گزارش پیدا می کند ، د بلاسیو از منابع عمومی در جریان ناموفق بودن دوره ریاست جمهوری سوء استفاده کرد


بر اساس گزارش جدیدی که توسط اداره تحقیقات منتشر شده است ، شهردار بیل دی بلاسیو به طور مرتب از منابع عمومی در مبارزات انتخاباتی ناموفق ریاست جمهوری خود و زندگی شخصی فرزندانش سوء استفاده کرده است.

در گزارش 47 صفحه ای مشخص شد که مالیات دهندگان شهر ، علی رغم قوانین واضح که مانع استفاده از منابع برای فعالیت های سیاسی می شود ، تقریبا 320 هزار دلار برای هزینه های امنیتی شهردار در زمان پیشنهاد او در کاخ سفید در سال 2019 هزینه کردند. د بلاسیو تا کنون از بازپرداخت هزینه شهر خودداری کرده است ، نقض اخلاقی احتمالی که می تواند دوره شایعه فرمانداری وی را به هم بریزد.

این تحقیقات دو ساله همچنین طیف وسیعی از موارد نقض اخلاقی مربوط به جزئیات امنیتی شهردار را آشکار کرد. در یک نمونه ، یک ون پلیس و چندین افسر NYPD برای کمک به دختر د بلاسیو ، کیارا ، استفاده کردند تا از آپارتمان سانست پارک خود به عمارت گراسی نقل مکان کند. بازرسان این حادثه را “سوء استفاده از منابع NYPD برای منافع شخصی” توصیف کردند.

همچنین مشخص شد اعضای جزئیات امنیتی دانته دو بلاسیو ، پسر شهردار را به محل کار خود در بروکلین و کالج در نیوهیون سوق داده اند. در حالی که فرزندان شهردار از امنیت برخوردار هستند ، تحقیقات شواهد کمی پیدا کرد که این سفرها به حفاظت از وی مرتبط است.

مارگارت گارنت ، کمیسر DOI در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “در عمل ، این امنیت نیست ، اساساً یک سرویس دربان است ، در درجه اول برای دانته.” یا امنیت خوبی ندارد ، یا دولت خوبی نیست ، یا هر دو. »

به گفته گارنت ، تیم امنیتی نیز برای بررسی املاک شخصی شهردار در بروکلین اعزام شده است – معادل فرستادن رئیس مخفی رئیس جمهور سابق ترامپ برای رصد هتل هایش.

بیشتر بخوانید: ترامپ و دی بلاسیو وجه مشترکی دارند: مالیات دهندگان هزینه های امنیتی کمپین خود را تامین می کنند

این گزارش همچنین می تواند پیامدهای جنایی برای رئیس امنیت شهردار ، بازرس NYPD ، هوارد ردموند داشته باشد ، که ادعا شده است “با از بین بردن تلفن خود و امتناع از تحویل پرونده ، مانع این تحقیقات شده است.”

گارنت گفت ، رفتار او به دفتر دادستان منطقه منهتن ارجاع شده است. سخنگوی NYPD نگفت که ردموند هنوز مشغول به کار است.

در بیانیه ای ، دانیل فیلسون ، دبیر مطبوعاتی د بلاسیو ، تحقیقات را “گزارشی نادرست ، بر اساس مفروضات نامشروع و دیدی ساده لوحانه از چالش های امنیتی پیچیده ای که امروز مقامات منتخب با آن روبرو هستند” توصیف کرد.

وی افزود: “کارشناسان اطلاعات و امنیت باید تصمیم بگیرند که چگونه شهردار و خانواده اش را در امان نگه دارند ، نه بازرسان غیرنظامی.”

این اولین بار نیست که یکی از رهبران شهر نیویورک به دلیل استفاده از رانندگان مالیاتی که توسط مالیات دهندگان تأمین می شود ، مورد بررسی قرار می گیرد. در اوایل سال جاری ، اندرو کوئومو فرماندار سابق به دلیل استفاده از نیروهای دولتی برای اولویت بندی آزمایش های کووید برای خانواده اش مورد انتقاد قرار گرفت.

در حالی که این گزارش اجازه می دهد قوانین مربوط به امنیت فرزندان شهردار بد تعریف شده باشد ، اما اشاره می کند که هیئت تضاد منافع منع استفاده از منابع شهری برای فعالیت های سیاسی را ممنوع کرده است.

تشخیص اینکه آیا بلاسیو مجبور است 319،794.20 دلار برای هزینه سفر برای جزئیات امنیت خود در مقدماتی ریاست جمهوری هزینه کند یا خیر ، به عهده آن هیئت است.

به گفته دبیر مطبوعاتی دو بلاسیو ، این شهر در حال حاضر از تصمیم قبلی هیئت مدیره در مورد هزینه های مربوط به مبارزات انتخاباتی درخواست تجدید نظر می کند و هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است.

استعلامات هیئت مدیره عودت داده نشد.

دیدگاهتان را بنویسید