید عضلات شما درد می کند و دلیل آن را نمی دانید ، یا ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که نمی توانید به یک چیزکیک نه بگویید. در تمام آن زمانها ، کسی که قبلاً آنجا بود واقعاً می تواند برای شما تغییر ایجاد کند. همچنین ، برقراری ارتباط با افرادی که اهداف مشابه شما را دارند مانند این است که طرفدار خود را داشته باشید.
  2. یک دفتر خاطرات ویروسی داشته باشید – با تصمیم گیری برای نوشتن وبلاگ در مورد فراز و نشیب های سفر خود ، می توانید از دیگران الهام بگیرید. اما این تنها مزیت آن نیست: تصور کنید که در کاری که می خواهید انجام دهید موفق شده اید و جایی دارید که می توانید به عقب نگاه کنید و ببینید تا کجا پیش رفته اید. ارسال عکس از وعده های غذایی و جزئیات ورزش می تواند به شما در ادامه مسیر کمک کند ، به خصوص اگر خوانندگانی داشته باشید که روی شما نیز باور دارند. اگر می خواهید تمرینات خود را دنبال کنید تا از پیشرفت روزانه خود آگاهی بیشتری داشته باشید ، این ساعت هوشمند تناسب اندام را امتحان کنید.
  3. عضویت در گروه پشتیبانی مجازی – شما مجبور نخواهید بود خانه خود را ترک کنید ، یا با اتاقی پر از غریبه روبرو شوید ، یا نام واقعی خود را بگویید. اما هرچه بیشتر با دیگران ارتباط برقرار کنید و در مکالمه بیشتر شرکت کنید ، بیشتر خواهید آموخت. و این بخش شگفت انگیز هر گروه کاهش وزن است ، هنگامی که نمی توانید آن را به خودتان بدهید ، پشتیبانی می کنید.
  4. حقایق را دنبال کنید – وب سایت های تعاملی مدیریت وزن وجود دارد که می تواند به شما در پیگیری همه چیز از غذا تا ورزش کمک کند. به عنوان منشی شخصی لیست کارهای مربوط به وزن خود را در اختیار داشته باشید. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که چگونه کاربرانی که حداقل یک بار در ماه وزن خود را مشاهده می کردند بیشترین کاهش وزن را حفظ کردند. بهترین سایتها آنهایی هستند که شما را تشویق می کنند وزن ، ورزش و کالری سوزانده شده خود را تشخیص دهید.
  5. راه اندازی یک زنجیره ایمیل- یک مطالعه انگلیسی وجود دارد که نشان می دهد مشتریانی که ایمیل های تشویقی از یک متخصص تغذیه دریافت کرده اند بیشتر احتمال دارد که وزن خود را حفظ کنند ، اما اگر از خانواده و دوستان نیز حمایت دریافت کنید ، ممکن است مفید واقع شود. می توانید یک “موضوع” حساب ایجاد کنید که در آن می توانید همه فراز و نشیب ها را با نمودار پیشرفت کاهش وزن در انتهای پیام به اشتراک بگذارید.
  6. گوشی هوشمند خود را به یک مربی تبدیل کنید – اگر برای شمارش کالری خود به کمی کمک نیاز دارید یا مایل های طولانی که باید برای سوزاندن آن همبرگرها طی کنید ، تلفن هوشمند شما می تواند به شما کمک کند. برنامه های شخصی زیادی وجود دارد که به شما می گوید چه چیزی بخورید (بر اساس غذاهای مورد علاقه خود) ، اما همچنین به شما کمک می کند تا برای 5K تمرین کنید و نحوه استفاده از آن دستگاه ها را در ورزشگاه آموزش دهید.
  7. بشقاب های خود را عکاسی کنید – از وعده های غذایی روزانه خود عکس بگیرید و دفترچه خاطرات عکس را در تلفن خود نگه دارید. یک مطالعه وجود دارد که نشان می دهد چگونه می تواند رژیم غذایی شما را بهبود بخشد. به علاوه ، همه ما در مورد رژیم غذایی خود حافظه انتخابی داریم ، بنابراین ثبت آنچه در هنگام راه رفتن می خورید می تواند به صداقت و پاسخگویی کمک کند.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید ، ما همچنین توصیه می کنیم: 11 محصول ورزشی خانگی که دست و پا برای شما هزینه ای ندارددیدگاهتان را بنویسید