کوکی های پرستاری حوضه آشپزخانه (با بیرون گلوتن)


مشابه با کوکی های سینک آشپزخانه {واقعی}، این کوکی ها واقعا خوش ذوق هستند، به بهبود شیر آب خواهید داشت پشتیبانی می کنند، به سادگی کنار هم قرار دادن می شوند، یک تن دقیق می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای فریزر مهم هستند. همراه خود تعویض آرد 1:1 به سادگی با بیرون گلوتن دقیق می تواند!

آنها خواهند شد حتی همراه خود افرادی که شیر آب نمی دهند سودآور خواهند بود!

دستور پخت کیک شیردهی

من می روم از قبل دوتا من حتی دارم براستی اصل العمل های کوکی های صفحه وب مهم برای شیردهی، کوکی های با بیرون گلوتن، را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی های شکلاتی با بیرون پخت، پس چرا اصل {سوم}؟

این {داستان} نیاز به است: مدت زمان کوتاهی پس به دلیل زایمان اسکایلر، دولای من می روم برای مقابله با ما به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترافل های پرستاری بامزه ای را برایم آورد کدام ممکن است به ساده نیاز به آنها خواهند شد را تبدیل کردن می کردم. من می روم آن قرار است را با بیرون گلوتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون شکر سفید تصفیه شده (را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی کمتر به دلیل آن قرار است) می خواستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اینها} متولد شدند!

{در حال حاضر}، من می روم معمولاً به دلیل ترکیبی آرد با بیرون گلوتن 1: 1 استفاده بیشتر از نمی‌کنم، با این وجود وقتی خواهید داشت یک کفگیرها کم خواب هستید، که ممکن است یک میانبر فوق العاده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} اصل وعده های غذایی مهم حرکت می‌تنبل! من می روم به ساده می بینم کدام ممکن است {اینها} را همه وقت برای {مادران} جدیدترین دقیق می کنم! آنها خواهند شد فوق العاده یخ می زنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه شما آنها خواهند شد را رفیق دارند!

اجزا می خواست

برای ثبت رادیکال چرخ دنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل {گام به گام} به کارت بازی اصل وعده های غذایی بروید!

ترکیبی آرد با بیرون گلوتن Bob’s Red Mill 1:1: این گزینه جایگزین برای مهم برای آرد سفید در داخل همین جا بود.

محیط دوسر نورد شده: در داخل صورت خواستن به دلیل شهادت دادن گمشده گلوتن بیشترین استفاده را ببرید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد می‌کنم آرزو می کنند برچسب با بیرون گلیفوسیت مشابه با این نام باشید، در نتیجه این عجیب ترین دلخوری کردن من می روم فقط در مورد محیط شناخته شده به عنوان یک محصول است!

شکر نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید چغندر: من می روم این ترکیبی شکر را در داخل همین جا واقعاً دوست دارم، با این وجود برای انتخاب های نه به یکپارچه مطلب مراجعه کنید!

کنجاله بذر کتان آسیاب شده: برای تامین شیر آب مهم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشکیل چربی ها های مفید بسیار مهم برای {مادران} شیرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نوزادان} است!

مخمر ابجو: این تشکیل کروم تواند به شما کمک کند تغییر مرحله قند خون است و عملکرد خدمت می کنند یک پروبیوتیک حرکت می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سلامت اسباب بازی گوارش پشتیبانی می تنبل. {برای اطلاعات بیشتر} فقط در مورد مخمر آبجو به {زیر} مراجعه کنید!

نمک دریایی فوق العاده، جوش شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بکینگ پودر: تواند به شما کمک کند آنها خواهند شد در داخل پیکربندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود اندازه صحیح.

تخم خروس: کلاسور!

کره با بیرون نمک: کره ذوب شده در داخل همین جا استفاده بیشتر از می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی به من می روم اعتقاد کنید، !

عصاره وانیل: همه وقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دائمی!

اشیا اضافه شده: همه شما {اینها} اختیاری موجود هستند! به دلیل آنچه رفیق دارید هر دو دارید بیشترین استفاده را ببرید.

  • شیرینی چیپسی
  • زغال اخته هر دو گیلاس خشک
  • نارگیل دانش شده
  • خلال بادام نپخته هر دو آجیل دلخواه (اختیاری موجود)
سینک آشپزخانه مواد تشکیل دهنده بیسکویت شیردهی

گزینه جایگزین برای های قابل دستیابی

ارد: آرد آسان در داخل همین جا واقعاً کار می کند. تنها واقعی ترکیبی یکی دیگر کدام ممکن است 1:1 {امتحان} کردم جام جام بود. {در حالی که} فوق العاده است، من می روم باب را ترجیح می {دهم}. من می روم ترکیبی‌های نه آرد با بیرون گلوتن را آزمایش نکرده‌ام، با این وجود شرط می‌بندم کدام ممکن است فوق العاده {کار} کنند!

عصاره: اگرچه من می روم این را همراه خود کره طبیعی هر دو روغن نارگیل نگاهی به نکرده‌ام، نمی‌دانم چرا پاسخ این است نداد.

تخم خروس: من می روم یک انتخاب با بیرون تخم خروس را نگاهی به نکرده ام، با این وجود یک تخم کتان مایو {کار} اگر آن قرار است را {امتحان} کرده اید، در داخل بازخورد {زیر} به ما بگویید!

قند: من می روم ترکیبی شکر نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر چغندر را خیلی واقعاً دوست دارم، با این وجود می توانید شکر اسپرسو ای هر دو شکر افرا را گزینه جایگزین برای شکر نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر سفید را گزینه جایگزین برای شکر چغندر کنید. با این حال، می توانید تمام شکر نارگیل را بررسی کنید با این وجود خیلی چاپ شده نمی شود. حتی می توانید {مقدار} شکر را به دلخواه به کاهش دهید.