6 فایده چشمگیر آب زغال اخته سفید »شیوه زندگی سالم


اشتراک گذاری یک نگرانی است!

فواید سلامتی آب زغال اخته سفید برای کسانی که سعی در خلاص شدن از نوعی سرطان یا بیماری دیگر دارند مفید و مفید است.

آب قره قاط سفید قرن ها در فرهنگ شرقی جزء اصلی بوده است. صدها سال است که قره قاط به طور منظم در برخی از نقاط جهان مصرف می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

یک مطالعه اخیر در مجله پزشکی نیوانگلند گزارش داد که مردانی که روزانه سه قاشق غذاخوری آب قره قاط می نوشند ، تقریبا 20 درصد از رشد سرطان پروستات کاسته می شود.

در زنان ، به نظر می رسد که آب میوه روی سرطان تخمدان تأثیر می گذارد. اگرچه هیچ تحقیقی واقعاً نمی تواند ثابت کند که آب میوه در این شرایط خطرناک است ، اما به نظر می رسد که این روش جایگزینی برای درمان سرطان باشد.

آب زغال اخته سفید چیست؟

این آب کرن بری یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که حاوی ترکیبات ضد بیماری است. سرشار از ویتامین C و ویتامین A است که برای جلوگیری از بیماری ها و حفظ سلامت بدن ضروری است. کرنبری آنتی اکسیدان بیشتری نسبت به انگور دارد و حاوی ترکیبات ضد التهابی است.

زغال اخته طعم فوق العاده ای می بخشد و پیچش پرتقال روی پوست پرتقال شیرینی را بیان می کند. آب کرنبری را مستقیماً از گیاه بنوشید یا از مخلوط کن یا اسموتی ساز برای تهیه نوشیدنی مورد علاقه خود استفاده کنید. این آب میوه برای سالاد عالی است یا با پانسمان برای یک میان وعده سالم مخلوط می شود.

آب زغال اخته سفید از چه چیزی ساخته شده است؟

آب زغال اخته سفید ترکیبی از میوه زغال اخته سفید است (واکسن اکسیکوکوک) در هند ، سریلانکا و مالزی رشد می کند. میوه ها آنقدر زیاد است که در دسته های بزرگ رشد می کنند و مقدار زیادی برای هر خانه تولید می کنند.

پس از برداشت ، میوه ها برای محافظت از دانه ها پوشانده می شوند و سپس از تفاله استخراج شده و برای تهیه آب میوه های خوشمزه از جمله آب زغال اخته سفید استفاده می شود.

فواید آب کرنبری سفید برای سلامتی

آب کرن بری یکی از قوی ترین داروهای طبیعی در طبیعت برای بسیاری از بیماری های مختلف است.

آب زغال اخته سفید فقط از گوشت قره قاط تهیه می شود. به همین دلیل ، مقدار قابل توجهی کمتری از مواد معدنی ضروری دارد ، به این معنی که مزایای زیادی برای سلامتی ندارد.

با این حال ، اگر می خواهید از تمام مزایای آب قره قاط استفاده کنید ، باید مطمئن باشید که کل میوه را خریداری کرده اید. این آب فقط 2 درصد از قدرت میوه را دارد.

اکنون ، بیایید به 6 فایده چشمگیر آب کرنبری سفید برای سلامتی برویم.

1. بهبود سلامت قلب

محققان دانشگاه ویسکانسین مدیسون مطالعه ای را در مورد توانایی قره قاط برای کاهش سطح کلسترول بد در افرادی که دارای ریتم غیرطبیعی قلب هستند انجام دادند.

بر اساس گزارش مجله ، شرکت کنندگانی که هر روز آب کرن بری می نوشیدند بیشتر از کسانی که این نوشیدنی را مصرف نکرده بودند عمر کردند. محققان دریافتند ماده ای که در قره قاط وجود دارد به عادی سازی رگ های افراد مبتلا به بیماری عروق کرونر کمک می کند.

این آب میوه همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی قابل توجهی است. تحقیقات روی این میوه نشان داده است که آب قره قاط حاوی ترکیبی است که می تواند از تشکیل لخته خون جلوگیری کند. لخته شدن خون علت اصلی حمله قلبی است زیرا عروق خونی بسیار عمیقی ایجاد کرده و پمپاژ خون را در بدن برای قلب سخت می کند.

2. از عفونت ادراری جلوگیری می کند

چندین نظریه در مورد دلایل دقیق اینکه چرا آب کرن بری می تواند کمک زیادی کند وجود دارد. با این حال ، به احتمال زیاد آب قره قاط می تواند با از بین بردن تمام عفونت های دستگاه ادراری کار کند.

هنگامی که باکتری های خوب موجود در آب قره قاط می توانند با عفونت مجاری ادراری مبارزه کنند ، نتیجه حذف سریع (اغلب در عرض چند ساعت) عفونت دردناک ، خارش دار و ناخوشایند است.

حال ، شاید برای شما این سال پیش آمده باشد که اگر علت این عفونت چیزی غیر از باکتری ها باشد ، آب کرن بری چگونه می تواند از عفونت ادراری جلوگیری کند؟ اگر آب کرن بری خود مملو از باکتری باشد ، چگونه آب کرن بری می تواند از عفونت ادراری جلوگیری کند؟

آب کرنبری به طور طبیعی شیرین است و قند کمی یا بدون قند برای تغذیه باکتری های عامل عفونت ادراری دارد. از آنجا که هیچ قند و کالری کمی وجود نخواهد داشت ، باکتری هایی که با عفونت مبارزه می کنند در درمان عفونت بسیار راحت تر عمل می کنند و این باعث بهبود سریعتر و بسیار سریعتر می شود.

3. از سلامت دستگاه گوارش حمایت می کند

زغال اخته سرشار از آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین A و C است که در مبارزه با رادیکال های آزاد که به بدن ما آسیب می رسانند مثر است. این رادیکال های آزاد می توانند به عروق خونی آسیب برسانند ، منجر به بیماری های قلبی عروقی شده و خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را افزایش دهند.

نوشیدن منظم آب کرن بری به دفع این رادیکال های آزاد از طریق ادرار و بزاق کمک می کند. این نه تنها به عملکرد صحیح سیستم گوارش شما کمک می کند ، بلکه بدن شما را نیز سالم نگه می دارد.

نوشیدن دو یا سه لیوان در روز به شما انرژی بیشتری ، هضم بهتر و ایمنی بیشتری می بخشد.

4. جلوگیری از عفونت ها

آخرین تحقیقات در مورد فواید آب کرن بری برای سیستم ایمنی بدن ممکن است پاسخ بهتری داشته باشد. می تواند از شما در برابر عفونت محافظت کند این به این دلیل است که آب قره قاط حاوی آنزیمی است که از باکتری های مضر روده ها به مجاری ادراری جلوگیری می کند.

این حرکت پپتوز نامیده می شود و در حالی که اکثر مردم به طور منظم از پپتوز رنج نمی برند ، کسانی که مقدار زیادی از آن را دارند می توانند با گذشت زمان درد ، ناراحتی و حتی از دست دادن ادرار را تجربه کنند.

قره قاط حاوی ویتامین C است ، ماده ای که برای کمک به بدن در تولید آنتی بادی در برابر عفونت های باکتریایی مورد نیاز است. این آنتی بادی ها از طریق جریان خون حرکت کرده و به موجودات خارجی و باکتری هایی که در بدن شکل گرفته اند حمله می کنند.

5. از سلامت یائسگی پشتیبانی می کند

آب کرن بری یک میوه معجزه آسای طبیعی است که حاوی آنتی اکسیدان های قوی است. نوشیدن یک یا دو لیوان آب زغال اخته سفید در روز تأثیر بسیار مثبتی بر سلامت پوست ، هضم و متابولیسم زنان دارد.

اثبات شده است که تأثیر مثبتی بر زنان در تلاش برای کاهش وزن دارد. همچنین در تقویت ایمنی زنان و مبارزه با بیماری هایی مانند سرطان مثر است.

