4 مزایای بالقوه سنت ریحان در محصولات بهداشتی


ریحان مقدس گیاهی است که در سیستم های طب سنتی از جمله آروماتراپی مورد استفاده قرار می گیرد.

ریحان مقدس به دلیل طیف گسترده ای از مزایای بالقوه سلامتی ، معمولاً در آیورودا و سایر سیستم های پزشکی استفاده می شود. ریحان مقدس سازگار است ، به این معنی که می تواند به بدن در سازگاری با قرار گرفتن در معرض میکروب ها ، استرس و سایر مسائل کمک کند.

استفاده بالقوه از ریحان در زندگی روزمره گسترده است و ممکن است برای بسیاری از افراد در پاسخ به طیف وسیعی از بیماری ها و شرایط مفید باشد.

در اینجا برخی از مزایای بالقوه مصرف ریحان مقدس در مکمل ها و اسانس ها ذکر شده است.

4 فواید سنت ریحان در مکمل ها و روغن های ضروری

مزایای عصبی شناختی

آزمایشات بالینی نشان داده است که در مقایسه با گروه کنترل ، مصرف ریحان می تواند عملکردهای عصبی شناختی ، از جمله زمان واکنش و میزان خطا را پشتیبانی کند.

واکنش به خلق و خو و استرس

ریحان مقدس اغلب به دلیل مزایای بالقوه خود در حمایت از پاسخ سالم و مسالمت آمیز به استرس روزانه ذکر می شود. برخی از مطالعات بین مکمل ریحان و کاهش قابل توجه سطوح استرس و اضطراب و همچنین کاهش علائم روان تنی ارتباطی نشان داده اند.

مزایای تنفس

یکی از رایج ترین کاربردهای ریحان در طب آیورودا و طبیعی ، درمان بیماری های تنفسی مانند برونشیت ، آسم برونش و موارد دیگر است. مطالعات نشان داده اند که این به دلیل “تأثیرات متنوع ریحان بر سیستم تنفسی” است ، که به آن اجازه می دهد تا بلغم را شل کرده و مایع کند و در سرفه های ناشی از برونشیت آلرژیک ، آسم و بیماری ریه ائوزینوفیلی موثر عمل کند. ریحان مقدس می تواند با افزایش ظرفیت ریه و کاهش تنگی نفس ، از سلامت تنفسی حمایت کند.

پشتیبانی سیستم ایمنی

مطالعات بالینی متعدد بین مصرف روزانه عصاره ریحان و افزایش پاسخ ایمنی به عفونت ویروسی و همچنین خستگی کمتر در بزرگسالان سالم ارتباطی نشان داده است. مطالعات مشابه نشان داده است که تجویز روزانه عصاره ریحان تازه نتایج را برای بیماران مبتلا به عفونت های حاد ویروسی بهبود می بخشد.

برای شروع افزودن مکمل های ریحان یا اسانس روزانه به روال سلامتی خود ، این گزینه ها را از New Chapter ، Gaia Herbs و Simplers Botanicals شروع کنید.

قدرت ریحان مقدس – فصل جدیدی

برای حمایت کامل از غذا برای پاسخ سالم به استرس ، مکمل قدرت ریحان جدید را از فصل جدید امتحان کنید. هر کپسول حاوی 100 veget گیاهخوار ، بدون گلوتن ، خالص غیر GMO و عصاره قوی در سطح جهانی است که به بدن شما در مقابله با استرس کمک می کند و همچنین چشم اندازی آرام و مثبت را تقویت می کند.

برگ ریحان مقدس – گیاهان گایا

برگ مقدس ریحان از گیاهان گایا یک مکمل گیاهی تازه ریحان است که در مایعات گیاهی موجود است ، که به راحتی بلعیده می شوند تا از توانایی بدن شما در پاسخ به استرس روزانه حمایت کنند. هر کپسول برگ سنت ریحان دارای معادل 2500 میلی گرم است. از گیاهان خشک شده ریحان مقدس. استفاده از برگهای معمولی ریحان مقدس می تواند به پاسخ طبیعی استرس کمک کند ، بدن را در حفظ سطح کورتیزول سالم و حمایت کلی از یک سیستم ایمنی سالم ، حتی در زمان استرس روزانه ، کمک کند.

اسانس ارگانیک سنت ریحان تولسی – گیاه شناسی ساده تر

اسانس ریحان ارگانیک تولسی از گیاهان Simplers Botanicals با رایحه شاداب کننده ، شفاف کننده ، شیرین بیان و میخک مانند ، برای ترکیب در روال رایحه درمانی اسانس شما ایده آل است. هنگامی که به یک اتاق اسپری می شود ، اسانس سنت ریحان تولسی ارگانیک می تواند به حمایت از مجاری هوایی تازه کمک کرده و احساس کلی رفاه و آرامش را افزایش دهد.

چگونه از مکمل ها و روغن های ضروری سنت ریحان در خانه خود استفاده می کنید؟دیدگاهتان را بنویسید