10 MACEDONIAN فوق العاده مفید برای برنامه ریزی از دفاع که باید آن را داشته باشید –


به روز رسانی: 20 جولای 2021

آیا می دانید قدرت a یک قالب برنامه ریزی ساده غذا؟

تهیه شام ​​هر روز نباید سخت باشد. مگه نه؟!

به عنوان مادران ، زندگی بسیار ساده تر می شود اگر بدانیم حداقل برای شام چه کار کنیم.

خوب ، دوست من ، با الگوهای برنامه ریزی غذا ، ممکن است.

من مفیدترین الگوهای برنامه ریزی غذا را که می توانید پر کنید و برخی از آنها را گردآوری کرده ام ایده های غذایی ارائه دهید!

همه سازماندهی نشده اند و حتی فکر آمادگی برای یک هفته باعث می شود فکر کنید که این برای شما نیست. اما به من اعتماد کنید ، حتی افراد سازماندهی نشده نیز دوست دارند این الگوهای ساده برنامه ریزی وعده غذایی ، برنامه غذایی را برای هفته یا ماه برنامه ریزی کنند.

چگونه برنامه ریزی غذا باعث صرفه جویی در وقت و زمان می شود

بهترین الگوهای برنامه ریزی وعده غذایی را پیدا خواهید کرد که به شما در صرفه جویی در وقت و زمان کمک می کند.  ما به عنوان یک پدر و مادر شلوغ ، غذاهای زیادی داریم و تهیه غذاهای سالم برای فرزندانمان باید آسان و بدون زحمت باشد.

برنامه ریزی غذا یک راه عالی برای اطمینان از این است که خانواده شما از گزینه های تغذیه سالم برخوردار هستند و در هزینه خود صرفه جویی می کنید.

من مبارزه را درک می کنم. به من اعتماد کن.

یادم می آید آن زمان تماشا می کردم و ساعت 4 بعد از ظهر بود و من نبودم که ذوب شدبر

آن وقت است که متوجه می شوید کابوس پیتزا ، Chic-fil-a و غیره خواهد بود. همه اینها خوب است هر چند وقت یکبار انجام شود ، اما چهار روز در هفته!

Smh این زمانی است که می دانید مشکلی دارید و باید برنامه ریزی کنید. با برنامه ریزی قبلی ، خستگی تصمیم گیری را کاهش می دهید زیرا ما در طول روز به اندازه کافی تصمیم می گیریم و اجتناب از خستگی ذهنی یک مزیت محسوب می شود.

سپس از آن انرژی اضافی برای ایجاد یک تابلوی دید یا کاری را که هستی انجام بده پرشور در موردبر

به علاوه ، سفر به فروشگاه آسان تر خواهد بود. یا مانند اکثر موارد در زمان کووید ، استفاده از اینستاکارت و سفارش تحویل مواد غذایی به خانه شما نسیم خواهد بود.

تلاش برای یافتن چاپگر برنامه ریزی وعده غذایی مناسب دشوار است.  اما من چندین الگوی غذا را بررسی کردم تا مفیدترین آنها را برای چاپ پیدا کنم.  آیا آماده هستید که غذاهای سالم را برای خانواده خود شروع کنید و احساس عدم آمادگی در آشپزخانه را کنار بگذارید؟  سازمان  برای چاپ  برنامه غذایی بودجه ای ، برنامه غذایی قابل چاپ ، قالب غذا ،

اگر شما هم مثل من تازه کار هستید و برای شروع به کمک نیاز دارید ، این نکات برنامه ریزی منوی آسان را امتحان کنید:

روزهای هفته را با موضوعی مشابه نگه دارید.

همه در مورد تاکو سه شنبه شنیدند. اما یک قدم جلوتر بروید و این کار را هر سه شنبه مکزیکی انجام دهید. سپس پنجشنبه ایتالیایی می تواند شامل انواع وعده های غذایی مانند پیتزا ، لازانیا ، اسپاگتی ، زیتی پخته و غیره باشد.

برای الهام گرفتن از Pinterest یا Tiktok استفاده کنیدبر

من چندین تخته مخفی دارم زیرا بچه های من آلرژی دارند. ایده گرفتن برای یک وعده غذایی بدون مرغ ، لبنیات و تخم مرغ می تواند دشوار باشد ، اما خدا را شکر برای جایگزینی!

به روز رسانی 7/21: فرزند وسطی من بیشتر آلرژی ها را پشت سر گذاشته است و فقط بادام زمینی و درخت دارد. فرزند من 5 تا دارد: گوشت گاو ، مرغ ، تخم مرغ ، لبنیات و بادام زمینی ، و من معتقدم که او نیز بزرگ خواهد شد.