این آب میوه همچنین برای از بین بردن استرس و بهبود الگوی خواب زنان بسیار مفید است. همانطور که می بینید ، آنچه برخی افراد آن را مشکلات پیش پا افتاده می دانند می تواند در کمک به زن در دستیابی به اهداف سلامتی او مثر باشد.

بنابراین ، نوشیدن این آب میوه می تواند به سلامت و رفاه زنان یائسه در همه جا کمک کند.

6. با مشکلات مربوط به سن مبارزه می کند

جای تعجب نیست که بازار سلامتی و تناسب اندام با ادعاهایی مبنی بر اینکه آب کرن بری برای سلامتی شما عالی است ، رونق گرفته است.

مطالعات نشان داده است که نوشیدن دو لیوان آب کرنبری سفید در روز به کاهش کلسترول LDL و افزایش کلسترول HDL کمک می کند. افزایش HDL از گرفتگی عروق جلوگیری کرده و گردش خون را بهبود می بخشد.

علاوه بر مزایای سلامتی ، آب میوه نیز به دلیل طعم فوق العاده آن محبوب است. این به این دلیل است که قره قاط ها خود بسیار خوشمزه و بسیار اعتیادآور هستند. نوشیدن منظم به بسیاری از افراد کمک کرده است وزن خود را کاهش داده و احساس جوانی کنند.

تحقیقات نشان داده است که نوشیدن سه لیوان در روز باعث می شود بسیاری از افراد با افزایش سن دچار مشکلات قلبی نشوند.

سایر مزایای سلامتی

نوشیدن آب زغال اخته سفید نیز می تواند به افزایش سطح کلسیم کمک کند. افزایش سطح کلسیم با افزایش سرعت جذب کلسیم در بدن انجام می شود. برخی از مطالعات همچنین نشان می دهد که آب میوه می تواند به تنظیم سطح قند خون کمک کند.

علاوه بر فواید آب کرنبری سفید برای سلامت ، تحقیقات برخی از فعالیت های ضد باکتریایی را نشان داده اند. حتی ممکن است در بهبود برخی از انواع آرتروز و برخی از انواع التهابات پوستی تاثیری داشته باشد.

از آنجا که حاوی مقادیر بالایی آنتی اکسیدان است ، می تواند با سلول های سرطانی نیز مبارزه کند. بدون شک ، نوشیدن این آب میوه چند بار در روز می تواند به شما کمک کند زندگی طولانی تر و سالمی داشته باشید.

اما فراموش نکنید که آن را در حالت طبیعی – بدون شکر و با یک تکه لیمو – بنوشید.

عوارض جانبی آب کرن بری سفید

ممکن است باعث افزایش تعداد زخم ها شود. زخم ها معمولاً در دستگاه گوارش یافت می شوند و هنگام مصرف باعث ناراحتی شدید می شوند.

بنابراین ، فرد باید از بسیاری از انواع زخم ها در صورت مصرف این نوع آب میوه آگاه باشد.

در حالی که برخی از افراد ممکن است از مصرف آب کرن بری عوارض جانبی نداشته باشند ، برخی دیگر ممکن است واکنش نامطلوبی را تجربه کنند.

پیام تفریق

این یک منبع عالی از ویتامین C است ، همچنین مقدار بیشتری از این مواد مغذی ضروری را نسبت به آنچه که از خوردن میوه دریافت می کنید به شما ارائه می دهد. ممکن است متوجه شوید که طعم این آب میوه شیرین تر و غنی تر از خالص ترین آب کرن بری است و برای برخی افراد انتخاب بهتری است.

می توانید آب زغال اخته سفید بنوشید یا آن را به عنوان مکمل مصرف کنید. در هر صورت ، دوز بالایی از آنتی اکسیدان های قوی موجود در این آب میوه را دریافت خواهید کرد. آنتی اکسیدان ها از بدن در برابر بیماری ها و بیماری ها محافظت می کنند.

آنها همچنین از رادیکال های آزاد که محصولات جانبی فعالیت سلولی هستند جلوگیری می کند. با این حال ، اگر به اندازه کافی آنتی اکسیدان دریافت نکنید ، سیستم ایمنی شما ممکن است نتواند با میکروارگانیسم های عامل بیماری مبارزه کند.

دیدگاهتان را بنویسید