5 بهترین پپتید برای کاهش وزن »شیوه زندگی سالم


اشتراک گذاری یک نگرانی است!

پپتیدهای کاهش وزن توسط علم کشف شده است. هورمون رشد انسانی مسئول طیف وسیعی از عملکردهای بدن مانند ترمیم بافت ، بازسازی ، رشد و سنتز پروتئین است.

پپتیدها می توانند در بدن شما تولید شوند ، اگرچه بستگی به آنچه می خورید و ورزش یا فعالیتی که انجام می دهید بستگی دارد. هنگامی که هورمون رشد انسانی در جریان خون آزاد می شود ، به تمام سلول ها و بافت های مختلف می رود ، و در آنجا تولید پروتئین ها را تحریک می کند ، بلوک های سازنده عضلات و اندام ها را تشکیل می دهد.

یکی از مزایای پپتیدها این است که به دلیل ویژگی های زیست فراهمی آنها می توانند به دیواره های سلولی نفوذ کنند. بنابراین ، پپتیدها به عضلات و بافت ها می روند. اگر مقدار کافی از آن وجود داشته باشد ، می توانید نسبت به زمان مصرف دارونما توده عضلانی بیشتری بسازید.

پپتیدها چیست؟

پپتیدها معمولاً زنجیره های آمینو اسیدی هستند که حاوی یک یا دو باقی مانده پپتید هستند. یکی از رایج ترین خواص مولکول های پپتید ، توانایی آنها در ایجاد پل های شیمیایی با مولکول های دیگر است که گاهی اوقات به عنوان انتقال دهنده های عصبی پپتید نیز شناخته می شوند.

این انتقال دهنده های عصبی بر ارتباط بین سیستم عصبی و مغز تأثیر می گذارد. لازم به ذکر است که این ترکیبات هرگز کشنده نشان داده نشده است.

دانشمندان پپتیدهایی را در بدن طبیعی حیوانات خاص و حتی انسان کشف کرده اند. این پپتیدهای طبیعی تعدیل کننده سیستم ایمنی هستند و اثرات ضدالتهابی بر برخی بیماری های پوستی مانند اگزما دارند.

درمان پپتیدی بیش از صد سال است که وجود دارد ، اما بسیاری از مردم هنوز نمی دانند که این پپتیدها چه کار می کنند.

پپتیدها از کجا می آیند؟

طبق تحقیقات انجام شده ، عملکرد اصلی غده هیپوفیز ترشح آمینو اسیدها است. با این حال ، یک مطالعه اخیر نشان داد که باعث آزاد شدن پپتیدها می شود. جالب اینجاست که این تحقیق توسط تیمی از دانشگاه کولا در کوتای اندونزی انجام شده است.

آنها ثابت کردند که آمینو اسیدها از غده هیپوفیز از طریق جریان خون آزاد می شوند و سپس به بافت ماهیچه ای می روند. آنها نشان دادند که پپتیدهای کاهش وزن از غده هیپوفیز و نه از سلول های ماهیچه ای ناشی می شود.

پپتیدها برای کاهش وزن

در سنتز طبیعی 7000 پپتید مختلف ، بیش از 500 مزایای درمانی دارند. دانشمندان هر ماه پپتیدهای جدیدی را کشف و توسعه می دهند. پپتیدها کاربردهای متعددی دارند ، از جمله:

  • کاهش وزن
  • عضله سازی
  • عملکرد سیستم ایمنی
  • التیام زخم
  • سلامت باشید
  • عملکرد جنسی و میل جنسی
  • جوان سازی پوست
  • رشد مو
  • سلامت استخوان و مفاصل

امروز ما بر پپتیدهایی که بیشترین تأثیر را بر کاهش وزن دارند ، تمرکز می کنیم.

بهترین پپتیدها برای کاهش وزن کدامند؟

پپتیدها یکی از جذاب ترین اما اغلب نادیده گرفته شده اجزای بدن هستند.

پپتیدها یک ترکیب جدید هستند و هنوز در مراحل اولیه کشف و توسعه خود هستند. با این حال ، محققان موسسه ملی شیمی در آلمان اخیراً دریافتند که پپتیدها پتانسیل بالایی برای کمک به درمان چاقی دارند.

این هورمون از هورمون سوزاندن چربی تقلید می کند که باعث می شود بدن چربی بیشتری بسوزاند.

