5 نکته برای حفظ سلامت هنگام کار در خارج از کشور


کار در خارج از کشور چشم انداز فریبنده ای است. شاید دستمزد بالاتر باشد ، اما این تنها نوک کوه یخ است. تجربیات جدید ، فرهنگ های جدید و پتانسیل ملاقات با افراد جدید در لیست دلایل استخدام در قلمرو خارجی در رتبه بالایی قرار دارد. سالم ماندن در خارج از کشور گاهی اوقات مشکل است ، اما این نکات باید مفید باشد.

5 نکته برای حفظ سلامت هنگام کار در خارج از کشور

شماره 1 بیمه خود را بررسی کنید

بیمه در خارج از کشور

بیمه مسافرتی هنگام کار در خارج از کشور برای گردشگران ضروری است ، اما بسیاری از افراد هنگام مهاجرت به کشور دیگر برای کار از بیمه غفلت می کنند. تقریباً تحت پوشش بیمه فعلی خود قرار نخواهید گرفت ، بنابراین همیشه در صورت نیاز بیمه نامه جدیدی را بررسی کرده و دریافت کنید. کشورهای مختلف دارای سیاست های واگرا در زمینه سلامت هستند و این امر به ویژه در مورد افرادی که سر کار می آیند صادق است. تصور نکنید که تحت پوشش هستید. بررسی کنید ، سپس دوباره بررسی کنید.

شماره 2 حقوق کارکنان را بررسی کنید

حقوق کارکنان

بر اساس نکته قبلی ، منشور کلی و جهانی حقوق کارکنان وجود ندارد. هیچ کشوری یکسان نیست ، بنابراین بررسی آنچه که شما از آن برخوردار هستید بسیار حیاتی است. روزهای بیماری ، مرخصی زایمان و حمایت از سلامت روان همه موارد مورد علاقه هستند. دریابید که چقدر وقت آزاد دارید (دوره های طولانی بدون تعطیلات می تواند منجر به استرس و حتی افسردگی شود) و به طور کلی نحوه مراقبت شرکت از کارکنان خود را بررسی کنید. کمی تحقیق زودهنگام تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

شماره 3 خدمات بازگشت به کشور را در نظر بگیرید

خدمات بازگشت به وطن

در صورت بدترین اتفاق ، یک شرکت پزشکی اخراج مانند Alista کارگران مهاجر را تحت پوشش قرار می دهد. اگر شما به اندازه کافی بدشانس هستید که دچار آسیب شدید و حتی تهدید کننده زندگی شوید ، درمان فوری ضروری است. همه بیمارستانها مجهز به ارائه این خدمات نیستند ، و اگر بیمه شما مطابقت ندارد ، ممکن است با مشکل بزرگی روبرو شوید. بازگشت به کشور برای کارگران مجروح به خانه باز می گردد ، جایی که می توانند تحت مراقبت های پزشکی لازم ، در محاصره خانواده و دوستان قرار گیرند. اکثر مردم سعی می کنند از فکر کردن در مورد بدترین سناریو اجتناب کنند ، اما پوشش به معنای آرامش خاطر است.

شماره 4 تغییر را بپذیرید

سلامت روان

سلامت روان هنگام مهاجرت به یک کشور جدید می تواند مشکل ساز باشد. جدایی از خانواده ، دوستان و صمیمیت می تواند تأثیر منفی داشته باشد ، اما پذیرش آن مهم است ، نه رد آن. با افراد جدید ملاقات کنید. شهر را کاوش کنید. به گروه ها بپیوندید و در فعالیت ها شرکت کنید. هرچه زودتر کشور جدید را خانه خود کنید ، زودتر با آن سازگار می شوید. بستن خود می تواند منجر به انواع مشکلات از جمله افسردگی ، اضطراب و تنهایی شود. بهتر است زود شروع کنید ، بنابراین سعی کنید بلافاصله بیرون بروید.

شماره 5 زیاد کار نکنید

بار اضافی نکنید

وقتی به مکان جدیدی می رسید ، وسوسه انگیز است که خود را آنقدر در کار خود بیندازید که دیگر چیزها را از دست می دهید. با چند دوست و خانواده دور ، این خطر وجود دارد که کار شما زندگی شما را تحت تأثیر قرار دهد ، اما این فقط منجر به مشکلات می شود. تلاش زیاد بیش از حد ناگزیر منجر به فرسودگی شغلی و استرس می شود که هر دو مالیات خود را به همراه دارد. ممکن است سخت به نظر برسد ، اما سعی کنید تعادل بین کار و زندگی را حفظ کنید که برای خود و زندگی اجتماعی شما وقت بگذارد.

آیا این مقاله را پسندیدید؟ آن را به اشتراک بگذارید تا بگوید “متشکرم!” حمایت شما بسیار قابل تقدیر است!

من می خواهم با شما ارتباط برقرار کنم!

می توانید مرا در آن پیدا کنید توییتر 1، TWITTER2، فیس بوک اینستاگرام ، PINTEREST ،

نظرات / دیدگاه های خود را در زیر ترک کنیددیدگاهتان را بنویسید