برای تکمیل فرم برنامه ریزی غذا از ایده های غذایی خود در رسانه های اجتماعی استفاده کنید. برای ایده های ساده دستور العمل ، داشبورد Pinterest من ، شام سبک برای یک مادر شاغل را بررسی کنید.

وعده های غذایی خود را چند منظوره کنید.

هنگام تهیه شام ​​، آنقدر کار کنید که بتوانید روز بعد از ناهار خود استفاده کنید. خانواده من عاشق غذای مانده هستند.

و اگر بیش از حد انجام می دهید نگران نباشید زیرا همیشه می توانید باقی مانده غذاها را برای بعد منجمد کنید.

شب قبل از رفتن به فروشگاه لیست خود را جمع آوری کنید.

ما غذاها را در google keep ذخیره می کنیم. به شما امکان می دهد یک نفر را دعوت کنید تا بتوانیم یکدیگر را ببینیم.

برای صرفه جویی در هزینه از برنامه ها استفاده کنید.

بهترین برنامه خرید دیجیتال فلایر ، برنامه Flipp است. و صرفه جویی در پول با کوپن های دیجیتال Ibota برای خریدهای آنلاین و حضوری است.

فقط برای استفاده از کوپن های خود می توانید از کد xivrpy برای دریافت 10 دلار استفاده کنید.

روزهای هفته را با موضوعی مشابه نگه دارید. همه در مورد تاکو سه شنبه شنیدند. اما یک قدم جلوتر بروید و هر سه شنبه یک شب مکزیکی بسازید. سپس پنجشنبه ایتالیایی می تواند انواع وعده های غذایی مانند پیتزا ، لازانیا ، اسپاگتی و… برای توییت کردن کلیک کنید

افشای اطلاعات: برخی از پیوندهای زیر پیوندهای وابسته هستند ، به این معنی که بدون هزینه اضافی برای شما ، اگر کلیک کنید و خرید کنید ، کمیسیون دریافت می کنم.

برنامه ریزی شده توسط ایده های آموزشی MACEDONIA

شایستگی برای تصویر از خرد کردن برای چاپ

من از این دستگاه برای چاپ استفاده کردم و توانایی برنامه ریزی برای یک ماه کامل را دوست دارم.

بنابراین ، شما برای آنچه نیاز دارید از قبل خرید می کنید و در هزینه خود صرفه جویی می کنید.

شایستگی برای تصویر از کریسی عزیز

طرح های چاپی او مانند این مرا دیوانه می کند. پخت نمودار تبدیل … بله. اگر رنگ ها و ظاهر مینیمالیستی را دوست دارید ، نگاهی به فرم قابل چاپ کریسی عزیز بیندازید.

برنامه غذایی برای چاپ

شایستگی برای تصویر از Enneni Collier

در حال حاضر ، این کاملا شگفت انگیز است. برنامه غذایی 6 هفته ای که می تواند با پیوندهای هر وعده چاپ شود. بنابراین مادران ، وقتی خسته هستید و از سر کار به خانه می آیید ، می توانید بدون تلاش زیاد در من غذا بخورید.

قالب برنامه ریزی غذا

من الگوی برنامه ریزی وعده غذایی خود را قرار داده ام. با گزینه ها و پیوندهای غذایی فانتزی نیست ، اما شیرین است!

ورق را پر می کنم و در یخچال می گذارم. بنابراین وقتی بچه ها می خواهند بدانند شام امشب چیست ، می توانند به صورت چاپی نگاه کنند.

من آمازون الکسا را ​​برای آشپزی در آشپزخانه نگه می دارم. سپس بگویید ، “الکسا ، یک دستور غذا برای چیلی برایم بیاور” ، و او آن را اعلام می کند. بنابراین ، برای همه شما مادران تنبل مانند من ، لطفاً الکسا را ​​بگیرید زیرا زندگی شما را تغییر خواهد داد.

مربوط به هدیه ای کامل برای انتقال یک طعمه عملی در هر روز

فرم غذا

شایستگی برای تصویر از مادر مدبر

من عاشق این هستم که چگونه این برنامه غذایی چاپ شده به شما ایده هایی برای وعده های غذایی می دهد تا برای ماه آماده کنید. تفکر کمتر همیشه امتیاز محسوب می شود.

شایستگی برای تصویر از مامان متواضع

هیچ راهی بهتر از سازماندهی وجود ندارد. برنامه ریز غذای هفتگی ، برنامه ریز ماهانه و مجموعه کارت دستور غذا. و بسیار رنگارنگ است ، بنابراین احساس می کنید برای سازماندهی کامل انگیزه دارید.

الگوی برنامه ریزی غذا نسبتاً ساده است ، اما من دوست دارم بخش ها از آن استفاده کنند و آن را پیش ببرند. اگر به یاد داشته باشید که قبل از خرید مواد غذایی از همه چیز در فریزر خود استفاده کنید ، این کار هزینه زیادی را برای شما صرفه جویی می کند.