پپتیدها می توانند به عنوان یک آنزیم و مهار کننده همجوشی عمل کرده و به آنها اجازه دهند با سایر آنزیم ها ، اسیدهای آمینه و پروتئین های غشایی تعامل داشته باشند. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به پپتیدهای کاهش وزن داشته باشیم.

1. متیل هالکن پپتید

متیل هالکن پپتید (PMCA) ، یکی از جدیدترین پپتیدهای موجود در بازار ، نویدبخش بزرگی در زمینه چربی سوزی بوده است.

ماده ای که به نام Halkon شناخته می شود و شامل ترکیبی از اسیدهای آمینه و کافئین است ، بیش از سی سال پیش برای اولین بار توسط دانشمندان کشف شد.

از آن زمان ، PMCA توجه زیادی را به عنوان پیشرفتی در دنیای پپتیدهای کاهش وزن جلب کرده است.

اگرچه مزایای پپتیدها مدتی است که در حال انتشار است ، اما با تحقیقات اخیر خواص چربی سوزی آنها افزایش یافته است ، PMCA هنوز از نظر محبوبیت در صدر قرار دارد.

با این حال ، مانند هر مکمل یا دارویی ، استفاده از یک تولید کننده معتبر می تواند اطمینان حاصل شود که مطمئن ترین محصول را دریافت می کنید.

2. تسامورلین

تسامورلین یک اشتها آور است که بسیاری از افراد در کاهش وزن بسیار مفید هستند. این یک پپتید است که متعلق به ژن ویتامین های محلول در چربی است.

عملکرد اصلی این است که آنها به تنظیم ترشح هورمون ها و آنزیم های مختلف که برای متابولیسم چربی مهم هستند ، کمک می کند. برخی هورمون ها و آنزیم ها در بدن که به تنظیم کمک می کند شامل کورتیزول ، گلوکز و لپتین است.

وقتی صحبت از پپتیدهای کاهش وزن می شود ، چند مورد به ذهن می آید. یکی از آنها آمالکی است که یکی از پپتیدهای بدین منظور است. پپتید دیگری که در این زمینه اهمیت دارد PEOIP است که یکی دیگر از ویتامین های محلول در چربی است.

3. ایپامورلین

ایپاتلین یکی از دو پپتید اصلی موجود در ایپامورلین به همراه بتائین است. همانطور که از نامش پیداست ، در درمان چاقی مفید است.

پپتیدها نه تنها به کاهش وزن کودکان دارای اضافه وزن کمک کردند ، بلکه پس از قطع درمان نیز توانستند وزن خود را حفظ کنند.

این پپتیدها را می توان به طور طبیعی ، به عنوان بخشی از رژیم غذایی روزانه ما ، یا به عنوان مکمل معرفی کرد. یکی از رایج ترین مکمل های حاوی پپتید ، ایپامورلین است.

4. آملکسانوکس

پپتیدها به شما کمک می کنند سریعتر اما طبیعی به هدف خود برسید.

بنابراین ، اگر بدنبال یک راه حل طبیعی هستید که واقعاً می تواند از نظر کاهش اشتها و احساس سیری سریع بدون تأثیر بر سلامتی شما مفید واقع شود ، پس نباید به دنبال آملکسانوکس باشید.

آملکسانوکس یک ماده طبیعی است که به جلوگیری از ورود چربی به جریان خون کمک می کند و از بزرگ شدن دور کمر جلوگیری می کند. به این ترتیب ، این امر به شما کمک می کند تا وزن سالم خود را حفظ کنید.

عنصر اصلی موجود در Amelexanox سوزاندن چربی است که در بدن شما جمع شده و به شما در کاهش وزن کمک می کند. برای استفاده بیشتر از این قرص ، مطمئن شوید که سالم غذا می خورید و به طور منظم ورزش می کنید تا متابولیسم شما به حالت عادی برگردد.

Amelexanox به شما کمک می کند تا سموم و سایر مواد مضر را که تمایل به تجمع در سیستم شما دارند دفع کنید. پپتیدها با اتصال به مولکول های چربی مانع از ورود آنها به جریان خون می شوند.

5. سرمورلین

بسیاری از مردم وقتی از رژیم غذایی جدید و مکمل کاهش وزن به نام SermoTriggers مطلع می شوند ، این سوال را می پرسند. این رژیم غذایی و مکمل کاهش وزن ساخته شده از مواد طبیعی در مطالعات بالینی اثبات شده است.

