کوین ناکس در بازی Wizards بیشترین فرصت را از نیکس می گیرد


واشنگتن – نیکس نیازی به جولیوس رندل نداشت تا شنبه جادوگران را منفجر کند.

رندل در نیویورک با همسرش انتظار داشت ، اوبی تاپین را به عنوان مهاجم اصلی ترک کرد و کوین ناکس در بازی پیش فصل خود در برابر ویزاردز به عنوان بازیکن پشتیبان پشتیبان بازی رفت.

در حالی که تاپین در مشکلات اولیه خطا قرار داشت ، ناکس از روی نیمکت کنار رفت و ثابت کرد که منتقدانش با بهترین نیمه اول شنبه اشتباه کردند.

پس از یک نیمه اول بدون گل ، تاپین نیز وارد دروازه خود شد ، زیرا نیکس بدون راندل Wizards ، 117-99 ، را در Capital One Arena که مملو از جمعیت طرفدار نیکس بود ، شکست داد.

ناکس با 12 امتیاز کار را تمام کرد – همه در نیمه اول. تاپین 13 امتیاز و 8 ریباند به دست آورد.

در دومین بازی پیش فصل خود با لباس نیکس ، کمبا واکر نسبتاً منفعل بود (شش امتیاز ، چهار پاس گل ، 2 از 7 از زمین) اما نیکس شش بازیکن را دو نفره کرد و از فاصله 3 امتیازی 24 بر 52 استفاده کرد. به

ناکس
کوین ناکس سعی می کند اسپنسر دینویدی را در جریان پیروزی نیکس بر ویزاردز در روز شنبه مسدود کند.
USA Today Sports

RJ Barret ، پس از سه بازی برگشت ، تا پایان بازی 18 امتیاز کسب کرد. دریک رز قبل از اینکه در کوارتر چهارم با مصدومیت ظاهری پا به میدان برود 15 امتیاز اضافه کرد.

نیکس در پیش فصل و میزبان بعدی دیترویت روز چهارشنبه به 2-0 رسید.

نیکس در کوارتر دوم 13 امتیازی شد و ناکس 3 حریف را وارد دروازه کرد-او در عمق بازی 4-6-6 بود. اما جادوگران وقتی ناکس بیرون آمد و نیکس در فاصله اندک تنها 59-55 پیش افتاد.

ناکس ، ستاره بعید نیمه اول ، زود بازی را آغاز کرد-یکی از پرتابهای 3 امتیازی خود از لبه جلویی بالا رفت. ناکس ، که از مربی تام تیبودو خارج شده بود ، در 10 امتیاز 12 امتیاز کسب کرد: 36 عملیات در نیمه اول

تاپین عملکرد خوبی در لیگ تابستانی در ترکیب اصلی داشت اما سه خطای اولیه دریافت کرد و توپ را هم چندان به دست نیاورد.

بعد از اینکه در نیمه دوم بدون گل بود ، در نیمه دوم دو ضربه 3 امتیازی را وارد دروازه کرد و پاس کوچه را به پایین پرتاب کرد.

نیکس نیز بدون مرکز اصلی نرلنس نوئل بود. این به جریکو سیمز تازه کار نقش بیشتری داد و او با 7 امتیاز و 13 ریباند از نیمکت بیرون آمد.

دیدگاهتان را بنویسید