شایستگی برای تصویر از سی روز دست ساز

آیا می خواهید صبحانه ، ناهار و شام را یکجا برنامه ریزی کنید؟ به این الگوی برنامه ریزی وعده غذایی زیبا و ساده نگاهی بیندازید.

9. برنامه رایگان برای برنامه غذایی هفتگی با فهرست مواد غذایی ، ردیاب غذا ، دستور العمل ها

من این را امتحان نکرده ام ، اما با این برنامه شگفت انگیز روبرو شدم که در جستجوی بهترین الگوی اشتراک گذاری به برنامه ریزی غذا و طوفان مغزی کمک می کند.

برنامه غذایی اکسل

شایستگی برای تصویر از وتکس 42

برنامه ریزی غذا یک راه عالی برای شروع تهیه یک غذا است ، یعنی آماده سازی تمام غذاهای هفته در یک روز. هدف این است که یک روز استرس داشته باشیم و به جای هر روز غذا ایجاد کنیم. خوب ، به نوعی دلیل آن است ، اما واقعاً در وقت ، پول و عقل سلیم صرفه جویی می شود.

برنامه غذایی: برای مرحله بعدی آماده شوید

من در مراحل اولیه آماده سازی غذا هستم زیرا لد می داند که زمان با هیچ کس نیست. در اینجا به نکاتی اشاره می شود که هنگام ایجاد و آماده سازی غذا مطرح می شود.

  1. قابلمه ای فوری که قبلاً مالک آن هستم و آن را دوست دارم. اگر من فقط وعده های غذایی چاپی داشتم ، بعد از کار وعده غذایی درست نمی کردم. اما غذای فوری مانند بهترین دوست مادران است. من می توانم گوشت منجمد را آنجا بگذارم! و 30 دقیقه بپزید. زیرا این کودکان انگار گرسنه به خانه می آیند و می خواهند ظرف چند دقیقه غذا بخورند. بوم از شخصی که Insta Pot را اختراع کرد تشکر می کند.
  2. ظرفی برای تهیه غذا ، بنابراین من برای امتحان کردن آن پایین می روم ، اما یکشنبه من را آزار می دهد. اما من آماده ام که غذاها را درست کنم و در یخچال بگذارم. چه کسی حاضر است با من به این سفر برود؟
  3. ظروف بنتو برای کودکان. دروغ نمی گویم ، اینها واقعاً زیبا هستند.

به روز رسانی: 21/7 من ظرف غذا را دوست دارم زیرا رنگ های متفاوتی دارند و بچه ها می دانند که کدام غذای آنهاست ، مخصوصاً که ما به غذاهای حساسیت داریم. شام را درست کردم و سپس بقیه را به ظروف اضافه کردم.

چاپ مجموعه غذا

FORGET THE KITCHEN RETURN (با مجموعه ای از چسباننده برنامه ریز منو)

چگونه می توانم یک وعده غذایی برای خانواده ام برنامه ریزی کنم

برنامه ریزی یک وعده غذایی خانوادگی آسان نیست. شما باید در صدر باشید و از نظر ذهنی برای غذا آماده باشید.

صادقانه می توانم بگویم این یک مبارزه است. برخی هفته ها خوب هستند ، برخی دیگر مانند غلات هستند.

اما یک پیشرفت خوب این است که بعد از پختن شام ، به جای استفاده از وان بزرگ برای دور ریختن همه چیز ، از کاسه برای تهیه غذا استفاده می کنم. به این ترتیب ، آنها می توانند آنها را برای ناهار ببرند و بدون ایجاد آشفتگی آنها را گرم کنند.

امیدوارم شما هم مثل من از این قالب های ساده برنامه غذایی لذت ببرید. برای ساده سازی زندگی و سهولت زمان غذا خوردن از چه چیزی استفاده می کنید؟

در زیر برنامه ریز وعده غذایی است که با استفاده از Canva Pro مناسب خانواده پنج نفره ام تهیه کرده ام. در فروشگاه Etsy من است ، بنابراین حتماً آن را بررسی کنید!

کیت برنامه ریزی غذا
بهترین الگوهای برنامه ریزی وعده غذایی را پیدا خواهید کرد که به شما در صرفه جویی در وقت و زمان کمک می کند.  به عنوان یک والدین شلوغ ، ما تعداد زیادی غذا در بشقاب خود داریم و تهیه غذاهای سالم برای فرزندانمان باید آسان و بدون زحمت باشد.

مربوط:

چگونه زمانی که خسته شده اید ، مادر پربارتری باشید

9 تکنیک سالم برای کمک به خوابیدن

وقتی می خواهید تسلیم شوید چگونه انگیزه پیدا کنیددیدگاهتان را بنویسید