گرگ گاتفلد ، خبرنگار فاکس نیوز ، در جنگ های تلویزیونی اواخر شب به شماره 2 صعود می کند


پادشاه جدیدی از شب های اخیر در جنگ های تلویزیونی داغ شبانه وجود دارد-گرگ گاتفلد از فاکس نیوز ، که در مورد رقبای خود می گوید: “در حالی که آنها الاغ خود را می پوشانند ، ما فقط به لگد زدن آنها ادامه می دهیم.”

گاتفلد در هفته گذشته به طور متوسط ​​2 میلیون بیننده داشت-هنگامی که او در نیویورک در راه نشویل شرکت کرد-دومین برنامه پربیننده اواخر شب را به خود اختصاص داد و از “The Tonight Show with Jimmy Fallon” NBC-که به طور متوسط 1.5 میلیون – و “Jimmy Kimmel Live ABC” با 1.4 میلیون.

بر اساس تحقیقات رسانه ای نیلسن ، او فقط توسط استفن کولبرت از شبکه CBS ضرب و شتم شد که هفته گذشته 2.2 میلیون نفر را جذب کرد.

اما مجری بی احترامی قبلاً از Colbert پیشی گرفت – برنامه او گاتفلد را با عنوان “خیابان کنجد برای دموکرات ها” در 29 سپتامبر با 2.1 میلیون بیننده ، در حالی که رقیب CBS او 1.9 میلیون تماشاگر داشت.

از زمانی که نمایش کمدی طنز شش ماه پیش شروع شد “گاتفلد!” در سراسر جهان ، از جمله با مشخصات جمعیتی جوان که مورد توجه تبلیغ کنندگان بوده است ، دستاوردهای دو رقمی داشته است.

گاتفلد منحصراً به صفحه شش گفت: “با کسری از پرسنل و بودجه ، ما موفق شدیم رقابت خشن را در چند ماه گذشته شکست دهیم. و اینطور نیست که ما به آن اهمیت دهیم – ما فقط برای گذراندن اوقات خوب ، خنداندن مردم و انجام داستان هایی در BS بیدار هستیم که هیچ کدام از این برنامه های دیگر جرات مقابله با آنها را ندارند.

وی گفت: “هرچه ما منحصر به فرد باشیم ، این نمایش های دیگر به همان شکل و صدا به نظر می رسند. در حالی که آنها الاغ خود را می پوشانند ، ما فقط به لگد زدن آنها ادامه می دهیم. ”

گاتفلد با اشاره به کلبرت ، که در ماه ژوئن با تماشای افرادی که لباس واکسن را پوشانده بودند ، از تماشاگران کاملاً واکسینه شده استقبال کرد ، گفت: “همچنین ، ما به این زودی به عنوان سرنگ رقص لباس نمی پوشیم. ما یک نمایش شبانه هستیم ، نه خیابان کنجد برای دموکرات ها. “

گرگ گاتفلد در صحنه برنامه فاکس نیوز خود.
گرگ گاتفلد در صحنه برنامه فاکس نیوز خود.
اخبار فاکس

گاتفلد ، 57 ساله ، برنامه خود را در 5 آوریل آغاز کرد و به وضوح نشان داد که برای تماشاچیانی که به طور سنتی برای تماشای مجریان در سه شبکه بزرگ تنظیم می شوند ، تیراندازی می کند.

کولبر و کیمل در چند سال گذشته با احترام به محافظه کاران و دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا مشغول به کار بوده اند ، در حالی که گاتفلد یک طنز جایگزین در مورد اخبار روز و فرهنگ پاپ ارائه می دهد.

هفته گذشته مدیرعامل رسانه فاکس نیوز ، سوزان اسکات ، و رئیس جمهور ، جی والاس ، به Gutfeld در نشویل ، تنسی پیوستند و این شبکه در 7 اکتبر 25 سالگی را جشن گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید