3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری


راههای آسان برای ایجاد انگیزه

هنگامی که سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم ، انگیزه و انگیزه یکی از بزرگترین دغدغه های من بود. من واقعاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. در طول سالها متوجه شده ام انگیزه چیزی نیست که فقط به شما برسد. این یک سوئیچ جادویی نیست که بتوانید آن را روشن کنید ، اما اگر آماده باشید که متعهد به تغییر واقعی باشید ، راه های ساده ای برای ایجاد انگیزه وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد بسیار آسان است ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا دوباره) می تواند بسیار ترسناک باشد. من ترس زیادی از “شکست” های گذشته داشتم که باعث می شد احساس کنم نمی توانم این کار را انجام دهم. ایده از دست دادن 10 پوند غیرممکن به نظر می رسید چه برسد به 45 پوند! ولی من انجام دادم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و به هر حال این کار را انجام دهم! نکته شگفت انگیز این است که وقتی خودتان را برای انجام کاری به چالش می کشید و در واقع آن را به طور کامل انجام می دهید ، ذهن شما تغییر می کند.

دستیابی به یک هدف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا پیاده روی 5 دقیقه ای هر روز ، انگیزه ای فوری به شما می دهد!

2. برخی از inspo واقعی را پیدا کنید

اشتباه نکنید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود دارای تناسب اندام هستند ، بسیار الهام بخش هستند ، اما دیدن زنانی که با وزن بدن مبارزه کرده اند بدن خود را متحول می کنند ، قابل توجه است. برای من ، دختران موجود در مجلات (در حال حاضر tik tok ، ig و غیره) دست یافتنی به نظر نمی رسید. البته ، من داستان آنها را نمی دانستم ، اما داستانهای من فرض در آن زمان آنها همیشه لاغر بودند.

من مجبور بودم یک inspo واقعی پیدا کنم و در آن زمان نمی دانستم که وجود دارد ، بنابراین من از مادرم خواستم که از من عکس بگیرد و از آن برای الهام بخشیدن به من استفاده کرد. نه به این دلیل که هنوز کاری انجام داده بودم ، بلکه به این دلیل بود که دیدن عکس های بدنم در آن نقطه دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس کردم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواستم چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زنان دیگری داشتم که به آنها توجه کنند. مشاهده اینکه زنان “عادی” توانستند وزن خود را کاهش دهند ، سالم بمانند ، اعتماد به نفس ایجاد کنند و یک فرد سالم ایجاد کنند. سبک زندگی. من انجام ندادم ، اما حالا شما این کار را می کنید و این من را بسیار خوشحال می کند! من دوست دارم که بتوانم در کنار هزاران زنی که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند ، برای شما باشم.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را در اینجا تماشا کنید و فقط تغییرات و داستان سارا برنده Crop Top Crunch Time را برای افزایش انگیزه فوری بررسی کنید!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانید جامعه باورنکردنی از زنان وجود دارد که منتظر تشویق شما هستند؟ Team LSF جامعه تناسب اندام عشق ما از زنان است که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آیند. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند دیوارهای خود را خراب کنند و به همدیگر کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود خام ، صادق و آسیب پذیر باشیم. بدون قضاوت ، فقط عشق زیادی برای شما!

عاشق انجمن تناسب اندام عرق ، جامعه تناسب اندام زنان ، کولاژ زنان

پاسخگویی و پشتیبانی واقعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی ماندگار است! ما همیشه افرادی را در خانه نداریم که کاملاً بدانند چرا ما در حال ایجاد تغییر هستیم. اغلب اوقات ، حتی با بهترین نیت ، آنها ما را از انتخاب سالم منصرف می کنند ، زیرا کاملاً با آنچه که آنها راحت هستند مطابقت ندارد. اما این سفر متعلق به شماست! شما باید با زنانی که آن را دریافت می کنند ارتباط برقرار کنید و شما را بدست آورند تا بتوانید قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را ایجاد کنید!دیدگاهتان را بنویسید