10 شهر برتر آلوده به پشه در آمریکا که می خواهید از آنها اجتناب کنید • Wellness Captain


عکس توسط الیزاوتا گالیکایا از Shaterstock

آیا واقعاً تابستان است اگر ما با وسواس فکری و پاهای خود را از پشه ها نکوبیم؟ یا بگذارید اینطور بیان کنم ، آیا تا به حال از خانه خود بدون آن ماده دفع پشه خارج شده اید؟

همه ما با این حشرات مربوط به خون آشام مشکلاتی داریم که بسیار آزاردهنده هستند ، اما جدا از جنبه خارش ، آنها همچنین می توانند ویروس ها و بیماری ها را منتقل کنند.

برخی شهرها در آمریکا هستند که در تمام طول سال و نه فقط در ماه های تابستان به این موضوع می پردازند. اگر می پرسید نام شهری که بیشترین پشه را در آن خواهید یافت چیست ، برای اولین بار در هفت سال گذشته ، دیگر آتلانتا نیست.

شهرهای دارای بیشترین پشه در آمریکا کدامند؟

اگر از خود می پرسید که در لیست شهرهای دارای بیشترین پشه در آمریکا شماره یک کدام است ، لس آنجلس رتبه اول را به خود اختصاص داد. او پس از در نظر گرفتن تعداد استفاده کنندگان پشه در مترو بین 1 آوریل 2020 تا 31 مارس 2021 به این نتیجه رسید. پس از لس آنجلس ، در اینجا ده شهر برتر آمریکا که توسط پشه منتقل می شوند آورده شده است:

  • لس آنجلس، کالیفرنیا – ظاهر “شمشیر ماهی بالدار” دیگر در جنوب کالیفرنیا پدیده ای نیست. متأسفانه این امر عادی شده است.
  • آتلانتا، جورجیا – ملکه سابق شهرهای آلوده به پشه هنوز مشکلات عمده ای با این حشرات دارد.
  • واشنگتن – تابستان در منطقه DC به معنی پشه است ، زیرا همیشه در فراوانی وجود دارد.
  • دالاس، تگزاس – در دالاس ، تگزاس ، نیش پشه ها نیز خطرناک هستند ، با این تفاوت که قبلاً آزاردهنده هستند. حشرات می توانند بیماری هایی مانند نیل غربی ، ایکایکا یا لایم را حمل کنند.
  • شیکاگو، ایالت ایلینویز – امسال جمعیت پشه های شیکاگو در تابستانی مرطوب پس از بهار خشک منفجر شد.
  • نیویورک، نیویورک – سیب بزرگ دارای بیش از 40 گونه پشه است ، اما تنها برخی از آنها می توانند ویروس نیل غربی را منتقل کنند.
  • دیترویت ، میشیگان – با توجه به اینکه دیترویت مورد حمله طوفان ها و سیل های اخیر قرار گرفت ، تعداد پشه ها در تابستان امسال افزایش یافته است.
  • میامی، فلوریدا – متأسفانه جمعیت پشه ها در فلوریدا جنوبی بسیار پویا است.
  • شارلوت ، کارولینای شمالی – به گفته متخصصان مبارزه با آفات ، شارلوت رتبه 9 را در بین پشه ها در کشور بدترین رتبه بندی کرده است.
  • رالی دورهام ، کارولینای شمالی- در کارولینای شمالی ، فصل پشه ها بین آوریل و اکتبر آغاز می شود.

اگر در هیچ یک از این شهرها زندگی نمی کنید ، باز هم می توانید با پشه ها تماس بگیرید. خوشبختانه مواردی وجود دارد که می توانید تا حد امکان نوردهی خود را محدود کنید.

اول ، شما باید از مناطقی که می توانند محل پرورش پشه ها باشند ، مانند آب ایستاده یا مناطق تاریک و مرطوب اطراف خانه خود ، دوری کنید.

ثانیاً ، توصیه می کنیم برای جلوگیری از ورود پشه ها به خانه خود ، صفحه هایی را در پنجره ها و درهای خود نصب کنید. برای اجتناب کامل از این حشرات نمی توانید کارهای زیادی انجام دهید ، اما داشتن یک اسپری حشره در کنار شما و دور نگه داشتن شما از مکانهایی که آنها را بیشتر دوست دارند می تواند ارتباط شما را با این حشرات خونخوار به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

پست مرتبط: چرا برخی افراد مبتلا به سندرم اسكیتر می شوند؟

اگر به نظر می رسد هیچ چیز برای شما کار نمی کند ، ممکن است بخواهید این دستبندهای دفع کننده پشه را امتحان کنید.دیدگاهتان را بنویسید