کونته: کلوپ دنبال بهانه بودآنتونیو کونته، سرمربی لیورپول را متهم کرد که بعد از تساوی برابر اسپرز به دنبال “بهانه” بوده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، پس از تساوی لیورپول برابر تاتنهام، شانس قهرمانی تیم کلوپ در لیگ برتر کاهش یافت و امیدهای لیورپول برای قهرمانی کم شده است. تاتنهام حتی در دقایق پایانی در آنفیلد خطرناک بود و می‌توانست گل دوم را نیز به ثمر برساند. 

کلوپ که به خاطر از دست دادن امتیازهای این دیدار ناراضی بود، گفت که تیم میهمان در رویکرد خود بیش از حد تدافعی عمل کرد. سرمربی آلمانی گفت: من این نوع فوتبال را دوست ندارم اما این مشکل من است. من نمی‌توانم مربی همه تیم‌ها باشم و تیم‌ها آن‌طوری بازی کنند که باب میل من است. به همین خاطر انتقادی از تیم تاتنهام نیست و فقط باید بگویم که من این شیوه بازی را دوست ندارم. 

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی که سابقه قهرمانی در لیگ برتر و لیگ ایتالیا را در کارنامه دارد در واکنش به این صحبت‌ها گفت: کلوپ باید روی تیم خودش تمرکز کند. یورگن فردی باهوش و بسیار بادانش است. او بعد از بازی کمی ناامید بود اما در عین حال برای هر مربی مهم است که یاد بگیرد روی تیم خود متمرکز باشد نه حریف. کلوپ به دنبال بهانه بود چرا که فکر می‌کرد تیمش در این دیدار برنده می‌شود. 

با وجود یک امتیاز قابل قبول، تساوی در آنفیلد امیدهای تاتنهام رتبه پنجمی را برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا بسیار کم کرده است. اسپرز اکنون چهار امتیاز کم‌تر از آرسنال دارد. حالا در دیدار آرسنال و تاتنهام در صورتی که توپچی‌های لندنی به برتری دست پیدا کنند این تیم سهمیه لیگ قهرمانان را قطعی می‌کند. 

منچسترسیتی امشب باید در دیداری حساس برابر ولورهمپتون به میدان برود و برتری در این دیدار می‌تواند سیتی را به یک قدمی قهرمانی در لیگ برتر برساند.

انتهای پیام