11 مورد که باعث می شود برای مدت کوتاهی مانند یک نوزاد بخوابید • Wellness Captain


مثل بچه می خوابد

عکس میکروژن توسط Chatterstock

یک خواب خوب شبانه می تواند واقعاً جوان کننده باشد ، اما گاهی اوقات خوابیدن و خوابیدن راحت تر از انجام دادن است. این که آیا شما احساس ناراحتی جسمی ، تنظیم دما ، استرس ، نور یا صداها می کنید ، همه آنها می توانند عاملی برای کمبود مداوم خواب باشند.

هرچقدر هم ناراحت کننده باشد ، افرادی هستند که اگر هر کدام از این عوامل حضور آنها را در شب احساس کنند ، خوابشان مشکل دارد. خوشبختانه موارد زیادی وجود دارد که به هزاران نفر در بهبود خواب شبانه کمک کرده است ، مانند پد های خنک کننده ، تشک های قابل تنفس ، پتوهایی با وزن یا رایحه درمانی.

در اینجا نحوه بهبود عادات خواب خود آورده شده است:

در واقع ، ما لیستی از محصولات ایجاد کرده ایم که می توان آنها را به عنوان ابزارهای قدرتمند برای مقابله با بی خوابی در نظر گرفت. اگر چیز جالبی پیدا کردید ، آن را امتحان کنید.

 • پتو با وزن بزرگسالان ZonLi – این پتو برای تنفس طراحی شده است ، بنابراین هنگام استفاده از آن هرگز احساس گرما نمی کنید.
 • Coop Home Goods بالش زیر شیروانی قابل تنظیم درجه یک – اگر دائماً به دنبال بالش جامد بوده اید ، اما خیلی تنگ نیستید ، این یکی را دوست خواهید داشت. شما می توانید این بالش را به دلخواه خود سفارشی کنید ، می توانید بالش را باز کرده و فوم حافظه را به دلخواه اضافه یا حذف کنید.
 • دستگاه صوتی خروس قرمز بزرگ – این دستگاه صوتی خروس قرمز بزرگ می تواند تا شش صدا مانند باران ، اقیانوس و سر و صدای سفید کلاسیک را ارائه دهد. می توانید دستگاه را تمام شب روشن بگذارید و از یک خواب آرام و آرام لذت ببرید.
 • پخش کننده اسانس VicTsing – این پخش کننده روغن می تواند 10 ساعت مستقیم کار کند ، بنابراین می توانید شب ها از رایحه های آرامش بخش لذت ببرید.
 • ترکیبی از روغن های ضروری برای یک خواب راحت – این مخلوط اسانس با مریم گلی ، کوپایبا و اسطوخودوس تهیه می شود. اگر مخلوطی از روغن را در دستگاه پخش کننده ریخته و چند قطره را در حمام قبل از خواب بچکانید ، ما تضمین می کنیم که شما مانند یک نوزاد بخوابید.
 • ورق برای ملانی – این روتختی از میکروفیبر ساخته شده است و ملحفه هایی برای ماندگاری طراحی شده اند.
 • تشک Linenspa Gel Infused Memory Foam Cover تشک فوم حافظه مخملی دو اینچی در بالای بدن شما مناسب است و به طور کلی تجربه خواب راحت تری را برای شما تضمین می کند.
 • ماسک کانتور چشم خواب MZOO – چیزی با این ماسک وجود دارد: اطراف چشم و بینی شکل گرفته است ، بنابراین می توانید با آن روی صورت راحت بخوابید.
 • ساعت زنگ دار HeimVision طلوع آفتاب – اگر می ترسید زنگ خطرناک و پر استرس شما را از خواب بیدار کند ، دیگر نگران نباشید. این آلارم دارای چراغی است که طلوع خورشید را شبیه سازی می کند و می توانید از بین صداهای آرامش بخش مختلف را انتخاب کنید تا بتوانید با آرامش از خواب بیدار شوید.
 • بالش زانو ارتوپدی ComfiLife – این بالش زانو هنگام خواب محکم بین زانوها قرار می گیرد ، بنابراین می توانید با هر گونه کمردرد و کمردرد خداحافظی کنید.
 • تسکین دهنده دو منطقه ای SöMN Kömforte – این مورد برای شرکایی با تنظیمات مختلف دما شگفت انگیز است. این قسمت سرد و گرم دارد ، بنابراین شما و همسرتان می توانید با هم راحت بخوابید.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید ، ما همچنین توصیه می کنیم: آیا می خواهید در چند ثانیه بخوابید؟ از این تکنیک های تأیید شده توسط متخصصان پیروی کنیددیدگاهتان را بنویسید