این شامل فرمولاسیونی است که شامل ترکیبات قدرتمندی است که به عنوان پپتیدهای لاغری شناخته می شوند و از نظر بالینی آزمایش شده اند و م provenثر بودن آنها ثابت شده است. با این حال ، آنچه اکنون می توانید انجام دهید این است که نحوه عملکرد SermoTriggers را بیاموزید.

با سرعت متابولیسم سریعتر ، می توانید در کوتاه مدت به هدف کاهش وزن خود دست پیدا کنید. پپتیدها جایگزین طبیعی انسولین هستند که بدن شما برای کنترل سطح قند خون به آن نیاز دارد. انسولین همین کار را انجام می دهد ، با این تفاوت که اثرات سریع تری بر سطح قند خون دارد.

علاوه بر کنترل سطح قند خون ، پپتیدهای مکمل کاهش وزن با افزایش توده عضلانی بدون چربی نیز کار می کنند. ماهیچه کالری بیشتری در چربی می سوزاند ، که به سیستم شما اجازه می دهد سریعتر وزن خود را کاهش دهید.

پپتیدها علاوه بر توانایی آنها در افزایش توده عضلانی بدون چربی ، همچنین به دفع سموم و مواد شیمیایی ناخواسته از سیستم شما کمک می کند. اگر می خواهید تغییری در وزن خود ایجاد کنید ، این دو اثر پپتیدها برای مکمل های کاهش وزن به آن نیاز دارید.

عوارض جانبی پپتیدها

پپتیدها هورمون های طبیعی تولید شده در غده هیپوفیز انسان هستند. عملکرد غده هیپوفیز ترشح هورمون هایی مانند کورتیزول ، تیروکسین و هورمون های رشد است.

هنگامی که این هورمون ها در مقادیر مناسب یا در مقدار مناسب تولید نشوند ، افراد عوارض جانبی زیادی را تجربه خواهند کرد.

یکی از عوارض جانبی شایع غده هیپوفیز ناتوانی در حفظ مقدار کافی آب و در نتیجه کم شدن آب بدن است.

پپتیدهای کاهش وزن علاوه بر احتباس آب ، باعث رشد ماهیچه ها نیز می شوند. به همین دلیل ، پپتیدها همچنین می توانند قضاوت و همچنین حافظه را مختل کنند.

مواردی نیز وجود دارد که پپتیدهای کاهش وزن بر شیمی مغز تأثیر گذاشته و باعث تشنج و فراموشی می شود.

آیا پپتیدها به کاهش وزن کمک می کنند؟

بسیاری از کارشناسان بله پاسخ می دهند ، قطعاً ، با اشتیاق بله!

آنها مکمل جدیدی در درمان چاقی هستند و بسیار جالب هستند زیرا در بدن شما عمل می کنند. هنگام در نظر گرفتن استفاده از پپتیدها برای کاهش سریع وزن ، درک تفاوت بین روشهای متداول و جایگزین بسیار مهم است.

این فرآیند متابولیسم چربی را تحریک می کند و به شما کمک می کند وزن خود را به طور طبیعی کاهش دهید. پپتیدها همچنین باعث می شوند بدن شما انسولین بیشتری تولید کند ، هورمونی که به مغز شما می گوید برای زنده ماندن به غذا نیاز دارید.

درمان با پپتید

درمان پپتیدی در آزمایشات بالینی نشان داده شده است که خطر بیماری های قلبی را کاهش می دهد.

این یک جهش بزرگ نیست که نشان دهد پپتیدها حتی در حفظ سیستم ایمنی سالم و سالم نگه داشتن سلول های بدن مفید هستند.

با این حال ، مطالعات بیشتری برای تأیید این ادعاها مورد نیاز است.

نتیجه

استفاده از پپتیدها برای کاهش وزن اخیراً به دلیل نتایج مثبت فراوان بسیار رایج شده است.

امروزه ، آنها در جامعه تناسب اندام و محافل فرا انسانی نیز محبوب هستند. به عنوان یکی از مواد اصلی برای آمادگی جسمانی ، پپتیدها اغلب برای ترمیم عضلات ، بازتوانی و بهبود عملکرد ورزشی استفاده می شوند.

روشهای زیادی وجود دارد که پپتیدها می توانند به بدن شما کمک کنند. پپتیدها اغلب برای کاهش چربی بدن و به عنوان تقویت کننده انرژی استفاده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید