6 کار کردن تهدید برای کبد{بیماری} کبد احتمالاً ارثی باشد یا نباشد، با این وجود مسائل کبدی احتمالاً قابل انتساب به اجزا مختلفی یادآور ویروس ها، خوردن الکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات وزنی به این اندام اساسی {آسیب} برساند.

به گزارش ایسنا، همراه خود تحویل داد زمان، عواملی کدام ممکن است به کبد {آسیب} می زند، نتیجه در زخم (سیروز) را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان نارسایی کبد می تواند کدام ممکن است خوب سناریو خطر کننده مسکن است.

با این وجود، متخصصان تاکید می کنند کدام ممکن است {درمان} زودهنگام را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری به همین دلیل اجزا تهدید ممکن است علاوه بر این به کبد جایگزین دوباره کار کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر شدن بدهد.

در اینجا ذکر شده است تا 6 کار کردن کارآمد در داخل راه اندازی {آسیب} کبدی ردیابی شده است کدام ممکن است عبارتند به همین دلیل:

کاغذ شکر
کبد به همین دلیل مرتب سازی قند به تماس گرفتن فروکتوز برای تأمین چربی ها استفاده می کند از. شکر تصفیه شده نتیجه در {تجمع} چربی ها در داخل کبد می تواند. تعدادی از تحقیق نمایشگاه ها کدام ممکن است قند احتمالاً به مشابه اندازه گیری الکل برای کبد خطرناک باشد یا نباشد، اگرچه اضافه وزن نباشید. این چه چیزی مسئول چه چیزی بود یکی دیگر برای محدود کننده غذاهای شامل قندهای اضافه یادآور نوشابه ها، شیرینی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسرها است.

تقویت می کند دارویی طبیعی
این مکمل های غذایی ممکن است علاوه بر این برای دارید بهترین نباشند، اگرچه برچسب “خالص” داشته باشند. به عنوان تصویر، تعدادی از اشخاص حقیقی تقویت می کند طبیعی به تماس گرفتن کاوا را برای به مقیاس عقب {علائم} یائسگی خوردن می کنند، با این وجود تحقیق نمایشگاه ها کدام ممکن است این تقویت می کند احتمالاً کار کردن کبد را سرکوب تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه در هپاتیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نارسایی کبد شود. همه وقت نیاز به در گذشته به همین دلیل خوردن {هر} گونه گیاه دارویی شناخته شده به عنوان درمان اطمینان از حفاظت قرار است به آنها بروند همراه خود ارائه دهنده خدمات بهداشتی شخصی مشاوره گرفتن از کنید.

چربی ها اضافه شده
چربی ها اضافه شده می‌تواند در داخل سلول‌های کبد {تجمع} تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه در {بیماری} کبد چرب غیرالکلی (NAFLD) شود. اگر {اضافه وزن}، اضافه وزن، میانسال هر دو دیابت دارید، احتمالات ابتلا به کبد چرب غیر الکلی در داخل دارید به طور کلی است.

استامینوفن
اگر کمردرد، عوارض هر دو دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرزو می کنند مسکنی یادآور استامینوفن هستید، حتما به {مقدار} بهترین خوردن کنید! استفاده بیشتر از مقدار بیش از حد از به همین دلیل این درمان احتمالاً باعث {آسیب} کبدی شود. دوز هر روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوز قابل تحمل استامینوفن را ارزیابی کنید. بزرگسالان {نباید} بیش به همین دلیل 4000 میلی خوب و دنج استامینوفن در داخل روز خوردن کنند.

الکل
الکل یکی در میان حیاتی ترین اجزا کارآمد بر کبد چرب، هپاتیت الکلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیروز کبدی است.

خوردن مقدار بیش از حد از ویتامین A.
بدن ما دارید به ویتامین A می خواهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدست آمده آن خواهد شد به همین دلیل گیاهانی یادآور میوه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} معاصر، ویژه به ویژه آنهایی کدام ممکن است صورتی، نارنجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرد هستند، خارق العاده است، اما چه زمانی تقویت می کند‌هایی همراه خود دوزهای بالای ویتامین A خوردن کنید، می‌تواند مشکلاتی را برای دارید راه اندازی تدریجی. کبد به همین دلیل در گذشته به همین دلیل خوردن ویتامین A اضافه شده همراه خود ارائه دهنده خدمات بهداشتی شخصی مشاوره گرفتن از کنید در نتیجه ممکن است علاوه بر این بدن ما دارید از هر نظرً نیازی به خوردن این تقویت می کند ویتامین نداشته باشد یا نباشد.

انتهای پیام