10 گرایش برتر غذا و شام برای سال 2021


هر ساله موجی از گرایش ها در زمینه غذا و خوردن وجود دارد. اینها از فوق العاده خوشمزه و حتی عجیب هستند! در سال 2021 ، برخی از روندهای سال گذشته مطمئناً ادامه خواهد یافت. همه از گزینه های غذایی سالم و جایگزین های سالم تر برای غذاهای مورد علاقه خود آگاهی بیشتری خواهند داشت. واقعا جالب است برخی از این گرایش ها را امتحان کنید و ببینید کدام را بیشتر دوست دارید! بخش بعدی برخی از داغترین روندهای سال را مورد بحث قرار می دهد که به شما امکان می دهد بهترین غذا را بچشید و تجربه شگفت انگیز غذا خوردن را تجربه کنید.

10 بهترین روند غذا و شام که امسال باید رعایت شود

گرایش های غذایی و آشامیدنی بهترین غذاهای آشپزی را برای شما به ارمغان می آورد و می تواند سرگرمی فوق العاده ای باشد. هنگام تصمیم گیری برای سال نو ، لذت بردن از روندهای سالم باید در لیست باشد. در زیر چند روند وجود دارد که سال شما را بسیار هیجان انگیز می کند!

  1. تولیدات محلی و فصلی

ممکن است بسیاری از دستور العمل های محبوب وجود داشته باشد که به مواد عجیب و غریب نیاز دارند ، اما هیچ چیز از خواص غذاهای محلی و فصلی فراتر نمی رود. این یکی از بزرگترین روندهای سال خواهد بود. برای تهیه غذا می توانید از میوه ها و سبزیجات نزدیکترین بازار کشاورزان استفاده کنید. قطعات را می توان به راحتی در a ذخیره کرد تابه برای ناهار یا شام از آنجا که محصولات محلی تازه هستند ، طعم و عطر غذاها شدید خواهد بود.

  1. وعده های غذایی گیاهی

این روند به تدریج محبوبیت پیدا می کند و امسال می توانید انتظار داشته باشید افراد بیشتری به آن بپیوندند. وعده های غذایی گیاهی نه تنها سالم ، بلکه خوشمزه نیز هستند. می توانید یک وعده غذایی با منشاء گیاهی را در یک جعبه داغ ذخیره کرده و در هر زمان از روز از آن لذت ببرید. بسیاری از رستوران ها و فست فودهای زنجیره ای نیز از این روند پیروی خواهند کرد و مطمئناً ترکیبات گیاهی جالبی وجود خواهد داشت!

  1. آشپزخانه شبح و خدمات تحویل

با شیوع همه گیر هنوز در اکثر نقاط ، عادی جدید واقعاً به مردم اجازه نمی دهد که گروهی برای شام بیرون بروند. سال گذشته آشپزخانه ارواح یا ابرها مراقبت از مردم را آغاز کردند و این امر در سال 2021 ادامه خواهد یافت. می توانید غذاهای مورد علاقه خود را بصورت آنلاین سفارش دهید و در زمان غذا خوردن در یک ماهیتابه نگهداری کنید. خدمات تحویل نیز ایمن تر است زیرا می توانید تحویل بدون تماس یا بدون تماس را انتخاب کنید. بدون امکانات غذاخوری ، رستوران ها همچنین می توانند هزینه ها را ذخیره و کاهش دهند زیرا نیازی به استخدام سرور یا حتی پرداخت اجاره بها برای یک فضای بزرگ ندارید.

  1. ترشی

ترشی ها هرگز از مد نمی افتند و در سال 2021 در همه منوها در خط مقدم خواهند بود. در حالی که ترشی بر روی همبرگر خوشمزه است ، روی انواع ساندویچ و غذاهای خوش طعم خواهد بود. حتی می توانید سبزیجات و میوه های مورد علاقه خود را با برخی ادویه ها در خانه ذخیره کنید تا ترکیبات بسیار خوشمزه ای ایجاد کنید.

