یافتن اطلاعات بهداشتی قابل اعتماد سلام UNH


راهنمای شما چگونه

او انکار می کند که می توانید در شبکه های اجتماعی و اینترنت اطلاعات زیادی بیاموزید. به همه تبلیغات و حمایت های محصولات بهداشتی که روزانه مشاهده می کنید فکر کنید. هر چند گاهی اوقات ، ممکن است آگهی ای برای چیزی پیدا کنید که در مراقبت از سلامتی و رفاه کلی شما مفید باشد (مانند یک جفت کفش جدید یا کتابی که به شما در مقابله با استرس کمک می کند) ) اما موارد زیادی نیز وجود دارد که می تواند برای سلامتی و کیف پول شما مضر باشد.

با همه اطلاعات مختلط در هر کجا که بمب ها دائماً بمباران می شوند ، مهم این است که ما با اطمینان از اینکه اطلاعات بهداشتی خود را از منابع معتبر دریافت می کنیم ، امور را در دست خود بگیریم. بنابراین امروز ، من نکات و ترفندهایی را برای یافتن اطلاعات بهداشتی قابل اعتماد به اشتراک می گذارم:

  • در جستجوهای اینترنتی عاقل باشید: تصور کنید که جستجوی شرایط بهداشتی تصادفی در اینترنت چقدر آسان است. شما به میلیون ها وب سایت و مقاله در نوک انگشتان خود دسترسی دارید. مطمئن شوید که اطلاعاتی را از سایت هایی دریافت می کنید که از خواندن مقالات آنها واقعاً هیچ سودی ندارند. اینها می توانند از وب سایتهای دولتی یا سایتهای مراکز درمانی غیر انتفاعی باشد. به عنوان مثال ، تعدادی از آنها CDC ، Harvard یا Kaiser Health News خواهند بود.

  • محلی فکر کنید: ارائه دهنده مراقبت های اولیه شما فقط برای فعالیت بدنی سالانه شما نیست. آنها همچنین منبع بسیار خوبی برای اطلاعات زیاد هستند. اگر سوالی در مورد موضوعی دارید که ممکن است در حوزه تخصص آنها نباشد ، ممکن است شما را به ارائه دهندگان دیگر یا حتی منابع و برنامه های محلی ارجاع دهد.

  • استفاده از منابع دانشگاه: اگر در محوطه دانشگاه زندگی می کنید و خیلی نزدیک خانه نیستید ، مطمئن شوید که تمام منابع بهداشتی دانشگاه مانند Health and Welfare و PACKS را بررسی کرده اید. هر دو سرویس منابع و برنامه های رایگان زیادی ارائه می دهند که می تواند انواع موضوعات مرتبط با سلامتی را به شما آموزش دهد.

در قرن 21 روشهای زیادی برای به دست آوردن اطلاعات سلامت در چند ثانیه وجود دارد. بنابراین شک و تردید بسیار مهم است. هر زمان که به اطلاعات بهداشتی نیاز دارید ، به این وبلاگ فکر کنید و از آن به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. سپس به آنجا بروید و یک مصرف کننده عاقل باشید.

نحوه دسترسی آنلاین به اطلاعات سلامت از طریق UNH سالم

دیدگاهتان را بنویسید