4 ماده ضد استرس برای تقویت قهوه صبحگاهی


چیزی در مورد یک فنجان قهوه صبحگاهی وجود دارد که فقط برای ما مفید است. صادقانه بگویم ، ما با خواب هر جرعه بهشتی به رختخواب می رویم! حتی ممکن است کسی بگوید که مسئول شروع به کار صبح ما است – به هر حال ، قهوه انگیزه ما برای بلند شدن از رختخواب است. نمایشی؟ شاید. اما حقیقت دارد! بدیهی است که ما عشق زیادی را در جام خود قرار داده ایم. به این معنی که ما سالم ترین هک های قهوه را برای بهینه سازی مزایای دمکرده روزانه خود ، از جمله مواد اصلی ضد استرس برای مخلوط کردن ، بررسی کرده ایم.

در حالی که برخی از کافئین صبحگاهی حمایت می کنند ، یک فنجان قهوه در صبح همیشه چیز بدی نیست (بیشتر در این مورد در زیر). با تعویض مناسب و افزودنی های مناسب (ما به شما نگاه می کنیم ، غذاهای تنش زا) ، آن فنجان جو واقعاً می تواند بخشی سالم از مراسم صبحگاهی شما باشد. ما به شما نشان می دهیم که چگونه با چهار ماده مقابله کننده با استرس که مطمئناً آن دم کرده صبح را بالا می برید.

اما اول اینکه قهوه زیاد قهوه چقدر است؟

اما صبر کنید ، من فکر کردم فنجان قهوه صبحگاهی ما برای سلامتی ما مشکل ایجاد می کند؟ خوب ، مانند بیشتر چیزها ، این یک پاسخ همه جانبه نیست. در حالی که برخی از ما عصبانیت ناشی از کافئین را تجربه می کنیم ، برخی دیگر افزایش انرژی ، انگیزه و حتی شادی را تجربه می کنند! نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که چه چیزی در فنجان شما قرار می گیرد و هر چند وقت یکبار آن را دوباره پر می کنید.

بنابراین ، اگر متوجه شدید که قهوه مکمل برنامه صبحگاهی شماست و از جمله افرادی نیستید که جلوه های تلخ را تجربه می کنید ، یک فنجان چیزی نیست که عرق کنید.

در حقیقت ، برخی تحقیقات نشان می دهد که قهوه حتی دارای مزایای چشمگیری است به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالابه ترفند در اینجا این است که میزان مصرف کافئین را متوسط ​​نگه دارید و به بدن خود گوش دهید. هرکسی به کافئین واکنش متفاوتی نشان می دهد ، بنابراین اگر قهوه با شما تکان نمی خورد ، می توانید از مواد زیر برای مقابله با استرس در مواردی مانند قهوه بدون کافئین ، چای یا حتی مخلوط به شکل اسموتی استفاده کنید.

همچنین ، لیست ما را بررسی کنید جایگزین های کافئین انرژی زا برای الهام بخش انرژی بیشتر بدون کافئین.

4 ماده ضد استرس برای تقویت قهوه صبحگاهی

#1 زردچوبه

در حالی که این ادویه فوق العاده به دلیل خواص ضد التهابی قوی شناخته شده است ، برخی از آنها پژوهش پیشنهاد کرده است که کورکومین (ترکیب فعال موجود در زردچوبه) نیز ممکن است برای احساسات اضطرابی گاه به گاه مفید باشد. در حقیقت ، یک مطالعه کاهش نمرات اضطراب در شرکت کنندگانی که کورکومین مصرف کرده بودند را نشان داد!

نکته: فراهمی زیستی زردچوبه به تنهایی زیاد نیست ، اما ترکیب آن با فلفل سیاه کمک فوق العاده ای می کند (به لطف ترکیب پیپرین موجود در فلفل سیاه). بنابراین ، اگر می توانید a مقدار کمی به قهوه صبح خود اضافه کنید ، کمی فلفل سیاه همراه با زردچوبه بپاشید. به خاطر داشته باشید ، برای دریافت مزایا فقط به 1/20 قاشق چایخوری نیاز دارید! شما به سختی آن را مزه خواهید کرد

پودر کاکائو شماره 2

بله ، ما واقعاً به شما می دهیم دلیل سالم برای لذت بردن از شکلات! اما ، ما در مورد پودر کاکائو شیرین نشده ، تکه های کاکائو خام یا 70٪ یا شکلات تیره تیره (نه انواع شیرین شده) صحبت می کنیم.