  1. موکاسین کم کالری

اکثر مردم کالری موجود در کوکتل را در ساعت شادی در نظر نمی گیرند. اما این کالری ها از راه می رسند و سوزاندن در ورزشگاه آسان نخواهد بود. به همین دلیل است که رستوران ها شروع به ساختن ماکاسین های کم کالری می کنند که هنوز خوشمزه هستند اما ناسالم نیستند. موکاسین های کم کالری همچنین می توانند کمی شور باشند و شیرین کننده های مصنوعی کمتری دارند. اینها برای صبحانه طراوت و ایده آل خواهند بود!

  1. مهمانی های شام مجازی

از آنجا که هنوز برنامه ریزی مهمانی ها و مناسبت های شام در رستوران های شلوغ امن نیست ، می توانید یک مهمانی مجازی ترتیب دهید و از همه دوستان خود بخواهید که به آن بپیوندند! می توانید از غذای راحت مورد علاقه خود یک تابه درست کنید و همه دوستان خود را به انجام این کار دعوت کنید. این می تواند راهی عالی برای لذت بردن از غذای خوب و تعامل با دوستان شما باشد!

  1. طعم های منطقه ای

طعم های منطقه ای مطمئناً امسال توسط سرآشپزها و آشپزهای خانگی ارائه می شود. در کشوری متنوع مانند هند ، هر منطقه غذاهای متنوعی دارد و غذاها پیچیده و خوشمزه هستند! می توانید این غذاهای محلی را روی میز خود بیاورید و هنگام شام مهمانان خود را خوشحال کنید. این غذاها همه کاره هستند و می توانید آنها را در وعده نهار ، شام یا حتی صبحانه میل کنید! به سادگی آنها را بپزید و در اجاق گاز بگذارید تا طعم و عطر آن حفظ شود.

  1. رستوران هایی با یک مفهوم

این رستوران ها روی یک غذا یا یک ماده خاص تمرکز می کنند. وقتی هوس محصولات خوشمزه می کنید اما نمی خواهید با مواد اولیه پیچیده غرق شوید ، این رستوران ها مکان مناسبی برای شما هستند. با غذاهای منحصر به فرد ، منو ساده و در عین حال خوشمزه خواهد بود. دیگر نگران گذراندن سالها از طریق کارت منو برای یافتن چیزی برای خوردن نخواهید بود.

  1. بسته بندی مواد غذایی اکولوژیکی

تغییرات آب و هوایی مدتهاست که جهان را تحت تأثیر قرار داده است و زمان اقدام علیه آن فرا رسیده است. صنعت غذا و نوشیدنی در حال حاضر بسته بندی بدون زباله و گزینه های سازگار با محیط زیست را آغاز کرده است. این در سال جدید افزایش می یابد. کاغذ و مقوا جایگزین پلاستیک می شوند. بسیاری از رستوران ها کارد و چنگال بامبو و نی فولادی به همراه خواهند داشت. برای انجام وظیفه خود و پیوستن به این روند ، هنگام سفارش غذا از طریق آشپزخانه های تحویل ، می توانید از کارد و چنگال پلاستیکی خودداری کنید. همچنین بسته بندی های سازگار با محیط زیست در یک جعبه گرم ذخیره می شوند.

  1. شرایط بهداشتی

این قطعاً بزرگترین روند سال خواهد بود. فقط شستن دست ها و ضدعفونی کردن آشپزخانه کافی نخواهد بود. رستوران ها اقدامات بهداشتی را تشدید خواهند کرد. هر مارک اقدامات بهداشتی و ایمنی خود را تبلیغ می کند و مشتریان قبل از انتخاب آنها را بررسی می کنند. بهداشت تنها در سال جاری روندی نخواهد بود. طول می کشد و واقعا باید بماند ، حتی پس از پایان این همه گیری.

کلمات پایانی
به عنوان بازدیدکنندگان از رستوران ها یا شام ها ، مهم است که اقدامات افرادی را که محصول را آورده ، غذا را آماده کرده و روی میز خود قرار دهید ، به خاطر بسپارید. رفتار عادلانه کارکنان ، آگاهی از نحوه رشد محصول و نمایندگی عادلانه غذا باید بهترین روند امسال باشد. بنابراین ، در سال 2021 ، غذای خود را آماده کنید ، کاسه عایق را با غذاهای لذیذ پر کنید و با مسئولیت پذیری از غذا لذت ببرید! در حالی که مشغول آن هستید ، یک تابه مانند انتخاب کنید به hautecas بروید، که می تواند غذا را تازه و گرم نگه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید