6 روش متابولیسم سالم – محصولات بهداشتی مطمئن


هرچه متابولیسم شما بیشتر باشد ، کالری بیشتری در هر زمان سوزانده می شوید. متابولیسم بیشتر همچنین به معنی انرژی بیشتر است. به همین دلیل ، بسیاری از مردم به طور واضح می خواهند گام هایی را برای افزایش میزان متابولیسم خود بردارند.

در اینجا شش روش برای افزایش سوخت و ساز بدن برای سوزاندن کالری و چربی بیشتر در طول روز آورده شده است.

تمرکز بر پروتئین

عمل ساده خوردن غذا چند ساعت پس از مصرف باعث افزایش متابولیسم می شود. این فرآیند به عنوان اثر حرارتی غذا (TEF) شناخته می شود. عمل خوردن ، هضم و جذب مواد مغذی موجود در غذا مستلزم استفاده از کالری است.

با تمرکز بر دریافت پروتئین بیشتر می توانید TEF خود را حتی بیشتر افزایش دهید. این به این دلیل است که پروتئین منجر به بیشترین افزایش TEF می شود. علاوه بر این ، مکمل های پروتئینی همچنین به شما کمک می کند تا برای مدت زمان طولانی تری احساس سیری کنید و از پرخوری ناخواسته جلوگیری می کند. حتی اگر غذاهای غنی از پروتئین حاوی کالری بیشتری باشند ، TEF بالاتر آن می تواند به میزان کافی به سوخت و ساز بدن شما کمک کند تا تفاوت را نفی کند.

رژیم معکوس را تمرین کنید

رژیم معکوس این فرایندی است که در آن شما با افزایش آهسته کالری خود در مدت زمان طولانی متابولیسم خود را افزایش می دهید. هدف از این نوع رژیم می تواند افزایش چربی را به حداقل برساند ، زیرا سرعت متابولیسم موجود را تسریع می کند. رژیم غذایی معکوس به ویژه در صورت رسیدن به فلات برای کاهش وزن مفید است.

درک این نکته ضروری است که روند رژیم غذایی معکوس بسیار فردی و مختص نیازهای غذایی فردی فرد و مشخصات کلی سلامت است. قبل از مشارکت در این عمل ، ایده خوبی است که با یک متخصص مشورت کنید تا مطمئن شوید که در طول مسیر تمام نیازهای تغذیه ای خود را برآورده کرده اید.

آب سرد را خنک کنید

بر هیچ کس پوشیده نیست که افرادی که عمداً می خواهند به جای نوشیدنی های گازدار با شکر آب بنوشند ، می توانند به راحتی وزن خود را کاهش داده و آن را کاهش دهند. علاوه بر آب بدون کالری ، نوشیدن آب سرد یخ همچنین ممکن است به طور موقت متابولیسم شما را تسریع کند.

این امر به این دلیل است که بدن برای رسیدن به دمای طبیعی بدن باید برای ذخیره آب به منابع انرژی تکیه کند. با استفاده از این انرژی ، میزان سوخت و ساز بدن به طور طبیعی افزایش می یابد. نوشیدن آب همچنین به سیری طولانی مدت شما کمک می کند و در مقابل میل به خوردن میان وعده مقاومت می کند.

بیشتر متوقف شوید

نشستن زیاد باعث از بین رفتن متابولیسم می شود. افرادی که سبک زندگی بی تحرکی دارند ، کالری بسیار کمتری نسبت به افرادی که ورزش می کنند و حرکت می کنند ، می سوزانند. حتی ایستادن در حالی که می توانید بنشینید می تواند متابولیسم شما را تغییر دهد.

اگرچه این ممکن است برای افرادی که میز کار دارند دشوار باشد ، اما همچنان می توانید سعی کنید دوره های ایستاده را در روز خود قرار دهید. جرم ایستاده یک ابزار ارزشمند برای افزایش سرعت متابولیسم است.

چای بنوش

برخی از انواع چای وجود دارد که نشان می دهد متابولیسم را افزایش می دهد. چای سبز و چای اولانگ می تواند متابولیسم شما را تا پنج درصد افزایش دهد. چای ها با تبدیل چربی که بدن شما به طور طبیعی ذخیره می کند ، به اسیدهای چرب آزاد تبدیل می شوند. این اسیدها به نوبه خود توانایی بدن در سوزاندن چربی را افزایش می دهند.

علاوه بر این ، این نوع چای کم کالری است و یک نوشیدنی مغذی ارائه می دهد که خط کمر شما را خراب نمی کند. به عنوان یک مزیت ، یک فنجان چای گرم در یک روز سرد به شما آرامش می بخشد و در کنار افزایش متابولیسم به شما روحیه می دهد.

آن را مزه دار کنید

یکی از جالب ترین روش ها برای متابولیسم خود را افزایش دهید این است که غذاهای تند بخورید اگرچه تأثیرات فوق العاده قابل توجهی نیست ، اما هر قسمت کوچکی به شما کمک می کند تا میزان متابولیسم خود را افزایش دهید. به عنوان مثال ، اگر در تلاش های خود ثابت قدم باشید ، افزایش مصرف فلفل ممکن است افزایش یابد. اگر طرفدار غذاهای تند هستید این خبر خوبی است.

این شش نکته راه های آسانی برای افزایش میزان متابولیسم بدن شما است. هنگامی که با هم مصرف می شود ، می تواند تأثیر قابل توجهی بر تعداد کالری هایی که بدن شما می سوزاند و انرژی مورد نیاز شما در طول روز دارد.

مشترک ما شوید باشگاه بهداشت محرمانه خبرنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد نکاتی برای زندگی طبیعی، سلامت طبیعی، مراقبت از دهان ، مراقبت از پوست ، مراقبت از بدن و مراقبت از پاOn اگر به دنبال منابع بهداشتی بیشتری هستید ، آن را بررسی کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبر

نوشته شده توسط:

شریل رایت یک نویسنده مستقل است که در زمینه بازاریابی دیجیتال ، مشاغل فراگیر و طراحی داخلی تخصص دارد. اگر او در خانه نیست و کتاب نمی خواند ، در بازار کشاورزان است یا در حال صعود به راکی ​​است. او در حال حاضر در نشویل ، TN ، با گربه اش ، زحل زندگی می کند.

مشاهده شده توسط:

موسس ری اسپاتس علاقه زیادی به چیزهایی دارد که طبیعی هستند و زندگی را از نظر سلامتی و رفاه در طبیعت بررسی کرده است. ری به عنوان پیشگام وارد کردن محصولات به بازار بسیار م effectiveثر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر شناخته شده است. به همین دلیل ، ری شکل گرفت محصولات بهداشتی محرمانه، شرکتی که می توانید برای محصولات تمیز ، م effectiveثر و سالم به آن اعتماد کنید. ری یک باغبان ارگانیک است ، ماهیگیری را دوست دارد ، پیاده روی می کند و به مردم آموزش می دهد و به آنها می آموزد که مشاغل جدیدی را شروع کنند. می توانید کتاب او ، چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید را به صورت رایگان در آدرس زیر بارگیری کنید www.rayspotts.comبر

عکس از ناتان کاولی از جانب پیکسل ها

دیدگاهتان را بنویسید