مطالعات زیادی در مورد فواید کاکائو وجود دارد ، و برخی از آنها پژوهش نشان می دهد که فلاونوئیدهای موجود در کاکائو حاوی خواص تقویت کننده خلق و خو و حمایت کننده شناختی هستند. بنابراین ، برای بالا بردن سطح قهوه صبحانه ، این یکی از آن ترکیبات ضد استرس است که ما قطعاً می توانیم از آن استفاده کنیم. می توانید فنجان جو صبحانه خود را با مقداری پودر کاکائو بدون شیرین به قهوه موکا تبدیل کنید-کافی است از یک همزن قهوه ، مخلوط کن یا همزن دستی استفاده کنید و آن را مخلوط کنید (یام!).

شماره 3 Ashwagandha

در طول دو سال گذشته ، به نظر می رسد که ما بیشتر و بیشتر در مورد سازگارها ، بخصوص ashwagandha ، شنیده ایم.

سازگار کننده ها گیاهانی هستند که تصور می شود به بدن در مدیریت استرس کمک می کنند و هر سازگار با آن کمی متفاوت عمل می کند. Ashwagandha بسیار محبوب شده است زیرا می توانید آن را به صورت پودر برای افزودن به چیزهایی مانند اسموتی و بله ، حتی فنجان قهوه صبحگاهی خود پیدا کنید!

ما این ماده ضد استرس را دوست داریم زیرا مطالعات نشان داده اند که این آداپتوژن ممکن است برای آن بسیار مفید باشد کمک به کاهش احساس استرس و اضطراببه

اگر بدنبال یک نوشیدنی بدون کافئین برای شروع روز خود هستید ، این یک راه عالی برای متعادل کردن قهوه صبحانه است و حتی می توانید از پودر ashwagandha برای تهیه چای سازگار خود استفاده کنید.

#4 دارچین

من فکر می کنم همه ما می توانیم موافق باشیم ، دارچین و قهوه برای یکدیگر درست شده اند. منظورم طعم شیرین و گرم کننده ادویه دارچین با طعم خاکی قهوه است … جادوی خالص!

و این ادویه نه تنها طعم فنجان صبحگاهی ما را بالا می برد ، بلکه فواید سلامتی قهوه را نیز افزایش می دهد. دارچین یک ماده استرس زا است که نشان داده شده است خواص ضد التهابی و ممکن است به حمایت از قند خون کمک کند ، متابولیسم، و حالت!

آن را به جای شکر روی فنجان قهوه خود بپاشید ، یا یک لاته دارچینی گرم کننده با قهوه یا اسپرسو و شیر دلخواه خود بدون لبنیات تهیه کنید.

دستور قهوه پاداش: قهوه کدو تنبل سالم

این دستور FitOn PRO این یک نوشیدنی فوق العاده با طعم کدو تنبل است. فقط با چند ماده تشکیل شده است ، ما تضمین می کنیم که این نوشیدنی قهوه با طعم پاییز ، گزینه جدید شما خواهد بود. آیا می خواهید این فنجان خوشمزه را حتی برتر جلوه دهید؟ برخی از مواد ضد استرس ما را در بالا بپاشید تا با هر جرعه شما را خنک ، آرام و جمع نگه دارید.

قهوه کدو تنبل سالم

 • 2 قاشق غذاخوری قهوه فوری
 • 2 قاشق غذاخوری شکر نارگیل
 • 2 قاشق غذاخوری آب جوش
 • ½ قاشق چایخوری پای کدو تنبل + بیشتر برای سرو
 • 1 و نیم فنجان شیر جو دوسر
 • یخ (برای قهوه سرد)

جهت ها:

به سادگی قهوه ، شکر نارگیل ، آب جوش و ادویه پای کدو تنبل را به یک کاسه بزرگ مخلوط کن اضافه کنید و با استفاده از همزن دستی یا همزن دستی ، هم بزنید تا کف کند – این کار حدود 3 دقیقه طول می کشد. کنار بگذارید.

