5 مزایای ماساژ بدن برای مردان در خانه »شیوه زندگی سالم


اشتراک گذاری یک نگرانی است!

برای مردان شلوغ ، ماساژ بدن متخصص برای مردان در خانه می تواند به همان اندازه راحت و م effectiveثر باشد. آن روزهایی که فقط خدمات آبگرم در دسترس بود گذشت.

امروزه هرکسی که می خواهد ماساژ آرامش بخشی را انجام دهد می تواند این کار را انجام دهد. به این ترتیب ، هر زمان که می خواهید ماساژ دهید ، می توانید از دردسر بیرون رفتن خلاص شوید. بهترین بخش در این مورد راحتی خانه شما است.

متخصص ماساژ بدن مردان در خانه انواع ماساژ درمانی را برای قسمت های مختلف بدن ارائه می دهد. بنابراین ، مردان در حال حاضر فرصت استراحت و ماندن در خانه را دارند ، در حالی که متخصص یک ماساژ کامل سر تا پا را انجام می دهد.

علاوه بر این ، نیازی نیست نگران این باشید که کجا یک ماساژور خوب پیدا کنید. این نوع خدمات توسط بسیاری از ماساژورها تنها با یک رانندگی از محل شما ارائه می شود. بنابراین ، می توانید ماساژ را در راحتی خانه خود انجام دهید.

مزایای ماساژ بدن برای مردان

آیا به دنبال بهترین ماساژ بدن برای مردان در خانه هستید؟

همانطور که همه ما می دانیم ماساژ برای ذهن و روح بسیار مفید است ، ماساژ بدن برای مردان مزایای بیشتری دارد. مردان دوست دارند با یک ماساژ بافت عمیق لمس شوند ، زیرا این نوع ماساژ می تواند به شما در عضله سازی کمک کند.

1. گردش خون را بهبود می بخشد

یکی از رایج ترین مزایای ماساژ بدن برای مردان ، بهبود گردش خون است. افزایش گردش خون به کاهش فشار خون در بدن کمک می کند. بنابراین ، از خطر فشار خون بالا جلوگیری می شود.

دستیابی به گردش خون خوب برای مردانی که تمام روز سخت کار می کنند ضروری است. بهبود سیستم گردش خون برای ارتقاء بدن و ذهن سالم مفید است.

با بهبود گردش خون ، جریان اکسیژن بیشتری به سلول ها و سیستم ایمنی سالم تری وجود خواهد داشت. بنابراین ، این یک عامل کلیدی در پیشگیری از بیماری ها و بیماری ها است.

2. پروستات را تحریک می کند

مزیت ماساژ بافت عمیق ، تحریک پروستات است. پروستات مسئول حفظ انزال و باروری در مردان است. با این مزیت ذکر شده ، مردان می توانند استقامت جنسی خود را افزایش دهند.

خونی که هنگام ماساژ به بافت ها نفوذ می کند به التیام تمام زخم ها کمک می کند. برای افرادی که بیماری های جسمی دارند ، این نوع ماساژ می تواند تسکین فوری آنها را به همراه داشته باشد.

گزارشاتی وجود دارد که نشان می دهد هنگامی که بیمار تحت این ماساژ قرار می گیرد ، می تواند بلافاصله تغییرات در سلامت جسمانی خود را احساس کند.

علاوه بر این می تواند درد ناشی از آرتریت و سایر دردهای عضلانی را کاهش دهد.

3. علائم میگرن را برطرف می کند

در مورد تسکین علائم میگرن نیز مزایای شناخته شده ای وجود دارد. به همین دلیل ، بسیاری از مردان به دنبال یک درمانگر ماساژ هستند که تجربه برخورد با این مورد خاص را دارد.

این ماساژ علاوه بر میگرن می تواند در کاهش علائم نارسایی قلبی نیز مفید باشد. علاوه بر این ، هنگام درمان درد کمر و سیاتیک نیز مفید است.

مزایای ماساژ بدن برای مردان مورد بحث و شناخته شده است. با این حال ، جدا از این موارد ، مزایای بسیار دیگری نیز وجود دارد که این ماساژ می تواند ارائه دهد.

