3 دلیل برای دریافت ایمونوتراپی VDTP / GcMAF برای سرطان


VDTP / GcMAF (جزء فعال کننده گلوبولین ماکروفاژ) یک پروتئین طبیعی خون است که در بدن انسان ایجاد می شود. این گلیکوپروتئین ساده اما قوی دمیلینه شده به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی عمل می کند و عملکرد سلول های کشنده طبیعی (NC) و فعالیت ماکروفاژها را برای از بین بردن سلول های سرطانی ، سلول های آلوده به ویروس یا سایر بافت های بیمار در بدن افزایش می دهد.

VDTP / GcMAF یکی از پیشگامان دکتر یاماموتو از ژاپن است که پس از 30 سال تحقیق دریافت که همه سرطان ها یک ویژگی مشترک دارند: همه آنها حاوی ماده ای به نام ناگالاز هستند که از فعال شدن ماکروفاژها جلوگیری می کند و بدن ما را در برابر سرطان یا درمانده می کند. عفونت های ویروسی. تشنج VDTP / GcMAF این سناریو را برای بهبود سرطان تغییر می دهد.

در اینجا 3 دلیل برای تلاش آورده شده است درمان VDTP / GcMAF برای درمان سرطان به موازات درمانهای سنتی

1. VDTP / GcMAF سلول های سرطانی را از بین می برد

سیستم ایمنی بدن ما به طور طبیعی مجهز به محافظت در برابر باکتری های مضر ، از بین بردن سلول های سرطانی و سایر عوامل بیماری زا در بدن است. ماکروفاژها یا قاتلان گلبول های سفید خون در تشخیص و از بین بردن سلول های سرطانی به تنهایی مهارت دارند.

با این حال ، سیستم ایمنی باید “به طور کامل” تغییر کند تا این کار مثر باشد. این همان ایمونوتراپی VDTP / GcMAF است.

2. یک درمان طبیعی است

درمانهای سنتی سرطان مانند شیمی درمانی ، پرتودرمانی یا جراحی اغلب دردناک بوده و عوارض جانبی زیادی به دنبال دارد. آنها می توانند جدی باشند و کیفیت زندگی بیمار را تحت تأثیر قرار دهند.

از طرف دیگر ، ایمونوتراپی VDTP / GcMAF به سادگی تزریق این ترکیب طبیعی به بدن است تا سیستم ایمنی بدن را برای توانایی های “تهاجمی” در برابر سلول های سرطانی فعال کند. هنگامی که VDTP / GcMAF تزریق می شود ، ماکروفاژهای کشنده را فعال می کند که از ما محافظت می کنند.

3. VDTP / GcMAF دفاع سرطان را دور می زند

شگفت انگیزترین واقعیت در مورد ایمونوتراپی VDTP / GcMAF این است که دفاع از سلول های اصلی سرطانی را دور می زند. سلول های سرطانی توسط آنزیمی به نام سلول های ایمنی کشنده نامرئی می شوند Nagalaze.

Nagalase اساساً تولید طبیعی VDTP / GcMAF بدن را مسدود می کند ، که به نوبه خود گلبول های سفید خون جنگجو را مسدود می کند. دوزهای VDTP / GcMAF به بیمار در حین ایمونوتراپی این MAF مسدود شده را جبران کرده و باعث طوفان ماکروفاژهای جنگی می شود که می تواند تومورهای سرطانی را سرکوب کند.

جای تعجب نیست که VDTP / GcMAF باشد نیاز به یک ساعت!

می توانید در مورد VDTP / GcMAF ، داستانهای تحقیق و بازیابی مربوطه از ما بیشتر بخوانید آرشیو اختصاصی در این مورد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید و پخش کنید

ما تحقیقاتی را که شما در مورد آن تصمیم می گیرید انجام می دهیم ،
عشق و نور
تیم درمان اوراکل

لطفا به تعداد فزاینده ما بپیوندید من.: Oracle Healing
به ما بپیوند توییتر | یوتیوب

دادخواست جهانی

لطفاً طومار جهانی ما علیه واکسیناسیون اجباری را امضا کنید قصد این درخواست ارائه 5 میلیون امضا به هر رئیس جمهور ، نخست وزیر ، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسن ها یک مشکل جهانی هستند و باید در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرند.
اگر ما به عنوان یکی باشیم ، این شانس را داریم که فرزندان آینده را نجات دهیم.

تبلیغات را بدون تبلیغات حفظ کنید

Oracle Healing با پشتیبانی خوانندگان امکان پذیر شده است. اگر پست ها و منابع را مفید می دانید ، برای حمایت از ما (به هر میزان) مشارکت کنید تا بتوانیم به اطلاع رسانی و کمک به مردم در سراسر جهان ادامه دهیم. ما بر این باوریم که صدایی دادن به کسانی که با درمان جایگزین سلامتی خود یا سلامتی عزیزان خود را تغییر داده اند ، یک ماموریت مهم است. از اینکه برای کار ما ارزش قائل هستید و به تداوم آن کمک می کنید متشکریم.

اهدا کنید. اگر تصمیم دارید برای زمان و تلاش ما اهدا کنید ، لطفاً از کادر “اهدا” در بالا در گوشه سمت راست بالا استفاده کنید (روی میز کار)، یا جعبه اهدا در زیر (روی موبایل)دیدگاهتان را بنویسید