برای Iced: در صورت تهیه یخ ، یخ را به همراه شیر به یک لیوان اضافه کنید و قهوه زده شده را روی شیر بریزید و با ادویه اضافی پای کدو تنبل بپاشید.

برای داغ: شیر جو دوسر را روی حرارت ملایم/متوسط ​​به یک قابلمه اضافه کرده و روی حرارت قرار دهید تا گرم شود. داخل لیوان قهوه مورد علاقه خود بریزید و روی آن قهوه کدو تنبل زده شده را بریزید. با ادویه پای کدو اضافی بپاشید.

توجه داشته باشید: در صورت تمایل قهوه کدو تنبل را قبل از خوردن در شیر مخلوط کرده و یکی از مواد فوق برای مقابله با استرس را برای افزایش بیشتر اضافه کنید!

راهکارهای دیگر برای سالم تر کردن قهوه صبحگاهی

آن را بدون لبنیات بسازید

با استفاده از یکی از این گزینه های شیر خوشمزه بدون لبنیات ، خامه سنگین را کنار گذاشته و بدون لبنیات کنید.

 • شیر نارگیل بدون چربی کامل (کنسرو شده)
 • شیر جو دوسر
 • شیر ماکادمیا

شکر تصفیه شده را کنار بگذارید

اکثر ما ترجیح می دهیم کمی شیرینی به فنجان قهوه صبحگاهی خود اضافه کنیم ، اما روش های سالم تری نیز وجود دارد که علاوه بر استفاده از قند معمولی قدیمی ، می توان از آن استفاده کرد. در اینجا برخی از جایگزین های طبیعی عالی وجود دارد.

 • شربت افرا خالص (فوق العاده خوشمزه در قهوه ، به ویژه در نوشیدنی های با طعم پاییزی!)
 • عسل (شیر جو دوسر عسلی را امتحان کنید و بعداً از ما تشکر کنید)
 • شکر نارگیل
 • استویا یا شیرین کننده میوه راهب برای گزینه کم کربوهیدرات

پروتئین را افزایش دهید

با افزودن یک پیمانه پودر پروتئین ، نوشیدنی صبحگاهی خود را با پروتئین تقویت کنید! در حالی که TikTok از دستور العمل های خوشمزه Proffee (پروتئین + قهوه) به ما الهام گرفته است ، ما مدت زیادی است که از این هک استفاده می کنیم.

 • یک پیمانه کلاژن برای افزایش پروتئین بی مزه اضافه کنید. در حالی که با یک همزن ساده حل می شود ، مخلوط کردن آن باعث می شود قهوه شما ارتقاء کفپذیری داشته باشد! قبل از مخلوط کردن ، مقداری شیر جو دوسر یا نارگیل به آن اضافه کنید.
 • به جای پودر پروتئین گیاهی ، شیرین کننده را حذف کنید. سعی کنید 1 فنجان قهوه را با ½ – 1 پیمانه ما مخلوط کنید پودر پروتئین رول دارچینی JS Health X FitOn و شیر دلخواه شما بدون لبنیات یک قطره از مواد ذکر شده برای مقابله با استرس را اضافه کنید و آن کودک را به یک نوشیدنی حاوی استرس و پروتئین تبدیل کنید.

تبدیل آن صبح به بخشی سالم از آئین صبح شما

قهوه همه چیز بد نیست و برای برخی از ما ، یک فنجان در روز ممکن است واقعاً چیز خوبی باشد. اما ، به جای اینکه آن فنجان صبح را با تن قند و خامه سنگین پر کنید ، سعی کنید آن را با این چهار ماده مقابله کننده با استرس به بخش سالم تری از مراسم صبحگاهی خود تبدیل کنید.

بهتر است در حالی که به پادکست انگیزشی گوش می دهید ، کتاب توسعه شخصی را می خوانید ، یا فقط در ایوان خود می نشینید و قبل از اینکه کارهای روزمره خود را انجام دهید ، یک فنجان قهوه سطح بالا صبحانه میل کنید.

به یاد داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم و متعادل همیشه به این معنا نیست که ما باید چیزهایی را که از آن لذت می بریم از برنامه روزانه خود حذف کنیم (یعنی قهوه). اما ، ما می توانیم راههای سالم تری برای گنجاندن آنها در مراسم روزانه خود بیابیم.

دیدگاهتان را بنویسید