11 محصول تمرینی خانگی که هزینه دست و پا برای شما نخواهد داشت • Wellness Captainتوسط MC
9 سپتامبر 2021

آموزش یوگا

عکس GingerKitten از Chatterstock

از آنجا که بسیاری از سالن های بدنسازی به دلیل همه گیری تعطیل شده اند ، افراد در مورد تمرینات خود خلاق تر می شوند. البته ، برای ادامه تمرین روتین قدیمی خود ، باید تعدادی لوازم جانبی از وزنه گرفته تا هالتر گرفته تا نیمکت وزنه تهیه کنید.

علاوه بر این ، اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید ، بهتر است برای خرید یک بار کمتر هزینه کنید تا اینکه یک چیز را با قیمت از خدا بخرید. بنابراین ، اگر با ما موافق هستید ، در اینجا لیستی از تجهیزات بدنسازی خانگی – از جمله شکم ، برش ، توپ ثبات و موارد دیگر – وجود دارد که به کیف پول شما آسیب نمی رساند ، اما قطعاً ماهیچه های شما را لکه دار می کند.

 1. کیف شن Sandbell Sandbell – کیسه های شن بسیار شبیه قوری ها و داروهای قدرت و استقامت هستند. فقط یک تفاوت وجود دارد: شن و ماسه داخل بدن در حین حرکت حرکت می کند ، که این تمرین را کمی دشوارتر می کند زیرا عضلات قابل دسترسی در قسمت مرکزی و بازوها را فعال می کند. اگر گاهی اوقات کاردیو را در خانه انجام می دهید ، می توانید آنها را برداشته و چندین بار روی زمین بکشید. نگران نباشید ، از نئوپرن ساخته شده است ، بنابراین برای کف شما ایمن است.
 2. کمربندهای تناسب اندام برای ProPro – استفاده از این نوارها آسانتر از ظاهر است. سیستم TRX به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک می کند تا تمرینات مناسب با وزنه را انجام دهید.
 3. گروه های تمرین حلقه حلقه Fit Simpleify – اگر می خواهید اندامی بیکینی داغ داشته باشید ، این بندهای مقاوم بهترین دوست شما هستند. قابل تنظیم و بادوام ، می توانید از آنها در تمرینات مقاومتی یا برای بازسازی عضلات استفاده کنید. هزینه آنها فقط 10 دلار است و می توانید سالها از آنها در تمرینات شدید و عضله سازی در پایین تنه استفاده کنید. علاوه بر این ، آنها با یک جلد و یک کتاب الکترونیکی پر از فیلم های ورزشی ارائه می شوند.
 4. کشویی با دیسک های کشویی پایه Synergee – اینها واقعاً می توانند برای هسته شما معجزه کنند! اگر نمی دانید چگونه از آنها استفاده کنید ، نگران نباشید: آنها دارای یک راهنمای ورزشی رایگان هستند ، که در آن می توانید نحوه استفاده از آنها را در تمرینات بالاتنه ، و همچنین تمرینات پا و کمر بیاموزید. اگر در دسته سنگین وزن نیستید ، اینها جایگزین های خوبی برای شما هستند. شما نه تنها قادر به انجام تمرینات بدن بسیار ارزان خواهید بود ، بلکه فضای کمی را در خانه شما اشغال می کند.
 5. توپ ورزشی بزرگ – اگر از طرفداران بدنسازی و پیلاتس هستید ، قطعاً به این توپ ورزشی عالی نیاز دارید. می توانید حرکات کششی ، حاملگی انجام دهید ، اما در هنگام نشستن بر روی آن در ساعات کار ، کمردرد را نیز تسکین دهید. این ماده از مواد PVC سازگار با محیط زیست و غیر سمی ساخته شده است ، بنابراین به اندازه کافی قوی است.
 6. 321 غلطک فوم قوی – رول کردن فوم بعد از تمرین می تواند مزایای جدی داشته باشد. به عنوان مثال ، بعد از تمرین از آسیب یا درد به شما کمک می کند ، اما دامنه حرکت را نیز افزایش می دهد. شما اساساً بدون هزینه زیاد ماساژ ورزشی دریافت خواهید کرد.
 7. طناب پرش WOD Nation Speed ​​- جای تعجب نیست که بسیاری از سالن های ورزشی با این محصول اصلی کلاس PE مجهز شده اند. از نظر علمی ثابت شده است که پرش با طناب قلب شما را برای تمرینات قوی قلبی پمپاژ می کند. به علاوه ، فقط 13 دلار قیمت دارد!
 8. تناسب اندام Gaiam Essentials برای تشک یوگا – این مکمل را می توان به روش های مختلف استفاده کرد: برای تناسب اندام ، برنامه های ورزشی ، یوگا و پیلاتس. همچنین یک بند حمل دریافت می کنید تا بتوانید هر زمان که می خواهید مناظر را تغییر دهید.
 9. باشگاه بدنسازی چند درب مناسب تناسب اندام اگر از زمانی که تصمیم گرفته اید در خانه ورزش کنید ، ورزش های سنگین را از دست داده اید ، بدیهی است که این مورد را از دست داده اید. این یک مربی مناسب برای تمرینات کششی و چانه شما است ، اما می تواند برای تمرینات کششی و سه سر بازویی نیز استفاده شود.
 10. دمبل با روکش دمبل – من و شما هر دو می دانیم که استفاده از این نوزادان کوچک را هنگام ورزش از دست دادیم. این مجموعه وزنه ها برای تمرینات مقاومتی است و وزن هر دمبل تقریباً است. 12 کیلوگرم
 11. کیسه مشت اودولند – نیازی به گفتن نیست ، شما می توانید از این نه تنها برای آموزش ، بلکه برای “آرامش خاطر” خود نیز استفاده کنید!

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید ، ما همچنین توصیه می کنیم: 20 دلیل که چرا نمی توانید وزن کم کنیددیدگاهتان را بنویسید