به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که به دنبال درمانگر ماساژ هستند باید ابتدا به دقت نیاز آنها را بررسی کنند. این مهم است زیرا برخی از ماساژورها فقط به دنبال پولی هستند که از ماساژ دریافت می کنند.

4. در هزینه ها صرفه جویی می کند

یکی از بهترین چیزها در مورد ماساژ معمولی این است که به هیچ وجه هزینه زیادی برای شما ندارد. حتی می توانید ماساژ را خودتان در راحتی خانه خود انجام دهید.

اما با وجود هزینه کم ، یکی از بهترین مزایای ماساژ بدن برای مردان این واقعیت است که این نوع درمان به هیچ وجه باعث احساس خستگی یا خستگی شما نمی شود. ماساژ بدن به شما احساس آرامش و بدون استرس می دهد.

5. سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد

جلسات منظم ماساژ بدن می تواند گردش خون و جریان لنف را بهبود بخشد. همچنین به بهبود سیستم ایمنی بدن کمک می کند.

گذشته از این ، می توانید انتظار تغییر مثبت در ظاهر و احساس را داشته باشید. در نتیجه بدن سالم تری خواهید داشت. در نتیجه ، احساس خستگی نخواهید کرد.

انواع ماساژ برای آقایان

انواع مختلفی از ماساژها وجود دارد که برای همه مناسب است. ماساژ سوئدی یکی از رایج ترین اشکال بدن سازی است. در اینجا چهار نوع مختلف ماساژ بدن برای مردان آمده است.

1. ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی برای مردان مفهوم جدیدی نیست ، اما در طول سالها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. اصل اساسی پشت این نوع ماساژ درمانی تحریک توانایی طبیعی بدن برای ترمیم با کمک فشار و ریتم ورز دادن و ضربه زدن به نقاط بدن است.

حرکات ماساژ به صورت دایره ای انجام می شوند و در عمق بافت عضلانی و فاسیا کار می کنند. هنگامی که این حرکت دایره ای با داروهای گیاهی خاص مانند گیاهان تایلندی انجام می شود ، این پتانسیل برای بهبود گردش خون در سراسر بدن وجود دارد که منجر به رفاه کلی امروز می شود.

مردانی که علاقه مند به رزرو یکی از این ماساژهای آرامش بخش هستند باید یک درمانگر مجرب و با تجربه پیدا کنند. کسانی که با تکنیک های ماساژ تایلندی کار می کنند اغلب آنها را با هنرهای درمانی سنتی تایلندی مانند طب سوزنی و رفلکسولوژی ترکیب می کنند تا بهزیستی کلی امروز را ارتقا دهند.

چه برای خود یا برای عزیزان خود رزرو کنید ، ماساژ مردانه تایلندی یک تجربه درمانی ارائه می دهد که گردش خون را بهبود می بخشد. در حالی که بسیاری از مردم ماساژ تایلندی را با بهبود گردش خون مرتبط می دانند ، بسیاری دیگر از شفا و آرامش جامع که این هنر باستانی می تواند لذت ببرد لذت می برند.

2. ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی به یکی از رایج ترین تکنیک های ماساژ تبدیل شده است که توسط زوج هایی که برای ملاقات بیرون می روند یا فقط مدتی را با هم می گذرانند استفاده می شود.

در ماساژ از ضربات کشویی بلند و کشویی استفاده می شود که به آرامی کل بدن را ماساژ می دهد. همچنین معمولاً از روغنهای اساسی برای کاهش اصطکاک و مزایای عطرها و رایحه درمانی استفاده می شود.

ماساژ سوئدی برای مردان معمولاً شامل درمان حرارتی برای بهبود گردش خون است که به ارتقاء بدن سالم کمک می کند. همچنین مهم است که در صورت مصرف هرگونه دارو ، مانند مسکن یا آنتی بیوتیک ، به ماساژور خود اطلاع دهید ، زیرا ممکن است به ماساژ مردان سوئدی شما آسیب برساند.

اگر این نکات ساده را رعایت کنید ، باید یک تجربه خوشایند و موفق با ماساژ سوئدی برای مردان داشته باشید.

3. ماساژ بافت عمیق

اگر به دنبال چیزی هستید که به کاهش تنش در پشت ، گردن و سایر بافتهای پیوندی بدن کمک کند ، یک ماساژ خوب با ماساژ بافتهای عمیق برای مردان به شما کمک زیادی می کند.

ماساژ بافت عمیق برای از بین بردن استرس جسمی و روحی ، بهبود توانایی تمرکز و تسکین همه تنش ها ایده آل است. در مورد استرس نیز لازم به ذکر است.

ماساژ نه تنها می تواند استرس را به میزان قابل توجهی تسکین دهد ، بلکه ماساژ بافت عمیق نیز پاسخ استرس شما را به طریقی که فقط می توانید حدس بزنید افزایش می دهد.

به گفته کارشناسان ماساژ ، “هنگامی که ما تحت استرس هستیم ، بدن ما پیام هایی از نخاع به مغز در قالب واکنش های استرس می فرستد. “سپس مغز محاسبه می کند که چه میزان از این استرس را می توانید تحمل کنید و چقدر باید آن را از طریق آرامش رها کنید – این همان کاری است که ماساژ انجام می دهد.”

هنگام ماساژ چه کارهایی نباید کرد؟

ماساژ تجربه آرامش کامل و بهبود بدن است. ایده پشت ماساژها رفع تنش در عضلات فرد و تحریک توانایی طبیعی بدن برای بهبود است.

در زیر برخی از مهمترین کارهایی که نباید در طول جلسه ماساژ درمانی انجام دهید ذکر شده است:

  • آب یا الکل بنوشید
  • نور مستقیم خورشید
  • در صورت بیماری از ماساژ خودداری کنید
  • خود درمانی
  • دوش گرفتن در طول جلسه ماساژ

چرا مردم ماساژ بدن را دوست دارند؟

مردم بدنبال رفع استرس هستند. بهترین راه برای رهایی از استرس انجام تمرینات تنفسی عمیق است.

آنها به شما آموزش می دهند که در هر جلسه ماساژ درمانی دم و بازدم را به تدریج انجام دهید. گردش خون را بهبود می بخشد و سلامت کلی را بهبود می بخشد.

با استفاده از این مفهوم جدید و انقلابی ماساژ بدن در خانه ، راحت می توانید استراحت کرده و در هزینه خود صرفه جویی کنید.

تنها چیزی که نیاز دارید این است که وقت بگذارید و از ماساژ بدن با کیفیت لذت ببرید. این خدمات توسط اکثر ماساژورها در یک رانندگی کوتاه ارائه می شود.

بنابراین ، می توانید ماساژ کامل بدن را در راحتی خانه خود انجام دهید.

کدام ماساژ برای مردان مناسب است؟

ماساژ بافت عمیق یک راه عالی برای کاهش استرس و کمک به رفع تنش عضلانی است.

برخی افراد ادعا می کنند که جریان خون را افزایش داده و تنش عضلانی را کاهش می دهد.

نکات ساده ماساژ برای مردان

در بیشتر موارد ، آنها فقط از روغن های طبیعی مانند اسطوخودوس و روغن نارگیل استفاده می کنند.

شما باید مطمئن شوید که ارائه دهنده خدمات از تجهیزات تمیز و استریل برای جلوگیری از عفونت باکتریایی استفاده می کند.

برای لذت بردن کامل از خدمات ماساژ بدن مردان برای مردان در خانه با من ، باید به خوبی استراحت کرده و راحت باشید.

یک ماساژور خوب همیشه باید اطمینان حاصل کند که بیمار راحت است و احساس آرامش می کند.

کلمات پایانی من

اکثر این ارائه دهندگان همچنین رایحه درمانی و موسیقی آرامش بخش را برای یک جلسه آرامش بخش ارائه می دهند.

علاوه بر این ، آنها معمولاً از مشتریان خود در مورد شرایط پزشکی و آلرژی خود می پرسند تا حداقل عوارض جانبی یا بدون عوارض جانبی را تضمین کنند.

دیدگاهتان را بنویسید