12 نفر اجتناب کرده اند گروه های گروه یافته جامعه فتنه پرهزینه در گیلان دستگیر شدندایسنا/گیلان گروه داده ها سپاه پاسداران استان گیلان اجتناب کرده اند ایجاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستگیری 12 نفر اجتناب کرده اند این 2 گروه راه اندازی شده جامعه فتنه پرهزینه در گیلان خبر داد.

گروه داده ها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان گیلان در اطلاعیه‌ای اجتناب کرده اند ایجاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستگیری 2 گروه گروه‌دهی شده این جامعه در گیلان خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: سربازان گمنام امام زمان (عج) گروه داده ها سپاه گیلان 2 گروه گروه یافته اجتناب کرده اند جامعه فتنه پرهزینه برای ادغام کردن 12 نفر را کدام ممکن است در جدا خصوصی برگزاری شکاف ها مخفیانه اقدام به فریب دادن را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه اندازی برای اقدامات خرابکارانه می کردند، دستگیر کردند.

حمله به امکانات ظریف دولتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیز برانگیختن اغتشاشات در شهر رشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرهای همجوار اجتناب کرده اند جمله از ملزومات این 2 گروه بوده است کدام ممکن است توسط داده ها سپاه گیلان ایجاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستگیر شدند.

در این اطلاعیه علاوه بر این آمده است: ناخن ها غیور گیلان می توانند در صورت تبصره اشیا مبهم در جدا خصوصی شماره تلفن 114 (ستاد خبری گروه داده ها سپاه) اطلاع دهند.

انتهای پیام