کیم کارداشیان در “SNL” در حال تماشای “کانیه وست” بود


کانیه وست جلو و مرکز مراسم مجری گری کیم کارداشیان وست در “شنبه شب زنده” نشسته بود – و به گفته تماشاگران ، این دو “در طول شب” دست تکان می دادند و به یکدیگر چشم دوخته بودند “.

شاهدان عینی گفت: “در یک نقطه ، قبل از اسکیت کورت ، کیم یک بوسه در جهت او زد” ، و افزود که کیم 40 ساله با افتخار خود را “کیم کارداشیان وست” معرفی کرد.

کانی ، 44 ساله ، کریس جنر و دوست پسرش کوری گمبل به همراه خلوئه کارداشیان و بهترین دوست کیم لا لا آنتونی در جمع تماشاگران حضور یافتند.

کیم در جریان مونولوگ افتتاحیه خود از طلاق خود با کانیه صحبت کرد و ابتدا او را “بهترین تاریخ” نامید ، قبل از اینکه اشاره کند که او “ثروتمندترین سیاه پوست آمریکا است ، یک نابغه با استعداد قانونی که چهار فرزند باورنکردنی به من داد”.

او ادامه داد: “بنابراین وقتی من از او طلاق گرفتم ، باید بدانید که این به یک چیز مربوط می شود – شخصیت او. می دانم که معنی دار به نظر می رسد ، اما مردم مدام به من می گویند که کمدی از حقیقت ناشی می شود. و اگر چیزی وجود دارد که من همیشه برای آن تلاش می کنم ، آن واقعی است. “

کیم کارداشیان در حال ورود به تمرین لباس “SNL” با کانیه وست مشاهده شد.
GC Images

قبل از اولین نمایش SNL کیم ، صفحه شش به طور انحصاری فاش کرد که کانیه در وظایف میزبانی خود به بنیانگذار SKIMS کمک می کند.

این زوج طلاق اخیراً با گذراندن زمان بیشتر در کنار یکدیگر ، از کارهای یکدیگر حمایت کرده و در لس آنجلس با هم ناهار می خورند و هر دو قبل از رفتن به نیویورک برای برنامه NBC به حرکت در می آیند.

کیم کارداشیان وست و کانیه وست
کانیه وست به عنوان کیم کارداشیان وست مجری برنامه “SNL” در بین تماشاگران “جلو و مرکز” بود.NBC ؛ GCImages

پس از نمایش شنبه ، کیم – شیک با لباس بدن صورتی و کت بلند – یک مهمانی خصوصی خصوصی را در نقطه صفر SoHo Zero Bond برگزار کرد. کریس ، خلو ، جاناتان “فودگود” چبان ، اسکات دیسیک ، گیل کینگ و … به او ملحق شدند.

از دیگر بازیگران حاضر می توان به بازیگران و اعضای گروه “SNL” ، مانند لورن مایکلز و امی شومر اشاره کرد که در این برنامه مهمان حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید